Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכוניות הכי פחות בטוחות ע"פ המגזין Forbes

zvit
שימו לב! השרשור הזה בן 6686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היונדאי לנטרה, קיה אופטימה (גרסת קיה לסונטה הישנה), וסוזוקי פורנזה (שברולט אופטרה אצלנו)

"מככבות" בדו"ח

http://www.forbes.com/lifestyle/2005/10/21/toyota-leastsafe-cars-cx_dl_1024feat_ls.html

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע שהם לא כללו את הדאצ'ה לוגן....
אם אני זוכר נכון הסתבר בסופו של דבר כי בעיית ההתהפכות הייתה טמונה בצמיגים. כמו כן ניתן להבין מהמאמר כי הוא מתרכז ברכבים שבארה"ב (NHTSA, IIHS וכיו"ב).

נ.ב.

מישהו שם לב שה-6 מופיעה ברשימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מאזדה 6 וטויוטה קורולה "מככבות" שם בציונים עלובים.

ולגבי הדצ'יה לוגן - אכן התגלה בסופו של דבר כי הבעיה הייתה טמונה בצמיגים.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל הרבה מהדגמים הנמכרים בארה"ב שונים כמעט לחלוטין מאותם הדגמים הנמכרים באירופה (ואצלנו). אז זה בטח נכון גם בקטע של בטיחות (יותר/פחות כריות אוויר וכו')..

לא?..

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל הרבה מהדגמים הנמכרים בארה"ב שונים כמעט לחלוטין מאותם הדגמים הנמכרים באירופה (ואצלנו). אז זה בטח נכון גם בקטע של בטיחות (יותר/פחות כריות אוויר וכו')..

לא?..

עמוס

שונים אך לאו דווקא לחלוטין. בכל מקרה זה לא ממש רלוונטי לישראל אך זה בהחלט דבר בעל משמעות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...