Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתדרגתי

mdma
שימו לב! השרשור הזה בן 6682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אחרי שמכרתי את הפוקאל שלי שמעתי הרבה סאבים בינהם פייז אבולושן מולטי אוהם ויצא לי לשמוע אודיו בהן שדי הפתיע ופוקאלים ברמות יותר גבוהות ממה שהיה לי (33A )

ADS ששמעתי גם כן...

לבסוף הגיע הסאב האחרון חביב סרווין וגה וי מקס הדגם הישן עם הממברנה האדומה ולא השחורה

הסאב נדחף ע"י מגבר שמספק לו בדיוק את מה שהוא צריך הסאב מאוד מדוייק מאוד מוזיקלי מאוד עוקב ומאוד זריז לעומת שאר הסאבים...

באס באמת ללא תחרות בטווח המחיר הזה...

לדעתי הסרווין השאיר הרבה מאוד מתחרים שלו מאחור...

נשארה לי רק שאלה אחת באוויר התקנתי את הסאב בצורה הפוכה כמו אצל אייל ועופר שתי המנהלים שלנו והשאלה שלי כך:

עד כמה שאני יודע שסאב שמותקן כך אמור לעבוד בפאזה הפוכה, אם אני אחבר אותו בישירה אני עלול לגרום לו לנזק?

כל מה שנשאר זה לחכו לאדון רוטמן שיפנה לי זמן ויאלה לכיוון פאזות...:-)

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה ממנו!

כמה שאלות שלא כל כך קשורות לשאלה שלך,אך בכל זאת קשורות לסאב

הסאב 12"?

ראיתי אותו נמכר באינטרנט רק בסליל אחד ו.. 10"

כמה סלילים הסאב שלך?

מה לגביי תיבה? אטומה נכון?

יש הבדל בינו לבין הוי מקס החדש (השחור)?

אם תוכל תרשום לי בפרטי כמה עלה הסאב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלט על השדרוג.

כמו שגל אמר , נזק לא יגרם , בדיוק כמו שלא יגרם נזק לרמקול רגיל בפאזה הפוכה.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחדש מיכאל.

הסאב הזה באמת נשמע טוב וקולע בול לטעם שלי.

כמו שאמרו לך אין חשש לעבוד בפאזות הפוכות , יש אפילו את האופציות האלה בHU שלך , במידה והסאב נשמע לא במרכז הבמה אז לפעמים הפיכת פאזות עוזרת או החלפת תיבה....

תחדש!

כפיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אחי

אבל אני לא יודע איך אתה משווה את המולטי אום של פייז ביחס לסרוין וגה......זה עולם אחר.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר אני די בטוח שאתה זוכר, הוא פירסם שירשור עם התלבטות בין הרבה סאבים שהוא הציב בתוכנה בכדי לבדוק את הסאבים קודם עם תיבה של 200 ליטר פורטד (זוכר נכון?) ואז הוא הלך לשמוע את הסאבים שיצאו ע"פ התוכנה כטובים ביותר אם אני לא טועה והפייז היה אחד מהמתחרים, פשוט מעניין אותי לשמוע יותר דעות של אנשים על הסאב הזה כי לא הרבה מכירים אותו ואני רק לאחרונה קניתי סאב של פייז.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הJL היה סאב שדי פחדתי לקחת דרך היבואן לא הייתה אפשרות לקנות אותו וגם הוא היה קצת יקר...

הסרווין לא יקר עושה עבודה מעולה מתפקד יפה מאוד באמת פשוט מעולה אני ממש שמח על הקניה...

כנראה שכמו שתמיד אמרו לי זה הכל בסופו של דבר נגמר בכיוונים מיקומים והתאמה בין רכיבים...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפאזה ההפוכה - בד"כ משתמשים בזה כשמתקינים באותה תיבה סאב אחד רגיל - וסאב אחד הפוך - כדי שהם לא יבטלו אחד את השני בתוך התיבה - לאחד מהם הופכים פאזה ואז הם עובדים לאותו הכוון.

או - אם באמת הפיכת פאזה גורמת לסאב להשמע טוב יותר...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, כשאני רואה נושא שלך שמתחיל בשידרוג ואו השתדרגתי אני ישר מקל חום, אתה משחק עם זה כל כך הרבה!

כבר הייתי בטוח ששוב "קפצת מעל הראש" וקנית איזה סאב פסיכי באלפי שקלים.

אני שמח שמצאת משהו שטוב יותר עבורך ואפילו במחיר יחסית נמוך, רק מראה שמחיר או ה"שם" לא משחק תפקיד גדול מידי בעולם בסאונד, בייחוד שיודעים מה האוזן מחפשת.

תהנה!

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לברכות, הוי-מקס מהסדרה עם הממברנה האדומה נשמע מצויין. שמעתי 10" בתיבה אטומה בהונדה סיוויק, ולדעתי הוא היה ממש מוצלח.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...