Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 95

guy1977
שימו לב! השרשור הזה בן 6434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות קליאו 95 -96 .

האם מישהו יכול לתת לי דעה על הרכב הזה ?

האם הוא אמין ? חלקים ? אחזקה? צריכת דלק וכו'

ושאלה שניה , מה ההבדל בין דגם RN ודגם RT ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות קליאו 95 -96 .

האם מישהו יכול לתת לי דעה על הרכב הזה ?

האם הוא אמין ? חלקים ? אחזקה? צריכת דלק וכו'

ושאלה שניה , מה ההבדל בין דגם RN ודגם RT ?

דעה על האוטו - מודרני לזמנו. חזק יחסית לקבוצה. תנוחת נהיגה זוועתית.

אמין - לא במיוחד. בעיות חשמל אזוטריות.

חלקים - לא חסרים בפירוקיות

צריכת דלק - גרועה יחסית לקבוצה.

RT הדגם המאובזר יותר. RN האבזור הנמוך. אני חושב שההבדל התבטא בשעון סל"ד, ריפוד מושבים ושאר זוטות.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קליאו אז רק ידנית.

צריכת דלק סבירה בהחלט. איכות חומרי תא נוסעים טובה מאד ביחס ל205 ושות'.

נוחות טובה.

ביצועים טובים.

לנו יש דגם RN עם 2 ח"ח , ה"כ כבר 4 שנים כמעט חפה מתקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה על האוטו - מודרני לזמנו. חזק יחסית לקבוצה. תנוחת נהיגה זוועתית.

אמין - לא במיוחד. בעיות חשמל אזוטריות.

חלקים - לא חסרים בפירוקיות

צריכת דלק - גרועה יחסית לקבוצה.

RT הדגם המאובזר יותר. RN האבזור הנמוך. אני חושב שההבדל התבטא בשעון סל"ד, ריפוד מושבים ושאר זוטות.

מאיפה השטיות האלה??

קליאו ידנית מומלצת מאוד,נוחה מאוד, אמינה, צריכת דלק 1:13.5 , רכב מומלץ מאוד, תקפיד לקנות רכב שטופל כמו שצריך עם מערכת קירור עם מים יעודיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין האיביזה לקליאו, מה שלא יהיה, סביר שתמצא קליאו במצב טוב מאשר איביזה במצב טוב.

HU : Pioneer 770, AMP : Hifonics Titan TX4405

F.Comp : Morel Dotek Ovation+MT22, R.Speaker : Pioneer 450w, Sub : P.Gold ZR12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך מאיפה השטויות האלה- מקליאו 94' RT1.4 ידנית יד ראשונה שמכרנו אחרי 6 שנים ובערך 100,000 ק"מ כגרוטאה תמורת 16,000 ש"ח. השיא היה כשלוח חיבורי החשמל בבגז' מצד ימין (ליד מיכל הדלק) עלה באש באמצע נסיעה!

האוטו טופל בזמן ובמוסכים מורשים בלבד. אחרי 90,000 ק"מ הלך מאורר הרדיאטור בלי לתת סימן והאוטו התחמם והתחיל מאז לאכול שמן.

כשהוא עוד היה במצב טוב הוא שתה 1:11 במקרה הטוב.

אולי נפלנו על לימון ?

מה לעשות שזו הקליאו היחידה שהכרתי מקרוב.

אה, וגם אני וגם אשתי (הבדל של עשרים ס"מ בגובה כמעט) היינו מקבלים שריר תפוס בפולקע של רגל ימין בנהיגה של חיפה תל אביב. ולי הייתה נדפקת ברך ימין באיזו פינה בזמן הנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך מאיפה השטויות האלה- מקליאו 94' RT1.4 ידנית יד ראשונה שמכרנו אחרי 6 שנים ובערך 100,000 ק"מ כגרוטאה תמורת 16,000 ש"ח. השיא היה כשלוח חיבורי החשמל בבגז' מצד ימין (ליד מיכל הדלק) עלה באש באמצע נסיעה!

האוטו טופל בזמן ובמוסכים מורשים בלבד. אחרי 90,000 ק"מ הלך מאורר הרדיאטור בלי לתת סימן והאוטו התחמם והתחיל מאז לאכול שמן.

אולי נפלנו על לימון ?

אה, וגם אני וגם אשתי (הבדל של עשרים ס"מ בגובה כמעט) היינו מקבלים שריר תפוס בפולקע של רגל ימין בנהיגה של חיפה תל אביב. ולי הייתה נדפקת ברך ימין באיזו פינה בזמן הנהיגה.

קליאו בת 6 ב 16000 ש"ח מוזר מאוד.

מנסיון אישי עם רנו קליאו 94 ו 98 שניהם ידניות, יש לי רק דברים טובים להגיד על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו בת 6 ב 16000 ש"ח מוזר מאוד.

אף אחד לא היה מוכן לשלם יותר.

כנראה נפלנו על לימון, מי יודע.

תראה, כחדש האוטו היה לא רע בכלל לזמנו ולקטגוריה. אפילו נחשב לקטנה המומלצת במגזיני הרכב שנה או שנתיים. היה חזק ואיכותי לקטגוריה, ודי נעים לנהיגה. אבל איפה שמעת על אוטו משנות התשעים שמתחיל לשרוף את עצמו כמו הודעה לאיתן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב אדחוף את העובדה שאני נוהג על קליאו 98 ALIZE והיא השניה במשפחה (הראשונה היתה 92).

במידה ותמצא רכב מטופל רק תרוויח, חוץ מזה עד 94 סיאט לא היו עדייך חלק "צמוד" מVW

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נפלנו על לימון ?

אולי שמתם בתיבה של הנתיכים - נתיך לא מתאים וזה גרם לשריפה. זה קורה.

1:11 זה בעיר? אם כן זה טוב מאוד.

מתי מכרתם את הרכב ב 16 אלף שח? עכשיו המחירון שלו 14 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מודל 94, נקנה יד ראשונה ונמכר לאחר 6 שנים אז כנראה שנמכר בערך בשנת 2000.

דרך אגב מניסיון שלי עם קליאו (95 אוטומטית) הרכב שותה הרבה (1 ל10 זה סנסציה), נוח מאוד (יחסית לג'סטי שבאה אח"כ), ולא מזדקנת בכבוד משום בחינה (אבזור פנים מתפרק, ציקצוקים לרוב ושוב יחסית לגסטי...)

המלצה שלי היא סובארו ג'סטי מנוע 1000.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...