Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 146 - הלך ראש מנוע

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 6485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

השאלה מופנת למומחי הפורום בעלי הנסיון(והמחירים)

לחבר בעל 146 הלך ראש מנוע(שני הראשים לדברי בעל המוסך)

הצעת המחיר לשיפוץ של הנזק לדברי המוסך עומדת על 3500 ש"ח(שיפוץ של בית מלאכה שעובד עם המוסך)

האם המחיר סביר?

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, עוד פעם?

הוא הרי שאל את השאלה הזאת כבר אצלנו בפורום והוא קיבל תשובה שהמחיר לא סביר...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה שאני מרחיב בשבילו את תחום האנשים בעלי הידע?

יש עוד פורומים חוץ מפורום אלפא,מספיק אחד שייתן עצה טובה או כתובת של מישהו איכותי וזה יעזור לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה, אין בעיה.

מה שאני רוצה לומר זה שהמחיר גבוה מאוד וכבר אמרנו לו את זה.

רוצה הוכחה יותר חותכת? בבקשה. ראשי המנוע אצלי עברו שיפוץ לפני 14,000 ק"מ. לא שילמתי 3500, לא 2000 ואפילו לא 1500. 1200 והראשים היו כמו חדשים.

תשובה מספיק טובה בשבילך ובשביל חברך בעל ה-146?

תגיד לו שידבר עם איציק מבית דגן כדי לקבל הצעת מחיר ושיהיה לו בהצלחה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוכחה למה??:?

זה לא 33,זה 146,ייתכנו שינויים במחירים בעקבות זה,לא?

בכל מקרה תודה על האינפו'

אתה רואה,כבר עזרת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ראשי המנוע כבר מפורקים מהרכב וחברך רוצה לקחתם בעצמו למכון לשיפוץ או שהוא מחפש הצעה כוללת ממוסך אחר?.

מכוני שיפוץ טובים לשיפוץ ראשי מנוע לרכב אני מכיר בת"א ובבני-ברק ואם זה מתאים אז כתוב אלי בהודעה פרטית ותקבל פרטיהם.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ראשי המנוע כבר מפורקים מהרכב וחברך רוצה לקחתם בעצמו למכון לשיפוץ או שהוא מחפש הצעה כוללת ממוסך אחר?.

מכוני שיפוץ טובים לשיפוץ ראשי מנוע לרכב אני מכיר בת"א ובבני-ברק ואם זה מתאים אז כתוב אלי בהודעה פרטית ותקבל פרטיהם.

בברכה - רפי לין :-)

רפי,לצערי(צערו)הראשים כבר הוצאו,כך שעכשיו אם ברצונו להחליף מוסך ייצטרך לשלם על סגירת הראשים וגרירת הרכב למוסך אחר,למרות שנראה לי שגם אם יעשה זאת עדיין ירוויח סכום לא מבוטל במידה וייכנס למוסך אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום כזה ועם עוד קצת כסף כבר מביאים מנוע מחו''ל

גם ממליץ לברר אצל איציק!

חוץ מזה עם אלפא לא מתקרבים למוסך רגיל! פשוט לא מתקרבים... רק למי שמתעסק באלפות! זה ע''מ למנוע המון קומבינות שיתגלו בעתיד.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מכיר את איציק ושמעתי מספיק עליו......עדיין מוזר לי שאף פעם הבחור לא עבד עלי ותמיד היה ישר ופתאום ביום בהיר אחד הוא החליט לעשות על הראש שלי אלף חמש מאות שקל רווח!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא מביא את החלקים בצורה יקרה יותר, אולי הוא לא יודע על חלקים אחרים שניתן להחליפם בפחות ועוד דברים, הרבה דברים משחקים פה תפקיד ולא רק האיש עצמו. אולי האמצעים והקשרים של איציק טובים יותר. קשה לדעת.

תתקשר, תברר, תגיד אח''כ לבחור ממוסך הסוללים שקיבלת הצעה טובה יותר ועם כל הכבוד אליו זה משמעותי.

בכל מקרה תתחיל משיחה לאיציק ותראה איפה זה מסתיים.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.....הבחור רוצה 800 שקל על העבודה עד עכשיו......כולל גרירה זה עוד 250 שקל......%@#%#@%#@%@#% בכל מקרה אני כנראה לא ידרוך יותר אצלו!

טעות עושים פעם אחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...