Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לרכוש רכב מלובינסקי?

V8_וחצי
שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם למישהו יש ניסיון איתם? עד כמה הם אמינים? (חוץ מהשם הפולני שלהם...)

תודה,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי הוא יבואן דגמי פיג'ו סיטרואן. נדמה לי שהם מייצרים רכבים אמינים.

אם אתה מעוניין לרכוש רכב משומש - יש להם גם מחלקות טרייד אין. בחלק מהסניפים מוכרים רכבים של כל היצרנים, ולא רק פיג'ו סיטרואן, כך שיש סיכוי שתיפול על קורולה לא אמינה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שהם מייצרים רכבים אמינים.

אני לא כ"כ בטוח בקשר לזה..

פיג'ו 307 2002 של קרובי משפחה. עשה 49000 ק"מ וכבר 2 ביקורים במוסך לא מתוכננים.

פעם ראשונה בעיות בגיר. אבחון המוסך: קפיצים השתחררו. נו טוב, הבעיה תוקנה במסגרת האחריות.

פעם שנייה: הרדיאטור מאבד מים. הרכב מתחמם. אבחון המוסך: סדק ברדיאטור. הבעיה תוקנה במסגרת האחריות ע"י הדבקת הסדק בדבק. (כל הכבוד ללובינסקי. מעניין כמה זמן התיקון הזה יחזיק. על כמה וכמה שהרכב עכשיו לא במסגרת האחריות..).

זה בלאי סביר לרכב חדש? אולי רק בפיג'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, אחרי השרשור הזה כלום כבר לא בטוח.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=805799#post805799

עיין בייחוד בתגובתו של חן פרחי.

גיא, ב-307 הגיר באמת קצת בעייתי, אבל יחסית ל-3 שנים שתי תקלות כאלה זה לא נורא בכלל.ועוד תוקנו באחריות.

תקלה בראדיאטור זה בלאי.אין מכונית מושלמת, ה-307 אולי אולי תהיה פחות אמינה אך הנוחות שלה מחפה על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם למישהו יש ניסיון איתם? עד כמה הם אמינים? (חוץ מהשם הפולני שלהם...)

תודה,

דימה.

אתה מתכוון לרכב חדש או משומש (לובינסקי-טרייד) ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מהם לפני שנתיים ויום, ואני מצטער על הרגע שדרכתי שם.

אני לא מתייחס לרכב עצמו, שאתה יכול לקנות כמוהו גם בכל מקום אחר, אלא למסכת השקרים שלא נגמרה עד היום.

קודם כל, זימנו אותי לרכוש רכב מסוים, אחרי סיכום טלפוני מפורט, וכשהגעתי התברר שהוא בכלל לא מועמד עדיין למכירה כי הרשיונות אצל הבעלים הקודם. אחר כך לא איפשרו לי לקחת את הרכב לבדיקה בטענה שרק נציג שלהם מורשה לנהוג, וגם זה רק עד המכון הקרוב.

הוצג בפני גיליון טיפולים נקי, שבדיעבד הסתבר כשקרי, כי לא שם טופל הרכב. הבעלים הקודם היה חברת ליסינג שלא טיפלה במוסך המורשה בכלל.

לרכב היה חסר כרטיס מפתח ושלט לאזעקה. היה צריך לריב עם כולם שם כדי לקבל את השלט החסר אחרי כמה חודשים.

כשהסתבר שהרכב דפוק ולא ניתן לתיקון, הם הסכימו לרכוש אותו בחזרה ממני אחרי הרבה איומים משפטיים, וגם זאת בהפסד ניכר מבחינתי. פתאום טענו שאין ביקוש לרכב.

מיותר לציין שהם מתחמקים מטלפונים. השארתי שם המון הודעות לכל מי שרק אפשר, ואף פעם לא חזרו אליי. כל המגעים איתם נוצרו דרך שירות הלקוחות, בעקיפין.

בקיצור, סוחרים מהסוג הנחות. אל תתלהב מהשם. בשירות הלקוחות התנערו מהם, וטענו בפניי שזו יחידת רווח עצמאית שאינה מחויבת לכלום כמעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מחזק את דבריו של eyalzo , מדהים...אותו סיפור כמעט בדיוק

קרה למישהי שהתייעצה בי ברכישת רכב ממחלקת הטרייד-אין שלהם.

נתחיל מהעובדות שאני התנגדתי בתוקף לקנייה ממקום כזה ושהבחורה

היתה בלחץ על רכב (וגם סתומה לא קטנה) - מתכון לנפילה בקנייה.

ביררה על 206 מודל 2002, ממבט ראשון ראיתי שהאוטו קיבל מס' מכות

שמשום מה "נעלמו" מעיניי הבוחנים (שממש במקרה,ממוקמים קיר (!) ליד הסוכנות)

צמיגים מקוריים (3 שנים) - בבדיקה "צמיגים תקניים".

שמשות לא מקוריות - בבדיקה לא התייחסו אפילו.

אז אם בדברים כאלה ברורים הם נפלו - מה עם המנוע אתם שואלים?

"תוצאות בדיקה: רכב תקין ב-99%" . נשבע לכם , מילה במילה.

איזה רכב יוצא תקין ב-99% ??

בזמן שהיינו שם - הגיעה אישה עם 206 אחרת , כמעט בוכה ,

התלוננה שבבדיקה הרכב יצא פיקס ואחרי יומיים (!!) , הגיר נדפק לגמרי...

גם זה לא עזר לבחורה ההיא - קנתה רכב לא תקין (עשה כמה בעיות) במחיר מחירון!

עזוב את העניין שבשתי הדוגמאות אלו 206 - ההתנהלות שלהם והשקרים, הם מה שצריכים להרתיע.

להוסיף , דימה?... לא נראה לי שיש צורך.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, לא להתעצל. את אותו הרכב ניתן לקנות "בחוץ". לא צריך את הטרייד/מכירות שלהם, כול עוד לא יגיעו לרמת השירות במדינות מתוקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מי נפלו שני אלה שלפניי , אני אספר את הצד שאני מכיר.

עד עתה קנינו מלובינסקי טרייד ארבעה רכבים :

1. BX שנרכשה מיד ראשונה (פרטי , קיבלנו את שם הלקוח בהסכמתו) עם 60K.

2. סקסו 1.4 ששימשה כרכב ההדגמה של לובינסקי - נקנתה עם 8K ק"מ.

3. קסארה TD - גם שימשה כרכב הדגמה -נקנתה עם 22K ק"מ.

4. קסנטיה , נרכשה מיד ראשונה (גם פרטי ,שם הלקוח נמסר בהסכמתו) עם 100K.

ה-BX עשתה עוד 60K אצל אבא שלי ללא שום תקלה מלבד טיפולים שוטפים. אח"כ הייתה אצלי , פירקה עצמה לדעת , אבל מלבד המנוע (סדק) - הדברים היו במסגרת "בלאי טבעי". אם מסתכלים על זה בטווח של 8 שנים - ממש לא נורא.

הסקסו הייתה אצלנו 6 שנים - טיפולים שוטפים בלבד - 100K.

הקסארה הייתה כ-3 שנים , 150K - טיפולים שוטפים.

הקסנטיה נסעה כ-20K או יותר , אפס תקלות. מעבר לזה - כל מה שהובטח ע"י הטרייד אין של לובינסקי תוקן ע"ח החברה בחלקים מקוריים חדשים מהניילון במוסך המרכזי , ללא שום התחכמויות.

למותר לציין שהרכבים נמסרו אחרי טיפול דיטיילינג , עם הסטוריית טיפולים , אחרי טיפול שוטף , סטים מלאים של מפתחות וכו'.

המילה "יישור קו" לא מוכרת .

אני אולי נשמע כמו פרסומת - אבל עובדה שקנינו מהם מכוניות פעם אחר פעם.

ולא - אין לי קרובי משפחה / חברים בלובינסקי טרייד (או לפחות לא היו לי בזמן הרכישות).

לטעמי בקנייה מהם מקבלים מהר מאוד את ההשקעה הנוספת בקנייה (לקנות מהם יעלה יותר יקר מאשר סתם ברחוב - כמעט בטוח) , בצורת חיסכון בטיפולים מכניים/קוסמטיים וכו'.

אגב - מי שלא מאמין לבדיקה של כל סוחר , ולא משנה מיהו - לקחת לבדיקה עצמאית . לא להתעצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי במגרש שלהם בראשון היום בעקבות הפרסום בלוח פוקוס האחרון על מבצע . המבצע היה אמור להיות על סיטרואן סקסו דיזל 2002 כאשר לפי העיתון משלמים 2000 ש"ח מזומן והיתרה ב 1000 שקל * 24 חודשים.

לאחר שחיכיתי כשעה לסוכן שיגיע התברר כי "נשאר" רק רכב אחרון במבצע והוא עבר 320,000 ק"מ.

זאת למרות שבסניף היו עוד 2-3 סקסו דיזל 2002. שאלתי את הסוכן על המכוניות האלה והוא ענה שהם לא חלק מהמבצע.

מסתבר שמשקרים ומרמים עוד לפני שנכנסת לסניף.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...