Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד סיבה למה לא כדאי להתקין פילטר פתוח -נזקי הגשמים

שימו לב! השרשור הזה בן 6666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 2 לילות גשומים במיוחד וקור אימים מה שקרה זה כשהתנעתי את הרכב המנוע חירחר לי כמו סוס גוסס , ופלט המון אדים לבנים מהאגזוז, עוד כמה שניות של ניסיונות נואשים לחיים , גימגום אחרון ודממה ,ומיאן להידלק יותר,מה שקרה למעשה זה שהפילטר פתוח שיושב אצלי נמוך ספג כמויות מים שעברו משם למזרקים והרטיבו אותם , אחרי פירוק ייבוש והחזרה הרכב שב לקדמותו , ליתר ביטחון גם הוספתי k44 (ראיתי יותר מידי פיח על המזרקים)

הנה עוד סיבה למה לא כדאי לשים ברכב פילטר אוויר פתוח

מקסימום inbox

חג סופגניות שמח

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת יושב אצלי נמוך איפה בדיוק ??

אם זה באוטו אחר ובמקום טוב (ממש קרוב לשמשה הקידמית )

אז אין את הבעיה הזאת?

ואיך בדיוק(מאיפה) נכנסו הרבה מים כדי שהפילטר יהיה ספוג במים?

אשמח אם תסביר קצת יותר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את השטות הזו.

בשמונה השנים האחרונות אני נוהג על מכוניות שאת כולן ללא יוצא מן הכלל ציידתי בפילטר פתוח, אני אוהב לשמוע את צליל היניקה (בעיקר ב-M3 שהייתה לי) ואת תוספת הכוח הקטנה שבאה עם הפילטר.

והנה דווקא באתר אותו אני מנהל, באגף הטכני, נראה כאילו אנשים פשוט לא מצליחים לעבור התקנה פשוטה עד זוב דמעות של צחוק בלי להכנס לפלונטרים עם עצמם, והמסקנה המתבקשת כמובן - "הנה עוד סיבה למה לא כדאי לשים ברכב פילטר אוויר פתוח, מקסימום inbox" ..

לא יודע אם לצחוק או לבכות.

העיקר שלכל בנאדם שני ששואל מרצים על כמה ששיפורים מסוג זה הם לילדים מתלהבים וזה לא שווה ולך תבכה לאמא שתתן לך סיבוב על הקורולה..

מסקנה שלי - מי שלא מצליח להתקין סתם פילטר פתוח ברכבו בלי שיוצף במים, שלא ייעץ לאחרים בענייני שיפורים, מה טוב ומה לא.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה למעשה זה שהפילטר פתוח שיושב אצלי נמוך ספג כמויות מים

תגיד, אתה אמיתי ?

זה לא שואב אבק !!!! וגם לא שואב מים !!!! טוב שלא התקנת את הפילטר אויר צמוד לאספלט ! לעזור לעיריה לנקות רחובות !

איך אתה בכלל מתקין פילטר אויר פתוח מבלי לחשוב על.... חורף. מים. שלוליות.... ??

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר יושב כאן אין עם זה בעיה בדרך כלל , הכמויות העצומות של הגשמים שירדו , איכשהוא חדרו לתוך המנוע

לדעתי זה יכל להגיע רק משם

אין לי דרך אחרת להסביר את זה

P1010004.jpg

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZAK-RS2000, זה בשבילך פילטר אויר ש"יושב נמוך" ?!?!

(אולי נכנסים לך מים מסביב לפנס).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתקין אולי הוא יודע , הבעיה היא שהוא לא לקח בחשבון מה יקרה במקרים קיצוניים .

להתקין פילטר פתוח הרחק ממקום קר לא צריך לבוא בחשבון על מקום יבש :)

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאק מה דעתך על אחד כזה? בטוח שפה לא יהיו לך בעיות עם פילטר פתוח :wink: .

post-2-1108629533.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...