Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר דברים מעניינים למכירה

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם עשיתי סדר ונקיון במחסן שלי וזה חלק מהדברים שאני לא צריך

1. רביעיית גאנטים מגנזיום של חברת בורבט הגרמנית במידה 14 ללא צמיגים מרווח ברגים 4\100 מקווה שאני לא טועה ירדו מאופל 600 שח גמיש

2. רביעיית גאנטים מקוריים של אלפא ספרינט במידה 14 לא עקומים ללא צמיגים 600 שח גמיש

3. אינטרקולר מקורי של אונו טורבו מצב מצויין 300 שח גמיש

4. זוג קרבורטורים של אלפא 33\ספרינט תקינים לחלוטין זקוקים לשיפוץ קל 500 שח על שנייהם מחיר גמיש

5. מחשב של 205 gti מצב מצויין 300 שח גמיש

6. שעון לחץ שמן שמחליף 7 צבעים שונים כולל חיישן ומתאם מצב חדש עבד חודש 250 שח גמיש

7. גיר של אונו טורבו 1.3 כולל צריות הכול אחרי שיפוץ ובמצב מצויין 1000 שח

8. יש לי גם כול מיני חלקים של אונו טורבו ואונו רגילה דור 1

כול החלקים במצב מצויין ולא סתם זבל שמצאתי ורציתי לזרוק כמו כן כול החלקים ניתנים להחלפה כול מה שעולה לכם בראש תתקשרו ואני יראה אם מתאים לי 0502153344 תומר מי שרוצה תמונות שייכנס לאיסי 230871600 תומיt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...