Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוויטרים מזמזמים

FreeFlow
שימו לב! השרשור הזה בן 6680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

תגידו יש לי כבר את אותה הבעיה פעם שנייה,יש לי קומפוננט של מוראל דוטק ומגבר PHASE EVOLUTION RS4 שמוציא 100*4 ארמס עכשיו כבר פעם שנייה שהטוויטר אצלי מתחיל לזמזם ולזייף פעם שעברה שלחתי אותם לתיקון תיקנו לי אותם והחזירו אבל הבעיה חזרה לאחר כמה זמן.השאלה שלי יכול להיות שאני כל הזמן שורף או מגביר אותם יותר מדיי כי הרי הטוויטרים מסוגלים לקבל עד 80 ארמס הגיין שלי הוא על חצי .והקומפוננט עד 140 אז יכול להיות שאני פשוט מגביר יותר מדיי???

והאם טוויטרים יותר חזקים יכולים לפתור לי את הבעיה???

תודה.

hu:pioneer 4650

Component:morel dotech mkII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטוויטר עצמו לא יכול לקבל עד 80 RMS

אם זה אותו טוויטר ספציפי שעושה בעיה

שלח לבדיקה גם את הקרוס , אולי הוא הבעיה

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לזרוע מלח על הפצעים...

רק לשים לב כמה אנשים ממליצים על הדוטק ותראו כמה בעיות יש לו...

אני עדיין בשלי יש סטים משתלמים בהרבה...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר ...

סט שעבד יומיים ואחד הטוויטרים התחיל לחרוק ולחרחר !

אין מצב לאיזה תלונה קבוצתית למורל ?

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שתלונה קבוצתית תעזור בעניין.

לדעתי במורל מודעים לעניין ולכן כשדיברתי עם בחור בשם איתן הוא לא התווכח איתי ואמר לי לשלוח אותם.

אבל אני לא חושב שזה יעזור כל פעם לשלוח לו כי הבעיה חוזרת על עצמה.

מה שאני מעוניין לדעת ממה יכולה להיות הבעיה הזאת.

האם זה ככה הטוויטרים של הדוטק???שהם עד כדי כך רגישים

או שזה בעיה במשהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בהתחלה הדוטק היו מחוברים למגבר די פשוט , אודיופייפ , וידעתי שהטויטר עדין , והמתקין אמר שיש סיכוי

שהמגבר ישרוף אותו , נסעתי ככה כמעט חודש , ולא קרה כלום ! הטויטר (ברוך השם) בסדר גמור , לא עושה בעיות !

(היום כבר החלפתי את המגבר ל JBL ..)

בקיצור כמה שפחדתי לא קרה כלום הטויטר לא נשרף , תבדוק אולי הבעיה בחלק אחר ... שפוגע בטויטר ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את הבעיה הזו שמופיעה אצל כולם ?

מה יכולה להיות הבעיה ?

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - זה לא כולם.

גם אם נאחד את "כל" האנשים - כמה כבר יהיו?

שנית - אני חושב שמדובר בשני דברים:

1. מישהו "מרים" אותם חזק מדיי.

דהיינו - מחבר להגברה גדולה ולא מתבייש לתת גז.

כמו כן, עקב כך, ועקב הגברות שרק מתיימרות להיות חזקות, שולח להם אותות מעוותים או בשפת

המקצוע distortion וגורם להם נזק.

2. קו ייצור לא תקין של סדרה מסויימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאני ממש לאמרים אותם גבוהה מדיי.ואני שומע הרוב מוסיקה שחורה והמוסיקה כידוע היא לא בתדרים ממש גבוהים.

אולי הבעיה היא בקו יצור של הקרוסים???

האם הם יכולים לגרום לבעיה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - זה לא כולם.

גם אם נאחד את "כל" האנשים - כמה כבר יהיו?

שנית - אני חושב שמדובר בשני דברים:

1. מישהו "מרים" אותם חזק מדיי.

דהיינו - מחבר להגברה גדולה ולא מתבייש לתת גז.

כמו כן, עקב כך, ועקב הגברות שרק מתיימרות להיות חזקות, שולח להם אותות מעוותים או בשפת

המקצוע distortion וגורם להם נזק.

2. קו ייצור לא תקין של סדרה מסויימת.

מחזק את דעתו של גל ורק מוסיף עוד קצת אור לעניין.

אני מכיר מצויין את הסטים האלו, יש לי נסיון עם הרבה סטים כאלו ואת רובם התקנתי וכיוונתי אישית,אין בעיות\פתרונות קסם.

זה לא סוד, והכל טמון בכיוונים , הטוויטר של הדוטק אכן טוויטר רגיש, לא לעוצמה אלא רגישות לעיוות(בעצם כמו כל טוויטר אחר).

ניתן לשרוף כל טוויטר עם כל מגבר ללא קשר לאיזה מותג\יצרן עם כיוון שגוי ניתן לשרוף גם סופרימו או כל טוויטר אחר.

לא מכיר שום "מחלה" בסטים האלו , למעט אלו שפומפה מכרו!(טוויטרים של פולס, קרוסים של פולס או כל מיני הכלאות כאלו ואחרות), אני מאוד נזהר עם ההצהרות שלי אך בעניין הזה אני מאוד משוכנע בעצמי רק בגלל הנסיון הרב שיש לי עם הסטים הנ"ל, וגם עם סטים שונים מתוצרת מורל.

יש בעיה ,חצי מהאנשים בטוחים שלמכשיר שלהם יש פריאווט גבוה יותר ממה שיוצא בעצם, ושמעתי כל כך הרבה מערכות שמכוונות על עיוות קבוע שכבר הפסקתי להתרגש...

אין חוכמות, במערכת שעובדת על עיוות קבוע יש חשש לגרימת נזק לאלמנט, מה שנפגע ראשון תמיד יהיה הטוויטר שהוא הרכיב הכי "עדין" במערכת.

אבל בוא לא נצא בהצהרות כאלו ואחרות לגבי פגם סדרתי ...

זה מקביל ליציאות הRCA של פיוניר שנשרפות או כמו הויכוח על מגברי לאנזר והאם הם לא מסוגלים לעבוד עם סאבים.

שוב הכל עניין של התאמה וכיוון נכון, אני אישית יכול להראות מספיק HU של פיוניר שלא נשרפו להם יציאות או משהו כזה, כמו שאני יכול לתת לכם מס' רב של דוגמאות על מגברי לאנזאר שעובדים בגישור גם שנים.

וכנ"ל גם לגבי הדוטק .

מגבר לא נכנס לפרוטקשיין סתם, יש לו סיבה לכך.

טוויטר לא נשרף סתם יש סיבה לכך.

וכן הלאה וכן הלאה...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה צריך לשנות בכיוונים כי לא אני התקנתי לך ולא אני כיוונתי, ואני עדיין לא הצלחתי לכוון מערכת דרך האינטרנט.

תלך תחליף את הטוויטרים, ממה שהבנתי אני מניח שהם עדיין באחריות.

תחליף, ואז שלח לי הודעה פרטית ואני מבטיח לנסות לעזור לך למנוע זאת בעתיד.

לפני שיש לך טוויטרים\טוויטר חדש\ים, אנחנו סתם מדברים באוויר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה יש לי ניסיון עם ה MT11 ועם ה MT22

טוויטר עדין נכון ,

נשרף בקלות בכלל לא

היה לי דוטק 5.25 שקיבל הגברה חזקה מידי והמיד נשרף , מעבר לזה הטוויטר לא קרה לו כלום

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...