Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את עזרת חברי הפורום במציאת כתבות (שליליות כמובן) על חברות הליסינג...

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 6659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע הבא, יש לי פגישה עם מנהל מחוז השרון של חברת הליסינג איתה אני עובד, אני טוען כי הם מתייחסים אלי בזלזול ואף ניסו להרוג אותי (!) לא פעם ולא פעמיים(!) ע"י מתן רכב עם ליקויים בטיחותיים ממדרגה ראשונה לאחר בדיקות מפקח (!!!) ועוד מקרים רבים ומצערים.

לקראת הפגישה בשבוע הבא אני מעוניין להתכונן ולאסוף כמה כתבות שהתפרסמו בתקשורת בנושא הזנחה בטיחותית ויחס מזלזל ללקוחות, ואני יודע שיש די הרבה כאלו, וזאת כדי להראות להם שאינני מקרה יחיד ומיוחד!

בתודה מראש

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לך המון הצלחה. הדבר היחיד שאני יכול להגיד לך זה שאתה צודק, חברות הליסינג אכן חוסכות בכל מקום שאפשר גם על חשבון בטיחות (צמיגים ירוקים, לא חורטים ברקסים וכו'). אם אתה רוצה לקחת את העסק צעד אחד קדימה, אני מוכן לספק לך כבר מחר קורולה 2003 שיצאה לפני כמה ימים מטיפול 60K ק"מ עם ברקסים גמורים (הברקסים הוחלפו כבר 7 פעמים, כל פעם החברה מתעקשת לשים רפידות תחליפיות שלא מחזיקות אפילו 10K ק"מ). אני כל הזמן מסב את צומת לבם של ההורים שלי לזה שהם נוסעים ברכב עם ברקסים גמורים, לי אין כח להלחם בתחנות רוח אם לך יש כח אז אני כבר אמרתי לך איך אני יכול לעזור לך.

ד"א, רק לצומת לבך, חברות שכן אכפת להם מהלקוחות שלהם משלמות עוד כמה שקלים ומקבלות חלפים מקוריים ולא תחליפיים (במקרה המוסכניק שלי מטפל ברכבי ניו קופל שמקבלים תחליפי כאשר ECI מתעקשים רק על מקורי).

לסיום, אף אחד לא מכוון אלייך אקדח ומכריח אותך לקחת רכב מחברת ליסינג. אתה מוזמן להיכנס לכל אחת מסוכנויות הרכב הפזורות בארץ, לקנות את הרכב שמוצא חן בעינייך (ולא רק ברמת גימור מעליבה) ולטפל בו איך שבא לך. אני מקווה שהמטרות שלך הם עקרונות כי לא תקבל מזה כסף, תהילה או רכבים עם חלפים מקוריים (בעיקר בגלל שהמנכ"ל של חברת הליסינג כל חודש בודק את דו"ח הרווחים ולא את דו"ח שביעות רצון הלקוחות).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקרה כן חייב לקחת רכב מליסינג כי אני נוסע בקנגו מלאה בציוד.

בקיצור אם למשהו יש כתבות או קישורים לכתבות אני מאוד אודה לו. אני כבר שעה סורק את כל הכתבות בנושא בYNET ומדפיס את הרלוונטי.

שוב תודה לעוזרים זה מאוד מאוד חשוב לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מיועד גם למנהלי החברה שלי...

הם חושבים שאני פרנואיד, משוגע, דורש שלמות ובאופן כללי מגזים. וזו בלשון המעטה!

הרעיון הוא גם להראות לדביל הזה מחברת הליסינג שאני לא מקרה יחיד ושלפחות אצלי ברכב אי אפשר לשחק יותר!

בקיצור אני אודה על כתבות(!)

בתודה נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקרה כן חייב לקחת רכב מליסינג כי אני נוסע בקנגו מלאה בציוד.

בקיצור אם למשהו יש כתבות או קישורים לכתבות אני מאוד אודה לו. אני כבר שעה סורק את כל הכתבות בנושא בYNET ומדפיס את הרלוונטי.

שוב תודה לעוזרים זה מאוד מאוד חשוב לי

אולי תוכל להסביר את עצמך יותר טוב כי אני כנראה לא יורד לסוף דעתך.

א) קנגו אפשר לקנות גם בסוכנות.

ב) אם אתה נוסע בקנגו מטעם העבודה אז תפנה את זעמך לבוס שלך ותבקש ממנו להוסיף עוד כמה גרושים לחברת ליסינג שישתמשו בחלפים מקוריים.

ג) אם אתה מתכוון לזה שהציוד הורס את הרכב ואתה מעדיף לסוע ברכב ליסינג בשביל לא לספוג את הירידת ערך והקושי במכירה אז אתה באמת מגזים (אתה חוסך על חשבון הליסינג אז מה שהם לא יחסכו עלייך?!).

אני מקווה שקלעתי לדעתך ...

ד"א, אני כבר שלחתי מכתב זועם לחברת ליסינג שממנה קבלנו את הקורולה והתגובה הייתה "לא ידוע לנו על שום איסור בשימוש בחלקים תחליפיים בלה בלה בלה ... אבל בכל זאת נבדוק את העניין בלה בלה בלה", כמובן שלא שמעתי מהם יותר. לי אישית זה מפריע וממש מעצבן, לכן אני לא לוקח רכב בליסינג וגם כשיציעו לי בעבודה אני פשוט אסרב. זו גם הסיבה שיש לי 3 רכבים פרטיים (בקרוב 4) שאני מטפל בהם אישית או במקרה הגרוע לפחות בוחר את מי שיעבוד, באיזה סוג חלקים להשתמש ובאיזה רמה תהיה העבודה.

רוצה באמת לכבול את חברות הליסינג? תבלה יום אחד באחד ממוסכי ההסדר שמטפל ברכבים שלהם, רק תזכור שההשפעות יהיו מרחיקות לכת ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שעבד בחברת ליסינג במשך 3 שנים ויותר מעבר לרצון לחסוך הם מנסים לבצע קומבינות בלי סוף כמו כן אני בטוח שהמכונאים אמנם משתדלים לעשות עבודתם על הצדהטוב אבל כאן זה נגמר כהחברות מנסות לקצץ במשכורות והראש של המכונאים עשוי להימצא במחשבות אחרות ולא בכלי הרכב שלהם וזה עלול לגרום למוות כמו כן מעבר לכך רב הוא השימוש בחלקים חילופים צמיגים שוודאי שכבו במכוניות אחרות ש החברה ודאי אינם נבדקו זמן רב או חלקם כבר עבר שימוש כזה או אחר !

מוטו בחיים: חוץ ממה שלא טוב ,הכל טוב!

בכביש אל תנהג לאט ובעייפות, סע! מהר ובריכוז!!!!!!!!!!!! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=76041&lb=0

http://www.netcar.co.il/magazin/ed/leasing.asp

חפש בפורום נט קאר הודעות של מושיקו הנהג בעניין.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי את המילה ליסינג במנגנון החיפוש של YNET וזה מה שיצא.

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-3340,00.html?SearchType=TopNav&criteria=&sog=&keyword=&txtSearchString=%EC%E9%F1%E9%F0%E2&txtChanID=&select1=Site

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תוכל להסביר את עצמך יותר טוב כי אני כנראה לא יורד לסוף דעתך.

א) קנגו אפשר לקנות גם בסוכנות.

ב) אם אתה נוסע בקנגו מטעם העבודה אז תפנה את זעמך לבוס שלך ותבקש ממנו להוסיף עוד כמה גרושים לחברת ליסינג שישתמשו בחלפים מקוריים.

ג) אם אתה מתכוון לזה שהציוד הורס את הרכב ואתה מעדיף לסוע ברכב ליסינג בשביל לא לספוג את הירידת ערך והקושי במכירה אז אתה באמת מגזים (אתה חוסך על חשבון הליסינג אז מה שהם לא יחסכו עלייך?!).

אני מקווה שקלעתי לדעתך ...

תשמע מר בחור!

אתה מתחיל קצת לתקוף אותי, וללא כל הצדקה!

אני טכנאי, שכיר, עובד קשה ולא מקבל משכורת גבוהה מדי!

כדי שאוכל לבצע את עבודתי כראויי אני חייב(!!) רכב, יום ראשון יש לי עבודה בחיפה יום שני באילת ויום רביעי בקריית שמונה(!) על הציוד שלי נמנה סולם 4 מטר ארגזי כלים וציוד נוסף! בשביל זה נועדו רכבים כמו רנו קנגו סיטרואן ברלינגו פורד קונקט ועוד!

אז למה אתה תוקף אותי???

מן הסתם שאני לא אקנה את הרכב מכספי (אולי אתה מעוניין לתרום לי 120 אלף ש"ח בערך)

הציוד שלי לא הורס את הרכב, הורס זה מושג יחסי, ברור שהרכב נשחק יותר מרכב של זקנה שנוסעת לסופר כל יום שישי וזהו, אבל אני לא משחיט את הרכב כלל לא!

והבוס, טוב הוא גם רוצה לחסוך כסף, אבל זה לא קשור חברת הליסינג צריכה לספק לי רכב בטיחותי!

אולי אתה מצאת לך דרך לא להשתמש בשרותי הליסינג, אולי אתה מליונר (רוצה לתרום לי קצת ואז לא אצתרך ליסינג, ואולי גם לא אצתרך לעבוד???) אבל זה לא אומר שכולם יכולים!

בקיצור אני מבקש ממך, אם אין לך משהו קונסטרוקטיבי לומר אל תאמר כלום, אל תתקוף בלי סיבה ואל תאמר דברים לא קשורים בעליל. וכשאני אומר קונסטרוקטיבי אני מתכוון למשהו שתורם לנושא השרשור

ואם יש לך אגרסיות שלא הספקת להוציא עד עכשיו בשרשור הנ"ל תפתח שרשור חדש בשם

"דרכיו של redroze להמנע משימוש בליסיג ואיך כדאי לכם לישם את זה (גם אם זה לא מתאים לכם)"

בברכה ובתודה על כל הקישורים שניתנו ע"י חברים

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אני בטוח שאלעד לא מיליונר והוא גם לא ממש מתקיף אותך, אני לא רוצה להדחף או משהו כזה, רק למנוע סכסוכים לא נעימים...

בכבוד, אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש כאן - http://www.themarker.com/tmc/car.jhtml?fromHasot=true&layer=car

קרא את הכתבה הזו עד הסוף, כנראה ששר התחבורה שותף לדעתך; הוא אומר שמכוניות ליסינג צריכות לעבור טסט כבר בסוף שנתן הראשונה על הכביש, ולא לאחר שנתיים כדין שאר המכוניות החדשות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לאחת מתוכניות הטלויזיה (סטייל כלבוטק\אמנון לוי\חדשות וכד'), זה ייסב את תשומת לב חברות הליסינג!

אני חושב שהמלחמה (שטרם הוכרזה) בתאונות הדרכים נמצאת בסדרי העדיפויות החדשותית

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...