Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנגו זוללת דלק

ran
שימו לב! השרשור הזה בן 6414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי בדיקת צריכת דלק לקנגו,האוטו עושה מיכל ל 360 קילומטר בערך,שזה יוצא 1 ל 11,מדובר על נסיעה מעורבת עם מזגן,האם זה הגיוני? או שמצריך טיפול,במידה וכן איזה טיפול?

חג שמח ושבת שלום,רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הצריכה של הקנגו בבית הנתון של 1 ל 11-12 הוא די הגיוני. קח בחשבון שהרכב לא אוירודינמי, המנוע חלש יחסית מה שגורם (לפחות לי) לנהוג עם דוושת גז צמודה לרצפה.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע מנוע F8Q עם משאבת הזרקה EPIC (חשמלית ) עושה 550-600 למיכל

ומנוע F8Q עם משאבה רגילה (עד שנת 2001) כאשר המנוע במצב טוב עושה 650-700 למיכל

שני הנתונים נמדדו לא פעם אחת והנסיעה שלי נורמלית אבל (וזה אבל גדול) ברגע שלוחצים על הגז "עד הריצפה" הנתונים שמסרתי לא רלוונטים.

בברכה !

KamiTech

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה שזאת הבעייה אצלי,הרכב חדש אצלי ואני לא רגיל לדיזל ומנוע חלש,כנראה שהצמדת הדוושה בתוספת מזגן גורמת לכך.

השאלה שלי האם אין דרך לשנות צריכה זאת? כי KamiTech כתב שהצריכה היא מיכל ל 550-600 ואני חושב שההפרש המדובר גבוה מידי ,כי אני מדבר על מיכל ל 350 ק"מ.האם ישנה לפי דעתכם עוד בעייה למעט מצב הליחצה על דוושת הגז?

חג שמח ושב"ש ,רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עושה מיכל ל 360 קילומטר בערך,שזה יוצא 1 ל 11
שני דברים -

1. משהו בהודעה שלך לא הגיוני. מיכל דלק בקנגו הוא בנפח 50 ליטר. 360/50 יוצא 7.2 קילומטר לליטר. איך אתה מגיע בחישוב שלך ל 1 ל 11? . אני יודע איך, אתה לא מרוקן את המיכל עד הסוף, ומתדלק , כשמחוג הדלק מלקרב ל"ריק", אבל השיטה הזו לא נכונה .

2.בדוק צריכת דלק לפי הכמות המדוייקת,שאתה ממלא , כפי שהוסבר עשרות פעמים בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...