Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברלוט אוואו

soy7
שימו לב! השרשור הזה בן 7587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשת הדגמים החדשה של שברולט, היא בעצם לא אחרת מ....

Daewoo בתחפושת....

styli_big.jpg

זוהי הדייהו קאלוס, או שבעצם נקרא לה שברולט Aveo.

אם אתה מוכן לקחת על עצמך את מבחן התוצאה של "בחינת" דגמי דייהו החדשים

למשך מספר שנים, אתה מוזמן.

הייתי ממליץ, עם כל הכבוד, לגשת לסוכנות לובינסקי (C3,206)/ יוניון מוטורס (יאריס)/

קרסו (קליאו) הקרובה (מחק את המיותר) מאשר לסוכנות UMI ולבדוק מה יש להם להציע.

:roll:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנות umi הוא יכול גם לבדוק את הקורסה שאני מאוד ממליץ עליה!

אבל לעניין לדעתי כדי לך לעשות נסיעת מבחן על האוטו רק כך תוכל לדעת מהי איכות הנהיגה

שלו ולאחר נסיעת המבחן תחליט.

סך הכל לאוטו נתון טוב מבחינת כח מנוע 1400 עם 95 סוסים זה די מרשים וגם הוא צריך

להיות יחסית אמין.

בקיצור ממליץ על נסיעת מבחן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לקחת על עצמך את מבחן התוצאה של "בחינת" דגמי דייהו החדשים

למשך מספר שנים, אתה מוזמן.

הייתי ממליץ, עם כל הכבוד, לגשת לסוכנות לובינסקי (C3,206)/ יוניון מוטורס (יאריס)/

קרסו (קליאו) הקרובה (מחק את המיותר) מאשר לסוכנות UMI ולבדוק מה יש להם להציע.

:roll:

אל תשפוט סתם.

עצתי לך היא ידידי, קח נסיעת מבחן, אולי היא מתאימה לך, אולי לא.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לעניין לדעתי כדי לך לעשות נסיעת מבחן על האוטו רק כך תוכל לדעת מהי איכות הנהיגה

להיות יחסית אמין.

האם לאוטו מנוע של שברולט או של דייהו? מניסיון, המנועים הקוריאניים מאוד (מאוד) אופטימיים בנתוני ההספק שלהם. ואולי באמת יש שם 95 סוסים, אבל חצי תמיד ישנים.

בנוגע לאמינות - מאיפה לך? שוב הקוריאניים אינם ידועים באיכויות המפליגות של רכביהם, כשמשתמשים בחומרים זולים וכשעושים הכל במטרה לחסוך בעלויות - התוצאות ניכרות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הוא של אופל קורסה,המכונית מרווחת ונוחה,תא מטען גדול(לעומת היאריס)עוברת על מעמורות מבלי להרגיש לעומת הc3 מה עוד אפשר לבקש ב90000 ש"ח?אגב תוך 3 ימים נמכרו 900 מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות יחסית אמין.

האם לאוטו מנוע של שברולט או של דייהו? מניסיון, המנועים הקוריאניים מאוד (מאוד) אופטימיים בנתוני ההספק שלהם. ואולי באמת יש שם 95 סוסים, אבל חצי תמיד ישנים.

בנוגע לאמינות - מאיפה לך? שוב הקוריאניים אינם ידועים באיכויות המפליגות של רכביהם, כשמשתמשים בחומרים זולים וכשעושים הכל במטרה לחסוך בעלויות - התוצאות ניכרות...

רוני

רוני בגלל זה רשמתי אמור להיות אמין וזה בניגוד לצרפתיות שעליהם אף פעם לא הייתי רושם כזה דבר.

ואם המנוע של קורסה אז אני רגוע לגבי הסוסים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הוא של אופל קורסה,המכונית מרווחת ונוחה,תא מטען גדול(לעומת היאריס)עוברת על מעמורות מבלי להרגיש לעומת הc3 מה עוד אפשר לבקש ב90000 ש"ח?אגב תוך 3 ימים נמכרו 900 מכוניות

אני אוסיף עוד משהו אחד ויחיד:

העדר אינו תמיד צודק.

סליחה, העדר אף פעם לא צודק. :roll:

נ.ב.

לפי תגובתך, אתה פשוט מחפש הצדקה ללכת ולקנות

ואינך באמת מחפש עצה. (או ש-UMI משלמים את משכורתך)

תתחדש :!:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות יחסית אמין.

רוני

האמינות גיר + מנוע של הקוראניות ממש מצוינת וזה כי המנועים האלה מיוצרים במפעלים של יצרנים מכובדים יותר . למשל המנוע והגיר של הסופר רייסר שלי מיוצר במפעל של איסוזו באוסטרליה . של הלאנוס ושל הנובירה מיוצרים במפעלים של GM.

נ.ב. יצא לי לנהוג במכונית הזאת ואני יכול להגיד שהמכונית לא רעה בכלל , המנוע אמנם טיפה רועש אך האוטו מאוד זריז , האוטו משכך את המהמורות די טוב , מושבים נוחים , אבזור רחב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כל האתרים בחו"ל טוענים שהמנוע של האוואו הוא מנוע משופר של לאנוס שהוא מנוע משופר של רייסר שהוא מנוע משופר של אופל קדט.

כלומר לא בדיוק המילה האחרונה בטכנולוגיה, וחסר ידע (מכוון) של איש המכירות.

כן, גם הרייסר בזמנה נמכרה כמו לחמניות, תדבר היום עם מי שמנסה למכור....

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כל האתרים בחו"ל טוענים שהמנוע של האוואו הוא מנוע משופר של לאנוס שהוא מנוע משופר של רייסר שהוא מנוע משופר של אופל קדט.

כלומר לא בדיוק המילה האחרונה בטכנולוגיה, וחסר ידע (מכוון) של איש המכירות.

כן, גם הרייסר בזמנה נמכרה כמו לחמניות, תדבר היום עם מי שמנסה למכור....

המנוע חביב למדי , כמובן הוא לא שיא הטכנולוגיה אבל אני יכול להגיד לך שאהבתי אותו יותר מאשר את המנוע של קליאו B . לא יצא לי לבדוק אותו טוב יותר כי האוטו בהרצה ולכן נסעתי מתחת ל3 סל"ד ואני יכול להגיד שהאוטו נתן הרגשה של סחיבה טובה לעומת קליאו ששם המנוע מתעורר לחיים רק מעל 3.5 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בן אדם ישים פעמיו בסוכנות שברולט\UMI \דיההו ויקנה מכונית שהיא הרפתקה שבמחיר כמעט דומה הוא יכול לקנות יאריס עם 86 כ"ס אמיתיים, סבירות גבוהה מאוד לאמינות מעולה ורכב שככל הנראה ייחטף כשינסו למכור אותו.

ואם לא הבהרתי את עצמי, אני ממליץ לך ללכת לסוכנות הקרובה של טויוטה, להזמין לאישתך יאריס ולהנות מכל רגע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בן אדם ישים פעמיו בסוכנות שברולט\UMI \דיההו ויקנה מכונית שהיא הרפתקה שבמחיר כמעט דומה הוא יכול לקנות יאריס עם 86 כ"ס אמיתיים, סבירות גבוהה מאוד לאמינות מעולה ורכב שככל הנראה ייחטף כשינסו למכור אותו.

ואם לא הבהרתי את עצמי, אני ממליץ לך ללכת לסוכנות הקרובה של טויוטה, להזמין לאישתך יאריס ולהנות מכל רגע .

:mm_yeah:

ללא ספק... מדובר בדיהו בתחפושת, פשוט פתחו שני ברגים, שמו גריל של שברולט (בשביל למכור יותר למר ישראלי הפראייר) סגרו שני ברגים, ושלום על ישראל...

בקטגוריית הסופר מיני אין טובה יותר מיאריס...

אם התקציב שלך ממש מוגבל ובעייתי, אז לך על משומשת... עדיף על דייהו כלשהי :!:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדר אינו תמיד צודק.

:!:

אמר.....

וקנה ראלי :D

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדר אינו תמיד צודק.

:!:

אמר.....

וקנה ראלי :D

אמר...

בעל הRSI :D

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...