Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רובר 620 טורבו+פיז'ו 406 ידנית למה כן/לא

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 6521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מודה, אני בשלבי ייאוש, כניראה שאין בארץ 306 בישבילי.

מידי פעם צצות במוחי מחשבות על רכבים אחרים.

הראשון 620 טורבו ידנית, האם מפחיד לקנות? אמינות, אחזקה, חלפים והכי חשוב- כמה קשה למכור כזה רכב אחר כך?

השני 406 מנוע 1.8 ידנית, האם היא תיהיה מהנה לנהיגה? עד כמה פחות מה 306? איך האמינות והסחירות שלה?

בהמון תודה וייאוש עמוק,

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד לא ממזמן ראיתי ביד 2 XSI יד 1 ב38500, ראית אותה?...כחולה.

אל תתיאש, לוקח זמן למצוא רכב טוב אבל כל עקבה לטובה.

פיזו 406 לא תהיה קרובה לרמת הכיף ב-306 XSI, זה שתי רכבים שונים בתכלית, אחת משפחתית,

והשניה הוט האצ, שמכוילת להנאה.

כמו כן גם הרובר, רק שהיא הרבה יותר חזקה, בקו ישר הרובר תיקח בלי בעיה את ה-306.

אבל אם אתה רוצה 306 XSI אני לא מאמין שקו ישר מדבר אליך.

בהצלחה ידידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה, אני בשלבי ייאוש, כניראה שאין בארץ 306 בישבילי.

מידי פעם צצות במוחי מחשבות על רכבים אחרים.

הראשון 620 טורבו ידנית, האם מפחיד לקנות? אמינות, אחזקה, חלפים והכי חשוב- כמה קשה למכור כזה רכב אחר כך?

השני 406 מנוע 1.8 ידנית, האם היא תיהיה מהנה לנהיגה? עד כמה פחות מה 306? איך האמינות והסחירות שלה?

בהמון תודה וייאוש עמוק,

אופק.

הרובר היא משפחתית (לא ספורטיבית) מהירה (אפילו מאד) אמינות סבירה, אבל זכור שמדובר ברכב מזדקן (האחרונות מודל 99) אחזקה יקרה למדי וסחירות בקרשים, להזכירך רובר פשטה את הרגל.

לגבי ה- 406 1.8 ידני, ביצועי מנוע פושרים מינוס, ניהוג ואחיזת כביש טובים, כיול מיתלים עם דגש על נוחות נסיעה, אמינות ותחזוקה פיזו טיפוסי (תבקר פה ושם במוסך שלא במסגרת טיפולים שוטפים), הרכב סובל מביקוש חלש כרכב יד שניה.

בקיצור, לא ברור לי למה אתה "ניטפל" לדגמים הנ"ל, הסבר יכול לעזור.

עצתי לך צא "מהיאוש" הוא גורם לך לחשוב עם הבטן במקום לחשוב עם הראש וזה בדרך כלל מביא לתוצאות לא משהו.

אני הייתי עושה HARD RESET ומתחיל את החשיבה מחדש אחרי מקלחת קרה :-)

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חולק על זה ש XSI תהיה מהנה בהרבה מ406. נהגתי על שתיהן, (406 עם גיר אוטו) ההבדל לא כזה גדול מבחינת התנהגות כביש ואחיזה. ה406 מאפשרת נסיעה מאוד מהירה בכביש המפותל, עם היגוי מדויק וזויות גלגול שלא מורידות מהבטחון של הנהג. כמו כן יש הרבה רגש בהגה (זה שללא תגבור משתנה), אם כי הוא פחות נלחם בך לעומת ה 306. ל406 יש מושבים תומכים למדי, אם כי ל XSI יותר. מן הסתם האוטו (406) לא יהיה חזק. ה406 שוקלת כ 10% יותר, ומנוע ה 1.8 אמם שקט מעודן וחסכוני יחסית, אבל בסל"ד נמוך הוא קצת חלש. היתרון של ה XSI הוא ביכולת לעבור לחתך 50 ולשים צמיגים מצוינים, ואילו ה406 מגיעה בחתך 65 ואני לא יודע לכמה אפשר לשנות (אולי למידה של 406 קופה ?). בכל מקרה כחבילה כוללת ה 406 יותר טובה. כל האחיזה וההתנהגות מלוות באיכות נסיעה מאוד גבוהה, רכב יותר מודרני, הגה במשקל מאוד נכון, רכב מרווח, וכידני לא סובל מעלילותיה של תיבת AL4 . וכמובן פחות קרעו אותו מאשר XSI ספורטיווית.

לכן: לספורט נטו - XSI ,

להנאה ונוחות - 406,

והיחידה שבאמת חזקה - רובר טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שאלו 3 רכבים שונים לגמרי, העדיפות הראשונה (והאחת והיחידה שאני אוהב) 306 אבל אני די מיואש.

עקב כך אני חושב שאולי עדיף לי ללכת על מכוניות עם תכלית אחרת כמו הרובר בישביל ללחוץ או ה 406 שיש סיכוי למצוא אחת במצב טוב...

עזרה בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופק.

מתעלק !

האם קיימות 406 ידניות ? מהדגם שלאחר מתיחת הפנים ?

אם כן, עשיתם לי את היום, אני יכול לסמן אותו כרכב הבא שלי !

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא אוהב את הוולקן, אבל אני אשמח לקבל את המספרים שלהן לאביעד, הוא מחפש כבר הרבה זמן.

ביגמק-קיימות 406 ידניות, לא יודע אם יש גם ידניות עם מנוע 2.0 אבל ראיתי כמה וכמה ידניות עם מנוע 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידניות אכן הגיעו רק עם מנוע 1.8 או טורבו דיזל עצל ( 90 כ"ס ) רובן היו אצל מורים לנהיגה או מוניות.

( לא סגולה לאריכות ימים... )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה מחפש? לפני שבועיים ראיתי שתי 306 XSI ביד שניה. אתה צריך לבדוק כל יום פעמיים, בוקר ואחה"צ. אם אתה מחכה שמישהו יתייחס לחתימה וישלח ה"פ, או אז תיפול עליך המציאה הכי מטורפת בעולם - אני קופץ אליך מחר בערב לעשן איתך, כי בטוח יש לך אחלה חומר.

קוואסקי EN 500 VULCAN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגע ברובר האוטו מפנק כיפי חזק מאוד , אבל יקח לך 200 שנה למכור אותה , חלפים? אלוהים יודע מאיפה..

בדיוק בדקתי 3 מכוניות 620 טורבו בשביל חבר וירדנו מזה אחרי שהבנו שנצטרך למכור אותה במחיר בדיחה בשביל להפטר.

406 ידנית? נחמד מתגלגל ולא יותר מזה.

חכה, תמשיך לחרוש, אתה עוד תמצא XSI , אגב יש בגליון "אוטו" של החודש 306XSI שנת 97 למכירה אם תרצה אני ארשום לך את המספר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה מחפש? לפני שבועיים ראיתי שתי 306 XSI ביד שניה. אתה צריך לבדוק כל יום פעמיים, בוקר ואחה"צ. אם אתה מחכה שמישהו יתייחס לחתימה וישלח ה"פ, או אז תיפול עליך המציאה הכי מטורפת בעולם - אני קופץ אליך מחר בערב לעשן איתך, כי בטוח יש לך אחלה חומר.

אני לפחות 4 פעמים ביום בודק, אין אחת נורמאלית...

אתה מוזמן לקפוץ בערב לעשן בלי שום קשר.

אדי, תיתן לי את המספר שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגע ברובר האוטו מפנק כיפי חזק מאוד , אבל יקח לך 200 שנה למכור אותה , חלפים? אלוהים יודע מאיפה..

בדיוק בדקתי 3 מכוניות 620 טורבו בשביל חבר וירדנו מזה אחרי שהבנו שנצטרך למכור אותה במחיר בדיחה בשביל להפטר.

406 ידנית? נחמד מתגלגל ולא יותר מזה.

חכה, תמשיך לחרוש, אתה עוד תמצא XSI , אגב יש בגליון "אוטו" של החודש 306XSI שנת 97 למכירה אם תרצה אני ארשום לך את המספר

רק שתי הערות:

לגבי חלפים, יש במוסכים המורשים (ממילא כדאי לטפל רק אצלהם) וניתן לייבא לבד בזול (כמו שעשיתי אני).

לגבי מכירה במחיר בדיחה, מה שקונים בזול מוכרים בזול. אני משוכנע שחיפשת/הצעת מחירים זולים במיוחד אז למה אתה מתפלא? רובר קונים בזול (יחסית) ומוכרים בזול. כמו סיטרואן, כמו רנו לגונה, כמו ניסאן מקסימה, כמו ...... הכל יחסי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע בר , רובר זה אוטו שסובל מחוסר אמינות יוצאת דופן , סתם לסבר את האוזן חא מזמן פתחתי פה שרשור על הXית שלי שמחפשת אוטו נחמד ואני אמרתי לה שה216\214 נראות יפה ויחסית מפנקות עם מזגן סבבה, אך מה?

חפרתי קצת אצל חברים ומסתבר שמצאתי חבר שהיה לו 216 וגם לעוד 2 חברים שלו (אחד קונה השאר נדלקים..)

ולשלושתם הלך המנוע כשהוא היה סה"כ בין 110,000 ק"מ ל120,000 ק"מ , לשלושתם יחד!

היה להם קשה מאוד להשיג את המנוע של הרכב הזה וכשהשיגו המנוע עלה 9אלף ש"ח!!! שליש ממה שהם קנו את הרכבים! איך ששמעתי את זה ירדתי מהר מאוד מעיניין הרובר, אז סתם לצורך העיניין תחשוב שהוא יקנה 620 טורבו , וילך המנוע מאי אילו סיבות...לך תדע כמה מנוע כזה יעלה לו..

רובר טובה קונים יד ראשונה או שנייה גג , אבל...רק מזקנים שיש להם היסטוריית טיפולים מלאה לרכב!.

לגבי חלפים , נניח שיש תקלה באוטו לפי מה שאתה אומר רק אצצל מוסך מורשה כדאי לתקן והם היחדים אולי שמחזיקים בחלפים משמע...טיפול במוסך מורשה הוא לא מן הנמנע וכאמור כולנו יודעים מה הנזק הכספי שיוצא מטיפול במוסך מורשה וזאת גם הברירה היחידה לטיפול ברכב כיוון שהם כמו שאמרת מחזיקים בחלפים..מוסך לא מורשה הוא לא אופציה.

אני לא מאמין שאחרי שהצעתי לבעל רובר620 טורבו 40,000 ש"ח זה מחיר זול בשביל הרכב... פשוט חשבתי מה יקרה אם אני אפול עם הרכב , הלך מנוע...לך תשיג מנוע וכמה זה יעלה , בקיצור לא שווה.

קונים בזול מוכרים בזול ... אבל קונים בזול ומצפים לאמינות מינימלית מהרכב.. רובר פשוט לא מספקת את הסחורה מהבחינה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...