Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו ספייס, בעיות בנסיעה, סל"ד עולה, מהירות לא, האוטו מת :)

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, שוב מעללי הפונטו אשר נמצאת ברשותי:

היום נהגתי על הרכב לאחר קרוב לשבוע שלא נהגתי עליו, מסיבות כאלו ואחרות, בינהם הוא היה במוסך לצורך סידור התקלה שדיברתי עליה עם הסליל הצתה שלא מקבל מתח כראוי, והמנוע פועל על 2 בוכנות.

חשבתם שזה סודר ? כן, בטח, מה אתם יודעים...

המנורה נדלקה היום, כאילו האוטו לא היה במוסך, אבל לא משנה, אני רגיל.

עכשיו לבעיות החדשות:

יש רעשים מהגיר, כמו רעש של חיכוך כזה, כאילו סינכרון שבור או משהו, כל ההילוכים נכנסים רגיל, רק רעש, מישהו אמר לי שאולי הציריה לא במקום, ומישהו אמר לי שאולי התפוצצה לי הפלטה של המצמד, שהוחלף לפני 6000 ק"מ.

אין נזילת שמן גיר או שמן בכלל (החניה יבשה, תמיד)

ועכשיו לעוד בעיה ששמתי לב אליה:

שאני עוזב קלאצ', ונותן גז, או בכלל, כשאני נותן גז, הטורים טסים כאילו זה ניוטרל, אבל לא, ורק אז המהירות עולה, כמו קלאצ' מחליק, אבל הוא לא מחליק, אם עומדים בראשון ומביאים אותו לנקודת חיכוך, זה בסדר גמור...

הרכב עם 91000 ק"מ, מודל 2002, טיימינג מקורי ככל הנראה.

יש מצב שהרצועת טיימינג מתפוררת ומחליקה ?

אם לא, מה הבעיה עם הטורים שעולים והרכב לא מאיץ ?

תודה, ומקווה שנהנתם לקרוא את הפרשיה השבועית שלי :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשק בין בעיית שילוב ההילוכים לרצועת הטיימינג.

אולם, אני מבין מדבריך שאינך בטוח אם בוצעה בעבר החלפת טיימינג.

לכן, אני ממליץ לך לבדוק את מועדי ההחלפה של הרצועה (ק"מ / שנים) ואם יש ספקות - להחליף.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההוראות המקוריות אמורים להחליף רצועת תזמון כל 120K ק"מ או ?? שנים.

היבואן בארץ ממליץ רשמית להחליף טיימינג כל 3 שנים או 60K ק"מ במיוחד לאוטו שרוב נסיעותיו בעיר.

הרצועה, לפי מה שראיתי, נראית לי עמידה ומסיבית. אבל, לך תסמוך על זה - לפי ההוראות של היבואן בארץ (שהוא לא אובייקטיבי) אתה עברת את זמן ההחלפה!

תשקול אם שווה לך לעשות את הטיימינג במוסך מורשה.{במוסך אמרו לי: זה לא שראינו שנקרעות רצועות, אבל...}

לגבי שאר הבעיות - נשמע לי שכדאי שתחליף מוסך! - האם הקלאץ/ ועניין סליל ההצתה נעשו באותו מוסך? מה זאת אומרת שאתה כבר רגיל לזה שהנורה נדלקת? רק היית במוסך לגבי הבעיה!

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלא'צ אפשר לשרוף גם אחרי 1000 ק"מ לגבי הטימינג הייתי ממליץ להחליף כי הנזק בסוף הרבה יותר גדול מהחסכון .אלה עם כן בדגם שלך לא נשברים שסתומים בזמן קריעת טיימינג (ואני כן ראיתי שנקרעה הרצועה קצת אחרי 60000 ק"מ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה עם כן בדגם שלך לא נשברים שסתומים בזמן קריעת טיימינג (ואני כן ראיתי שנקרעה הרצועה קצת אחרי 60000 ק"מ)
בפונטו ספייס ראית ? אתה בטוח? כי אם כן אז אתה יודע אם יש נזק למנוע או שרק המנוע נכבה - לא שזה כיף...
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אינני יודע אם זה המצמד מחליק, מה שלא ציינתי:

הבעיה אינה רק לאחר שחרור המצמד

גם אם אני נוסע בהילוך, ועוזב גז מכל סיבה שלא תהיה, בלי לגעת במצמד, כאשר אני נותן גז, שוב אותו המצב.

האוטו עובד קשה, לא חושב שמספיק קשה כדי להרוס מצמד של וולאו בטווח הזה...

החלפת המצמד בוצעה במוסך מרכב בחולון, נדמה לי שדיברתי עליו בעבר על איך שהם מחרבנים מכוניות, הם שברו ציריה במהלך ההחלפה (הוציאו אותה מהגיר למרות שלא צריך...).

יש מצב שהם לא מרכזו טוב את המצמד וזה הסיבה לרעשים ?

החלפת הסליל בוצעה אצל "מאיר קרבורטורים" ברח' אחים מסלוויאטה בת"א (סמוך לגתוס ומוסך ליטל), וגם ה"שחזור" של הצמה (שחזור במרכאות, לפי ההבנה שלי בתחום, הוא לא נגע ברכב בכלל, ועובדה היא שהמנורה ממשיכה לדלוק, אני כבר מיואש, לא יודע מה להגיד).

הרצועה באופן וודאי לא הוחלפה, אני לא מתכוון לדבר עם בעל הרכב על החלפה, הוא יותר חכם ממני, בשביל זה היום בבוקר הוא הניע את האוטו עם כבלים, שאותם הוא לקח מהשכן בגלל שאני לא רציתי לעזור :)

(הלך מצבר, אחרי חודשיים וחצי שהאוטו כמעט ולא מניע בבוקר - 3 סטרטרים צרודים, ואז מניע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ, מעדכן אתכם:

הסלט עם הגיר, התפוצץ היום בבוקר, בדרך לת"א, ליד צומת הולץ, בדיוק הייתי בדרך להחליף רכב, והאוטו עצר את עצמו, הרכב עכשיו זרוק במוסך, מחפש גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...