Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרויקט מצולם] החלפת לוח שעונים בלנטרה

elan22
שימו לב! השרשור הזה בן 6684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי את זה אמנם כבר לפני כמה חודשים אבל רק עכשיו הצלחתי לזכור לקחת איתי מצלמה לאותו כשחשוך ולצלם את התוצאה הסופית.

את ההוראות איך לפרק את קונסולת השעונים לקחתי מאתר השרות של יונדאי שיש בו המון חומר על הרכבים שלהם. לוחות השעונים נקנו בEBAY בעבור 1$ (+26$ משלוח) וכללו את הממיר מתח וכפתור הפעלה.

התוצאות לפניכם:

P9160031.jpg

P9160034.jpg

IMG_0198.jpg

IMG_0200.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמד המרחק שלך מודד עכשיו במיילים... :roll:

בלוח שאני הבאתי מארה"ב עשיתי לו ניתוח קטן (החלפת גג"שים) במחוון בחולון וכעת הלוח מודד לפי קילומטרים.

אגב, איך עשית תאורה כחולה?

איתמר.

(עריכה: נדמה לי שהבנתי, הרקע של השעון עצמו הוא כחול נכון? הנורות שמאירות את הרקע הן רגילות בלי קונדומים?)

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמד המרחק שלך מודד עכשיו במיילים... :roll:

לא בדיוק, יש על הלוח תצוגה גם של מיילים וגם קמ"ש, לוקח זמן אבל מתרגלים לקרוא מהספרות הקטנות.

בלוח שאני הבאתי מארה"ב עשיתי לו ניתוח קטן (החלפת גג"שים) במחוון בחולון וכעת הלוח מודד לפי קילומטרים.

אגב, איך עשית תאורה כחולה?

איתמר.

(עריכה: נדמה לי שהבנתי, הרקע של השעון עצמו הוא כחול נכון? הנורות שמאירות את הרקע הן רגילות בלי קונדומים?)

אני לא הבאתי את כל השעון, זה מיותר , מה שהוחלף הוא רק הפלסטיק שעליו מודפסים הפרטים של השעונים. בפלסטיק הזה מוטבע מה שנקרא EL FOIL שזה תאורה אלקטרונית כמו האור הכחול של השעוני יד. מתחת לזה הנורות הרגילות מאירות כדי שהמחוגים עדיין יאירו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...