Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה 2004

blade2k2
שימו לב! השרשור הזה בן 6396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

הייתי מעוניין לקבל פרטים אודות פיאט פנדה 2004

הנ"ל עשתה 45.000 ק"מ

וכן היא מיד ראשונה פרטית

אני אציין שהיא מוצעת למכירה במגרש מכוניות.

מבקשים עלייה 56.000 ש"ח

מה דעתכם?

אשמח לשמוע דעות והצעות נוספות לרכבים בקטגוריה זו ובטווח מחירים של עד 50.000 ש"ח.

כמו גם לדעת יותר על התיבת הילוכים שלה והאם היא אמינה ובכלל האם זה כדאי לרכוש רכב זה.

דבר נוסף ואחרון:האם זה נכון שהיא עושה 16 ק"מ לליטר.

תודה וסופ"ש נעים:smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש כזאת, טיפה נחמדה לא יותר מידי מקפיצה את האוטו בהעברת הילוכים ואם אתה נוסע רגוע היא עושה אפילו יותר מ16 לליטר, אם אתה קורע את האוטו קבוע 12 לליטר. לדעתי הבפנים של הרכב מאוד נשי וזול ממש לא אהבתי רכב צפופ ולא ממש נוח. המחשב שלה מצפצפ על כל דבר שאתה עושה מרים המברקס בנסיעה, אם אתה פותח תדלת כשהאוטו על הילוך וכו'. תעשה נסיעת מבחן תבדוק אם אתה אוהב תיקנה תאמת אוטו ממש משתלם מבחינת מחיר דלק וטיפולים.

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנטי-פנדה. לטעמי במחירים שלה כחדשה וכמשומשת ניתן למצוא חלופות טיפה'לה יותר ישנות אבל שנותנות הרבה יותר. מדובר במכונית בסיסית מאוד והיא מרגישה כך.

מה שכן - היא חסכונית.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש כזאת, טיפה נחמדה לא יותר מידי מקפיצה את האוטו בהעברת הילוכים ואם אתה נוסע רגוע היא עושה אפילו יותר מ16 לליטר, אם אתה קורע את האוטו קבוע 12 לליטר. לדעתי הבפנים של הרכב מאוד נשי וזול ממש לא אהבתי רכב צפופ ולא ממש נוח. המחשב שלה מצפצפ על כל דבר שאתה עושה מרים המברקס בנסיעה, אם אתה פותח תדלת כשהאוטו על הילוך וכו'. תעשה נסיעת מבחן תבדוק אם אתה אוהב תיקנה תאמת אוטו ממש משתלם מבחינת מחיר דלק וטיפולים.

לא נראה לי שהרכב נועד לזה.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפנדה עוד יתרונות חוץ מזה שהיא "נחמדה" - ראות מצויינת לכל כיוון + מימדים צנועים = קלה במיוחד לחניה, זריזה במפתיע במהירות נמוכה (הילוכים קצרים), חסכונית, מרווחת יותר ממה שניתן לחשוב בזכות תנוחת הישיבה הזקופה, כל אלה הופכים אותה רכב מעולה למי שעיקר נסיעותיו בתוך העיר או בפקקים. אם הדגש הוא על נהיגה בינעירונית, יש אופציות עדיפות.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי אחת מהעבודה כאשר הייתה בחירה ברכב קבוצה 1. מכיוון שיונדאי גץ ושברולט אוואו הן ידניות וללא אבזרי בטיחות, לקחתי את הפנדה. אחרי 7000 ק"מ ומקץ 4 חודשים, אפשר לסכם ככה:

יתרונות :

1) חסכונית בדלק - 1 ל 16 זה דבר אפשרי למדי, אלא אם אתה נוסע במהירות של 10 קמ"ש במשך שעה. אצלי בממוצע היא עושה 1 ל 15.5 עם מזגן.

2) קל לחנות - רכב קצרצר וצר, הוא כאילו "חתוך" מאחור, אתה תגלה הרבה מאוד מקומות חנייה אם אתה גר בת"א או באיזור נטול חנייה, ומצב CITY הופך את ההגה לקל בצורה מגוחכת.

3) ראות - תנוחת הישיבה גבוהה, מאפשרת ראות טובה.

4) אווירה - הכל קרוב ונגיש - ידית ההילוכים, פקדי המזגן, חלונות חשמליים, מחשב דרך, גוונים בהירים בתא נוסעים. לחובבי הז'אנר.

5) מזגן - תא הנוסעים מאוד קטן ולכן האוטו מתקרר / מתחמם מהר מאוד.

חסרון / יתרון:

1) תיבה רובוטית - אי אפשר לקרוא לזה אוטומט, אפשר לקרוא לזה ידני בלי קלאץ'. המצב החסכוני מעביר הילוכים חלק יותר, אבל מאוד מאוד מוקדם. המצב הלא חסכוני מושך הילוכים כמו תיבת AL4. אני בד"כ במצב החסכוני בפקק, או בידני במצבים אחרים. ההעברה חלקה יחסית, לא צריך את הטריק שהרבה מדברים עליו - לשחרר את הגז במעבר ההילוכים.

חסרונות:

1) זול - איכות הרכבה לא אחידה - הרוב מורכב קשיח ותקין, עדיין אין צקצוקים, אבל פקד המזגן היה רופף במקצת מהתחלה, בידוד מקורת A שמאלית קצת בורח מהפלסטיק.

2) רך - המתלים רכים מדי ולא משככים את מהמורות הכביש כמו שהיית מצפה, אי לכך הנוחות סבירה וזהו.

3) קטן - אין סיכוי שתכניס באוטו 5 אנשים, אלא אם אתה מיודד עם דוגמניות נמוכות ורזות. המרווח מאחור גבולי, המושבים גבוהים ולכן אפשר לשרוד שם.

לגבי נסיעה בינעירונית - אני נוסע איתו 50 ק"מ כל יום, ופה ושם לצפון או ירושלים. אפשר לחיות עם זה.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...