Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרמוסטט להונדה סיוויק

mo15da
שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=99033

"תרמוסטט תפוס במצב פתוח"

מה זה אומר?

שאני צריך להחליף תרמוסטט?

פשוט גם לי יש את אותה הבעיה. המחוג של החום מנוע לא בחצי הוא טיפה למטה.

ולגבי השאלה שלו בקישור: מתי ונטה עובדת? שהתרמוסטט פתוח או סגור?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע לחפש טוב מאוד אתה לא צריך להגיד לי!

מה אתה חושב שכל שאלה שיש לי אני ישר שואל??

ובשאלה שלי החיפוש לא עזר ולא הצלחתי להבין את התשובה !!

ד"א הקישור שהבאת בעצמך לא פעיל

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחוג חום המנוע בנסיעה מהירה יורד טיפה מהאמצע זה לא נורא.

אם המחוג יורד מהרבע ואפילו מגיע לאפס, ואם לוקח למנוע הרכב המון זמן להגיע לטמפ' עבודה בסרק, יש חשש שהתרמוסטט תפוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להתעצבן, פשוט זאת שאלה מאוד נדושה שחיפוש קצרצר בפורום היה מביא לך תשובות מספקות.

בקצרה, תרמוסטט תפוס במצב פתוח אומר שהמים עוברים דרך הרדיאטור במשך כל זמן פעולת המנוע, ולא רק כשהם צריכים קירור. זה אומר שלרכב לוקח הרבה יותר זמן להגיע לטמפ' עבודה נורמלית, מה שמלווה בצריכ(ח)ת דלק גבוהה יותר ובלאי רב למנוע. אם צריך להחליף תרמוסטט - רק למקורי! הוא מתוכנן ומכוונן בדיוק לטמפ' שבה המנוע אמור לפעול.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב-טוב

הדרך הנכונה לבדיקת הטרמוסטט היא לפרק את התרמוסטט ולבדוק אותו לפי הנחיות היצרן.

מצורף קובץ המסביר את תהליך הבדיקה.

ייתכן שטמפ' הפתיחה המלאה שונה בטרמוסטט שמותקן ברכב שלך.

בדוק האם הטמפ' רשומה על הטרמוסטט.

בטמפ' החדר הטרמוסטט צריך להיות סגור

D__My Documents_Car Manual_Civic2001-2002_Civic_EngCivic.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בלפרק כלום כדי לבדוק טרמוסטט :?

השעון צריך להראות טמפ' נורמלית לאחר כ3 דקות מהדלקת הרכב . אם לוקח לו יותר מכמה דקות להגיע לטמפ' או שהמחוג יורד בנסיעה , יש להחליף טרמוסטט .

או השיטה הטובה ביותר היא להניע את הרכב ולעקוב אחר הצינור כניסה לרדיאטור ויציאה ,אם הם מתחממים ביחד אז הטרמוסטט תפוס . או לחלופין אם אחד מתחמם והשני קר אז הטרמוסטט תקין .

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר CivicNos

שכחתי לציין שיש כאלו שיודעים יותר טוב מהיצרן איך בודקים את הטרמוסטט.

כול היצרנים מציינים כמעט בדיוק את השיטה שצינתי בקובץ המצורף.

הבדיקה שלך לא יכולה לתת תמונה ברורה האם הטרמוסטט נפתח במלאו או רק פתיחה חלקית או בטמפ' הנכונה.

קרא את המאמר בקישור כיצד עובד טרמוסטט מהדור החדש.

http://www.viva-lancia.com/fulvia/qanda/engine/thermostat.php

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונאי שמכיר את הרכב אכן בלי בעיה ידע לזהות תרמוסטט תפוס על פתוח, במידה והמחוג נמוך יותר מבעבר, או שבזמן נסיעה המחוג נמוך ססימן שהתרמוסטט תקוע, גם בדיקת הצינורות היא בדיקה נכונה

סטיו, לא תמיד שהתרמוסטט תקוע על פתוח המחוג יהיה ממש נמוך, לפעמים יכול להיות בטווח שבין הרבע לחצי. ועדיין התרמוסטט לא תקין

לפותח השרשור דרוש תרמוסטט מקורי.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הטרמוסטט תפוס על פתוח במידה הקטנה ביותר , בעל מקצוע טוב שמכיר את הרכב יעלה על כך בלי בעיה עפ"י השיטות שציינתי .

צר לי לאכזב אותך,

אף בעל מיקצוע לא יוכל לדעת מצבו האמיתי של התרמוסטט, ללא פרוקו מהמנוע ובדיקתו עם תרמומטר.

השיטה של תחושת המגע בצינורות הרדיאטור, מאפשרת איבחון מצב כללי מאוד של תפקוד התרמוסטט, תפוס פתוח, או תפוס סגור.

גם אם אתה מכיר את הרכב פיקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...