Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן BX

gorenziv
שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ידעתי איפה לרשום את זה, אני מקווה שזה הפורום הנכון לעניין.

אשמח לדעת קצת אודות הרכב הזה, מעבר למה שנשרם.

כלומר, מה היתרונות שלו מבחינת נהיגה, מהן התוכנות הייחודיות לו. אם יש כאלו.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול של ה BX על כל מיתחרותיה הוא רמת הנוחות שהיא מעניקה-נוחות נסיעה ללא תחרות,מרווח פנימי מכובד,מושבים נוחים ורמת איבזור גבוהה.

ה BX מהנה לנהיגה למרות שאינה מכונית ספורטיבית,ובנוסף לדגמים הידניים יש ביצועים טובים.

חסרונות?-איכות גימור נמוכה,מסובכת במקצת לטיפולים וגיר אוטומטי שדאג לסרס את המנוע הטוב.

אם כבר BX,אז עדיף ללכת על הדגם שלאחר מתיחת הפנים שנעשתה בשנת 90'.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיתלים מעט קשים יותר,מנועים חזקים(115 כ"ס ב 1.6 או 125 כ"ס ב 1.9)יותר ואיבזור פנימי ספורטיבי יותר.

ברור שה GTI מהנה יותר,אך התקשורת נהג-שלדה לא הישתנתה והמכונית מרגישה די מנותקת,למרות שיכולתה גבוהה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת כמה דברים בחשבון:

הרכב אינו הכי אמין בעולם.

למרות שאני דוגל בעובדה שבטיפול ראוי כל רכב יהיה סביר, הBX די סובלת בתחום הזה. הייתה לנו אחת 6 שנים, והתקלות בעיקר בשנה האחרונה שהחזקנו אותה היו רבות ויקרות.

יכול להיות שנפלנו על רכב בעייתי במיוחד, אבל שמעתי את התלונות מבעלי BXים אחרות.

אם כבר - רק ידני.

בצד החיובי - אחד הרכבים הכי נוחים שאני מכיר, וגם אחד הרכבים היחידים שמגיעים כסטנדרט עם אפקט ה- P.I.M.P (מערכת הידראולית שמעלה ומורידה את גובה הרכב).

דרך אגב המערכת הזו היא גם מקור לבעיות.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבודדות הן ה-BX שנותרו בארץ שטופלו כהלכה.

עלויות האחזקה הגבוהות שלה (גבוהות , תאמין לי , אחרי 3 BX - אני יודע על מה אני מדבר) ומחירה הנמוך גורמים להזנחה ברוב המקרים , והשיקום יקר , יקר מאוד.

בכל מקרה- לא לגיר האוט' , לא למכונית שלא שותה רק מים ירוקים במע' הקירור , לא למכונית שנוחתת מייד לכיוון הרצפה לאחר הכיבוי , ולא למכונית שמטפטפת מיץ ירוק (נוזל LHM) לאחר חנייה. כמו כן - פלסטיקה פנימית בעייתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כאחד שהחזיק 2 BX אני רוצה רק להוסיף שזה רכב נהדר אבל אך ורק אם מתייחסים אליו יפה, אחרת הוא צובר ערימה של תקלות קטנות ומעצבנות.

יש לי אחת למכירה אם מישהו מעוניין...

עברתי לקסנטיה וכמו שאמרו קודמיי - מרחק שנות אור.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.

לBX, מעל לכל ספק יש ייחוד משלה.

במשפחה, היו לנו 2 - מודל 87' ומודל 88' מיד לאחריו - כשהייתי צעיר מספיק בשביל שמנגנון ההרמה / הורדה יהפנט אותי.. זה קרה באיזור גיל 13 (רגע של נוסטלגיה :) )

אני מבין את היתרונות שבמעבר לקסנטיה.

בהנחה שאנשים מסתדרים עם הרכב וטיפוליו בלי להיות בעשירון העליון.

הבנתי מחבר פורום שבעוד שקסנטיה היא ממשיכת דרכה של הBX, הקסארה ממשיכת דרכה של הZX.

זה בא לידי ביטוי גם ברמת השלדה ופשטות המערכות?

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...