Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת הזרקה לדיזל - רנו קנגו 2002

monico
שימו לב! השרשור הזה בן 3009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כיצד יודעים שמשאבת ההזרקה(רנו קנגו 2002דיזל ) התקלקלה?

עלות?

יש מציאות?

תודה על התשובות ושבוע טוב

מה זאת אומרת? תהיה ממוקד!

יש בעיה ספציפית: בעיה בהנעה, בסחיבה, האוטו מקרטעה?

תפרט.

לגבי עלות תבדוק בחנות חלפים למכוניות. מאיפה אתה בארץ?

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל משפצים את המשאבה ולא מחליפים לחדשה (יקר מאוד ).

או מחליפים למשופצת ומקבלים זיכוי על מסירת המשאבה הישנה.

או מרכיבים משאבה מפירוק. בכל מקרה מדובר בכמה אלפי שקלים.

מה הקילומטרג' של הרכב? למה אתה חושב שיש בעייה במשאבת הזרקה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ניתן להעביר את יונית ההתנעה המקודדת אלקטרונית שיושבת בבית המשאבה, זה מסובך , זה יקר, זה לא תמיד מצליח.

אין טעם להעביר ממשאבה למשאבה - שפץ את המשאבה שלך, ההליך מצליח ב 99.98% מהמשאבות, לפעמים ישנו צורך בשיפוץ חוזר - אך זה באחריות שנה מהמשפץ.

ישנם משפצים שגם יבצעו את העבודה (פרוק והרכבה) - ואם המקום מקצועי עדיף לפרק ולהרכיב אצלם. כיוון שהם יודעים לכוון את תזמון ההזרקה כראוי עם הציוד הנדרש.

עלויות שיפוץ (תלוי במשפץ) נעות בין 1500 שקלים חדשים ל 4000.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. בקנגו 2002 יש משאבה מדגם EPIC שאין לה קשר למעגל האימובילייזר !

ב. קנגו עד 2001 קיימת משאבה בעלת "ברז מקודד" שניתן לתכנתו עי מחשב אם ידוע מאיזה רכב ירדה המשאבה ע'י קוד חילוץ ואין צורך בפירוקים מיותרים.

ג. "המחלות" של ה-EPIC הם :

חוסר הנעה אקטואטור לא תקין וזה ניתן לפתרון ללא פירוק המשאבה מהרכב.

אין תגובה לדוושת הגז בהנעה. לאחר כיבויי והנעה נעלמת התופעה הפתרון חייב בשיפוץ מש'

לאחר כיבויי מנוע. המנוע ממשיך לעבוד כחצי דקה עד דקה ניתן לפתרון ללא פירוק מש'

גמגום בסרק ניתן לפתרון ע'י קידום של 2-4 מעלות בתיזמון המשאבה .

ד.עלות שיפוץ 2800 שח בדיזל דרומית מפירוק ממש לא מומלץ כי מכל 4 משאבות שהרכבתי בעבר רק 1 הייתה תקינה .

בברכה !

KamiTech

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 שנים מאוחר יותר...

אני צריך מישהוא שיכול לעזור לי בתוכניות חשמל של הרכב

פשוט החלפתי דיזה חשמלית ואני לא בטוח שהחזרתי את הפינים למקום הנכון בצמה בגלל שחסרים שם שני פינים וזה בילבל אותי בזמן ההחלפה רגע יש 4 חסרים לאח הפירוק של הישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם 2001 אני לא זוכר היכן לחבר את הפינים של הדיזה החשמלית שהחלפתי בגלל שנזלה בבוקר בצמה חסרים שני פינים זה גרם לי לבילבול והאים יש חשיבות הכוונה פלוס ומינוס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...