Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גיר מאוטומט ל"רגיל" ב-BX - עלויות, "סיפור"?

gluk
שימו לב! השרשור הזה בן 6690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

כנה בערך אמורה לעלות החלפת גיר מאוטומטי לרגיל בסיטרואן BX-GTI, מה ה"סיפור" שבכך (כלומר, זה מסובך/דורש עבודה רבה/חלקים)?

כמו כן, האם יש הבדל בין גיר "רגיל" של BX "רגיל", ולבין GTI?

תודה!

אה, ושאלה נוספת - מה הגודל הצמיגים/ג'אנטים המקסימלי, שמותר להרכיב על ה-BX-GTI19?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי ה-BX-ים, איפה אתם? :?:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה ממש לא פרוייקט כלכלי פרקטי או מעניין...

זה יעלה לפחות כמו מחיר הרכב....וגיר 1600 תואם אבל לא מעניין ב1900

בקיצור אם ממש חשוב לך- תחליף רכב

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי את ההחלפה הנ"ל

העלות הכללית תהיה כ 4K

אתה תצטרך

גיר

קלאץ' חדש

מוט הילוכים

להחליף את דוושת הבלם בדוושת בלם+קלאץ'

שטאנגות ממוט ההילוכים לגיר

גומיות למוט ההילוכים

גלגל תנופה שמתאים ל1900

אם יש לך אוטו ידני אחר לפירוק הנלווים מה טוב

אם לא - החיפוש יהיה ארוך.

כלכלי זה לא.רק למשוגעים שיודעים מה זה GTI 1900

הבונוס הענק שאתה מקבל זה רכב אחר לחלוטין בכל מה שקשור לכח מנוע והתנהגות כביש.

(כנראה שמשקל היר האוטומטי והעומס על הפרונט הוא לא מבוטל)

וצריכת הדלק שמשתפרת בקרוב ל 30 אחוז.

יוסי אני מתפלא עליך...:wink:

אם אתה מתיחס להבדלים בין גיר של 1900 רגיל ל GTI - אז הGTI קצר יותר.

אני לקחתי גיר של ZX 1800

(CL34)

והרכבתי לו הילוך חמישי של ברלינגו.

התוצאה

אתה יכול להשתעשע עם הרכב בהילוכים 1-4 - מפני שהם קצרים יחסית

אבל כשבא לך שיוט נינוח ושקט בדרכים עירוניות ראשיות/בין עירוניות

אתה משלב ל5 - שתופס בערך מ 50 קמ"ש ונהנה מהשקט

בקיצור

פרויקט למשוגעים בלבד.

בנוגע לצמיגים

195.60.14

אני עובד על אישור של 195.50.15

עוד שאלות? בכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה ממש לא פרוייקט כלכלי פרקטי או מעניין...

זה יעלה לפחות כמו מחיר הרכב....וגיר 1600 תואם אבל לא מעניין ב1900

בקיצור אם ממש חשוב לך- תחליף רכב

ידידי, גם אני מתפלא אליך: ממתי בכלל משהו, שקשור ב-BX "כלכלי", או "פרקטי"? לגבי "מעניין" - זה כבר עניין אחר. אם הייתי מחפש משהו "פרקטי", או "כלכלי", הייתי נוסע במזדה שלי (של חברה), ולא מסתכל בכלל על משהו אחר- בשביל מה לי, הרי יש לי רכב!

כל העניין, שאני, אם שמת לב, אוהב בעיקר את הדברים, שאף אחד אחר, או לפחות לא רבים, אוהבים!:loco::silly:

וה-BXים זה "אהבה" די ישנה, אז הגיע זמן לממש אותה, אני חושב!

והשאלה שלי היא לא "כלכלית" בעיקר, אלא יותר ע"מ להיתכונן, למה לצפות במיקרה כזה, או אחר!

אייל, תודה על ההסבר המפורט (דווקא ממך בעיקר ציפיתי- אני יודע, שאתה עשית את זה כבר:-) )!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...