Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת רכב לסטודנט [עד 20,000 ש"ח]

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 6678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לקבל עזרה מכם בבחירת רכב לצרכים שלי:

התקציב הוא עד 20,000 ש"ח, כולל התשלומים הסטנדרטיים שמשלמים בד"כ אחרי קניית רכב חדש. הרכב חייב להיות כמה שיותר חסכוני, בצריכת הדלק, בטיפולים ובכל השאר. הרכב חייב להיות כמה שיותר אמין. רצוי שיראה טוב חיצונית ובפנימית. הרכב ככל הנראה יעבור לא מעט ק"מ כל יום (מעפולה לחיפה וחזרה). רצוי מאוד שהנהיגה ברכב תהיה כמה שיותר מהנה, לא על חשבון החיסכון כמובן - בכל מקרה שלא יהיה משהו מזעזע. אני לא בטוח אם אני צריך רכב ידני או אוטומט (רכב ראשון שאני קונה בסה"כ), כנראה שאני אלך על ידני. חשוב לציין שאני נהג חדש (אמנם ללא רישיון, אבל זה בדרך).

אני חשבתי על פיג'ו 106XS שנת 1995, במחיר של כ-16,000 ש"ח (מודעה שבמקרה עברתי עליה).

אשמח לקבל עזרה ויעוץ, תודה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי איביזה 1400, חסכונית, יפה, וגם אופה.
הבנתי שאיביזה חסכונית, אבל הדגמים של שנת 93 ומטה פשוט מכוערים לטעמי וכמעט בלתי אפשרי למצוא מישהו שימכור איביזה שנת 93 שהוא באמת השקיע בה במחיר סביר (כ-15,000 ש"ח) - כולן נראות פשוט הרוסות. איביזה שנת 93 ומטה לא תבוא כנראה בחשבון, למרות שאולי תצליחו לשנות את דעתי, בסה"כ אני נהג חדש ואין לי ממש ניסיון. הדגמים של שנת 94 ומעלה נחמדים, אבל נראים לי קצת "שבירים".

בכל מקרה אני אשמח אם תתנו לי קצת מידע בנוגע ל-106XS 1995, הרכב הזה מאוד מוצא-חן בעיני, מבחינת עיצוב וכנראה גם מבחינת חיסכון (מחיפוש קצר באינטרנט). אני צריך מידע כמו: מחיר הדלק בממוצע לנסיעה מעפולה לחיפה (אני לא יודע כמה ק"מ המרחק), מחיר ביטוח חובה ומקיף, מחיר טסט וכד'.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה106 אם אין לך כסף בצד בשביל לסדר אותו מידי פעם ויישור קו טוב לא כדאי לך ללכת עליה,קשה מאוד למצוא כזאת במצב טוב ללא תאונות רציניות של שאסי או שהן קרועות,בדרך כלל הם לא יד ראשונה או שניה ופנסיונר נוסע עליהן

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש על הרכב הנ"ל ותמצא המון אינפורמציה.

בקצרה, אוטו מעולה, מהנה לנהיגה, נוח, אמין.

זו הגרסה מאובזרת של ה106 ( מזגן,הגה כוח, חלונות חשמל, ריפודים וגימור פנים).

מנוע 1.4 75 כ"ס, ותלך על הידנית, הגיר האוטומטי בעייתי ומקשה על המנוע (3 הילוכים).

הביטוח זול, הטסט זה בסביבות 900 ומשהו.

תחפש טוב טוב אחת שמורה.

106XS זה אוטו סטודנטים (וסטודנטיות :razz: )

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקסו

יש כאלה שיגידו שהיא 106 בשינוי עדרת

מצד שני יש כאלה שלא

יכולה להיכנס משנת 98 וישור קו קטן.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו כאן, לך על צרפתיות מנוע 1.4 מבית PSA.

סיטרואן סקסו, פיג'ו 205 או 106.

המכניקה מוכרת ופשוטה, חלקים נפוצים, אלו רכבים שאם מטופלים באופן סביר ומעלה מגלים אמינות טובה מאוד, ולא יהיה קושי מיוחד למצוא את אחת מהנ"ל בתקציב שלך ובמצב מצויין.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וד אופציה פרט ל-106 היא פיאט פונטו, ואם אתה לא מחפש ביצועים אלה יותר בכיוון של חסכון, לך על גרסת ה-1.1 ליטר, מאוד חסכונית, זולה לאחזקה וחסכונית מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העזרה, ההתלבטות כרגע היא בין 106XS שנת 95 לבין סקסו שנת 97/98.

איך הסקסו הזאת נראית לכם?

שנת 98, מנוע דיזל 1500 סמ"ק, ידנית, עברה "רק" 267,000 ק"מ, יד 2, במחיר של 14,500 ש"J (זול יותר מה-106XS שנת 95).

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הסקסו הזאת נראית לכם?

שנת 98, מנוע דיזל 1500 סמ"ק, ידנית, עברה "רק" 267,000 ק"מ, יד 2, במחיר של 14,500 ש"J (זול יותר מה-106XS שנת 95).

המנוע עומד להיגמר

האחזקה יקרה (ביטוח, טסט)

הרעש מטריד

המנוע חלש (יחסית)

ההבדל במחיר בינה לבין 1.4 משנת 98 ש: עברה קילומטרז' נמוך יותר, אינה מתקרבת להחלפת מנוע, תהיה חזקה יותר ויהיה קל יותר למכור אותה במיקרה הצורך הוא "זעום" יחסית.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הפיאסטה, פשוטה ואמינה, לא רואנ מוסך ועמידה, לגבי ההנאה מנהיגה...מוטל בספק אבל לסטודנט שלא רוצה לבלות במוסכים (מישהו אמר צרפתיות...?) היא יושבת טוב.

[img]file:///C:/My%20Documents/My%20Pictures/מתתי.jpg[/img]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפשרות נחמדה יכולה להיות הסובארו ג'אסטי! מנוע 1200.

הרכב אמין (עד כמה שאפשר לקרוא לרכב מהשנים האלה אמין).

ולדעתי הוא די עונה לך על כל הדרישות.

הוא גם לא שותה הרבה דלק שזה כבר טוב!

לאון.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש סקסו 1.4 - לא תצטער!

הבעיה עם ה106 דור 1 (95) היא תקלות קטנות ומעצבנות אשר בסקסו משנתון האמור לא יהיו.

אם יש לך להוסיף קצת כסף חפש 106 שנת 97 (קצת יותר מ 20 אלף). תהיה יותר אמינה לרוב - כמובן שכל מקרה לגופו.

לגבי השקעה והוצאות ראה הודעה של לירן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על מאזדה 323 שנים 94 + - תלוי במצב...אוטו אמין בטרוף!! דיי חסכוני... יפה...מרווח...נוח לנהיגה..מאובזר (מראות חשמל..הגה כוח..נעילה מרכזית..אזעקה..חלונות חשמל) חלקים זולים מאוד מאוד...(רכב מאוד נפוץ בארץ) הכול אמין ברכב..כולל מזגן מצויין...

בגדול רכב שברמת לא עושה שום בעיות (במידה ושומרים עליו) ומסוגל לעמוד בנסיעות ארוכות שנים רבות עם 0 תקלות.... בכול מקרה אני ממליץ לך ללכת לכיון היפניות ולא על רכב צרפתי :)

אולי שנה שנתיים פחות אבל אמינות ואיכות שמשתלמת בגדול

(גם הונדה סיוויק 91 וטויוטה קורולה 92-3 נכנסות לך בערך בתקציב)

אבל בגדול אני ממליץ על המאזדה....כבעל אחת כזאת שעוברת היתעללויות כול יום רוב היום :lol:

"בשביל להגיע לתוצאות משמעותיות יש לערוך שינויים משמעותיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...