Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש רשיון הנהיגה לאחר שנתיים של נהג חדש.

elc
שימו לב! השרשור הזה בן 6678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי לברר מספר דברים.

בעוד כ3 חודשים נגמר לי תוקף הרשיון כ"נהג חדש".

* לפני כשנה וחצי עברתי תאונת דרכים כאשר רכב התנגש בי מאחור, ואני ועוד מישהו הגענו לבי"ח.

דווחנו על זה למשטרה והמקרה היה "בטיפול" שלושה שבועות לאחר מכן הלכתי לקבל אישור מהמשטרה עבור בי"ח שם היה כתוב שחור על גבי לבן "התיק נסגר עקב חוסר עיניין לציבור".

המקרה הזה איננו אמור לעקב את רשיוני?

*ומתי כעקרון אמורים משרד הרישוי לשלוח לי את שובר התשלום (הרשיון הזמני?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה לא אמור לעכב את חידוש הרשיון שלך,

אתה אמור לקבל את השובר לחידוש הרשיון בשבועות הקרובים, בכל מקרה אם אתה לא מקבל אותו

תתקשר למוקד הארצי של משרד התחבורה בטלפון: 1-700-70-43-70, או חיוג מקוצר 5678*

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות נהיגה מונעת אחרי 3 שנים של רשיון ולא לפני גיל 21.

מה שאומר שיגיע אליה לעשות נהיגה מונעת בשנה הראשונה אחרי גיל 21,אם עברו 3 שנים מקבלת הרישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה.

בעוד כ- 3 חודשים נגמר לי הנהג חדש.

לא הבנתי את העניין עם הקורס ריענון, מישהו מוכן לשפוך קצת אור על הנושא?

לכמה שנים יהיה תוקף הרישיון החדש? 5 או 10 שנים? האם אני יידרש להצטלם מחדש?

אין לי עבירות תנועה בכלל.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דברי המורה לנהיגה שלי, ה"ריענון" אמור להיות או 3 שנים אחרי קבלת הרישיון כמו שצויין פה, או אחרי שנגמר לך הנהג חדש.

אתה אמור לעשות מין קורסים כאלה שמרעננים את זיכרונך בקשר לנהגיה - ולא, לא תקבל רישיונך.

ועוד כמה דברים שאינני זוכר כעת. (למדתי עם המורה לפני 11 חודשים...:-D )

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דברי המורה לנהיגה שלי, ה"ריענון" אמור להיות או 3 שנים אחרי קבלת הרישיון כמו שצויין פה, או אחרי שנגמר לך הנהג חדש.

תחליט.

תקופת הנהג חדש הינה שנתיים, אז איך אחרי 3 שנים יתבצע הריענון?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לאחר שנתיים מסתיים "נהג חדש" (אם אין הרשעות בעבירות מרשימה מסויימת, ואז אולי עוד שנתיים נהג חדש).

2. ל-elc : התיק נסגר עקב חוסר עניין לציבור - משמע אין הרשעה - משמע ה"רקורד" שלך נקי לחלוטין - כלומר יחודש רשיונך בלי בעיות. (כמובן אם אין הרשעות אחרות)

3. נדמה לי שעכשיו האריכו את הרשיונות הרגילים ל-10 שנים - לא יודע ממתי ה יהיה בתוקף. מה זה משנה 10 או 5?

4. בד"כ נשלח זימון לקורס ריענון לנהגים אחרי 3 שנים רשיון, או בגיל 21, לפי המאוחר מביניהם. צריך לבצע את הקורס לפני שמתקרבים למועד החידוש הבא, אחרת יהיו בעיות. אבל כמובן שאין לחץ כי החידוש הבא הוא רק אחרי 5 (או 10...) שנים לאחר תום ה"נהג חדש".

5. נהגים שביצעו קורס "נקודות" פטורים מקורס ריענון (החומר כלול) - כלומר למי שיש זימון לקורס נקודות בדרך כדאי להמתין עם הריענון, אין טעם לעשות 2 קורסים.

6. קורס הריענון כולל 2 או 3 (לא זוכר) מפגשים, ללא מבחן. קורס הנקודות כולל מפגש נוסף + מבחן בסופו (קל ביותר, לא לפחד)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שנאמר לי לא עושים בעיות עם חידוש הרשיון גם אם לא עוברים את קורס הרענון.

אני קיבלתי 3 זימונים (הקורס הוא 2 מפגשים), ואיכשהו תמיד נפל על תאריכים מאוד לא נוחים (חו"ל, מבחן וכדומה). קצת לפני חידוש הרשיון התקשרתי לשאול אם יעכבו את הרשיון בגלל הקורס - אמרו שלא. וגם לא עכבו למרות שלא עברתי את הקורס.

אין בכך משום המלצה שלא ללכת לקורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושבת ש"רענון נהיגה" הוא "המלצה".

אם הצלחת להתחמק ממנו הפעם, תוזמן בעוד כמה שנים לרענון הבא.

המפגש עצמו הוא סדרה של 2 מפגשים של מספר שעות, יותר בודקים את נוכחות מאשר את הקשב או הלמידה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זל לא לימוד זה "ריענון" מרעננים לך את הזיכרון לדברים שאולי שחכת.

תהיה בטוח שגם הקורס האזרחי היה בדיוק כמו שלך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...