Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה (בעיה בגיר)

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 6691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יצא לי לינהוג על BMW של חבר (316 95 ידני אם אני זוכר נכון)

וליפעמים ההילוך ראשון לא ניכנס,ממש צריך כוח להכניס את ההילוך הראשון. שזה קורה אני מנסה להכניס קודם לשני אבל גם הוא קשה וניכנס רק בכוח.

חייב לציין שזה קורה ליפעמים ורוב הנסיע אין בעיה.

מימה יכולה להיות הבעיה?

תודב בברכה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאץ חדש+פלטה+מיסב לחץ חדש יפתרו את הבעיות לדעתי

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקה יתיעצתי חבר שהוא מכונאי והוא טוען שב BMW הקלץ עובד על משאבה או משהוא כזה ויכול להיות שהיא לא מכניסה מספיק לחץ יתכן?

הבחור טוען שהרכב אצלו כימעט שנתיים והוא החליף את הקלץ ביום הקניה יכול להיות מימשהוא אחר?

בכל מיקרה זה קורה פעם בהרבה זמן הבחור טוען שזה יכול להעלם לשבוע אפילו ואפילו יותר ואז התופעה חוזרת.

כשהגענו לאחד המוסכים לא היתה בעיה ולכן היה קשה למכונאי ליקבוע.

אם הלך הקלץ אז הבעיה צריכה להיות קבוע ולא נעלמת לשבוע ואז חוזרת לא...?

יכול להיות המשאבה של הקלץ?

איך ניתן לדעת בלי להיכנס להוצאות?

בברכה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה דבר דומה בפולקסווגן פולו. בעמידה כמעט היה בלתי אפשרי להכניס להילוך ובנסיעה הצלחתי אבל עדיין בקושי רב.

בבדיקה הסתבר שתושבת הדוושות פשוט נשברה. בפעם הראשונה ריתכו אותה (ושתו לי 1000 ש"ח על זה...פראייר אמיתי) בפעם השניה, שנה ומשהו אחרי החלפתי את התושבת (ונפרדתי מ-1500 ש"ח...)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניראה לי שהקלץ שבור או משהוא כזה.

ניראה לי יותר שהילוכים הראשון והשני פשוט לא יושבים במקום כלומר לא ניכנסים למזלג של ידית היהילוכים (החלק שיושב מיתחת לכיסויי העור של ההילוכים)

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בקלא'ץ הידראולי, אזי יתכן שיש אויר במערכת וצריך לנקזו (ובהזדמנות לחפש למה יש שם אויר)

אבל אם מדובר בכבל, הייתי מכוון יותר על כיוון של קלאץ חדש.

שמן גיר נבדק?

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...