Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

FIAT 500 ABARTH

ELI172
שימו לב! השרשור הזה בן 7861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הובא לידיעתי שאפשר למצוא במזרח אירופה פיאט 500 משופצות בגרושים(מאות בודדים של דולרים),השאלה היא כמה אני צריך לשלם עד בדרך עד שהרכב יהיה מורשה לנסיעה כרכב אספנות בארץ.

נ.ב:מדובר ברכב משנות ה-60 כך שהוא אמור להיות רכב אספנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להכניס רכב לארץ תצטרך לשלם 140% מערך הרכב, הערך שלו לא נקבע לפי המחיר שאתה קונה אותו אלא לפי מחירון שאותו ניתן למצוא במשרד הרישוי . . . .

יש אנשים מקצועיים שיוכלו לעזור לך בייבוא ויקלו עלייך, כמובן שזה יעלה יותר !!!!

כתור התחלה אני ממליץ לך לקרוא את המאמר הנ"ל, אח"כ תחזור עם שאלות יותר ספציפיות . . . .

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=207&art_id=53

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים מעל 30 שנה אין הנחה במכס?!

תראה, זה הולך ככה . . . .

הסיבה שיש מכס כזה גבוה על מכוניות חדשות היא בגלל שרוצים שיקנו מהיבואנים !!!

הסיבה שיש מכס כזה גבוה על מכוניות אספנות היא בגלל שמשרד התחבורה רואה במכוניות אספנות מטרד ומנסה כמה שיותר להוריד אותם מהכביש . . . .

לפי מה שידוע לי אין הנחות במכס לרכב אספנות אבל תן צלצול למועדון החמש (037318818) והם יתנו לך תשובות יותר מקצועיות או שיפנו אותך לאנשים שיוכלו לעזור לך . . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת:"הסיבה שיש מכס כזה גבוה על מכוניות אספנות היא בגלל שמשרד התחבורה רואה במכוניות אספנות מטרד ומנסה כמה שיותר להוריד אותם מהכביש . . . . "

ממש עובדה..אתה יודע ממקורות פנים, פרוטוקולים וכו" את הסיבה.

אז עזוב..אני צברתי מספיק שעות משרד תחבורה כדי ללמוד אותם. היה להם קשה להתרגל לעניין רכב אספנות אבל כשהם נכנסו לזה אז הם סייעו ולפחות לא הפריעו.

ובנוסף, ממתי עניני מכס שייכים למשרד התחבורה?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת:"הסיבה שיש מכס כזה גבוה על מכוניות אספנות היא בגלל שמשרד התחבורה רואה במכוניות אספנות מטרד ומנסה כמה שיותר להוריד אותם מהכביש . . . . "

ממש עובדה..אתה יודע ממקורות פנים, פרוטוקולים וכו" את הסיבה.

אז עזוב..אני צברתי מספיק שעות משרד תחבורה כדי ללמוד אותם. היה להם קשה להתרגל לעניין רכב אספנות אבל כשהם נכנסו לזה אז הם סייעו ולפחות לא הפריעו.

ובנוסף, ממתי עניני מכס שייכים למשרד התחבורה?

תאמין לי שיש לי את הסיבות הנכונות להשמיץ !!! אולי אין לי את מספר השעות שיש לך אבל יש לי הרבה מקרים שפשוט מרתיחים אותי !!!! בקשר למכס זה בכלל שוק של היבואנים שמחזיקים בכיס הקטן שלהם את כל הקטע עם המכס והם קובעים את החוקים . . .

המצב היום של רכבי אספנות בארץ הוא טוב מאוד, לפי דעתי ההקלות והחובות שיש על רכבי אספנות הם כולם בדיוק במקום ואף אחת לא מוגזמת מדיי. אני מברך את האנשים שישבו והגיעו להסכמה כזו הוגנת והלוואי שכל שאר הגופים ילמדו להתפשר כמו במקרה הנ"ל . . . .

עכשיו חזרה לנושא שלנו, בוא אני אתן לך את הדוגמא הכי פשוטה שיש, נזכיר בחור ששנינו מכירים טוב מאוד (נקרא לו ד', אני לא אזכיר פה את שמו מכיוון שלא בקשתי ממנו רשות, אבל אני מקווה שלפי הסיפור אתה תבין במי מדובר, הוא גם מאוד פעיל במועדון), אני מקווה שאתה מכיר את סיפור האופל מנטה העצוב מאוד שלו, אם לא אז בקיצור, הבעלים הקודם בטעות הפקיד את הרכב לפירוק במקום הפקדה רגילה, וזה היה בגלל חיפזון שנעשה יומיים לפני שהוא עזב את הארץ !!!!

עכשיו ד' המסכן, יושב עם אוטו מדהים, במצב טוב מאוד (דרוש שיחזור קטן ופחחות) אבל עם רישיונות דפוקים, המכונית שוכבת כבר הרבה זמן אצלו, אין לו בעיה להשיג הצהרה מהבעלים הקודם של הרכב שהוא מוכן להעביר לו את הרכב אבל עדיין במשרד התחבורה לא מעניין אותם . . . .

כיום ד' נמצא במשא ומתן עם משרד התחבורה ומנסה לקבל בעלות על הרכב, לפי הפעם האחרונה שדברתי איתו המצב שלו דיי טוב והוא מקווה בקרוב (בעזרת השם) לקבל בעלות על הרכב . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לדוד שלי אחת כזאת למכירה תיצור איתי קשר אני יתן לך פרטים

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התיחסת למה שאמרתי על כך שעניני מכס לא שייכים למשרד התחבורה.

דבר שני, אתה הודית שהמשרד הלך לקראת המועדון (ואני הייתי בצוות המו"מ בעניין) אז בטח אין כאן מה להשמיץ.

דבר שלישי, המקרה של החבר הוא לא טיפוסי ובכל זאת המשרד כנראה הולך לקראתו.

אז איפה "הסיבות הנכונות להשמיץ"?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התיחסת למה שאמרתי על כך שעניני מכס לא שייכים למשרד התחבורה.

דבר שני, אתה הודית שהמשרד הלך לקראת המועדון (ואני הייתי בצוות המו"מ בעניין) אז בטח אין כאן מה להשמיץ.

דבר שלישי, המקרה של החבר הוא לא טיפוסי ובכל זאת המשרד כנראה הולך לקראתו.

אז איפה "הסיבות הנכונות להשמיץ"?

רשמתי גם בהודעה שזה לא המקרה היחידי, יש לי עוד סיפורים כאלה מעצבנים, לדוגמא (שוב נקח את ד', הבנת כבר מי זה??? עם כל רכב יש לו סיפור) על טעות אנוש של הפקידה היו צריכים חודשיים לשכנע אותם לבטל V אחד מיותר בטופס העברת בעלות . . . .

בקשר לענייני מכס לא שייכים למשרד התחבורה, באמת טעות שלי, אני התבלבלתי אבל עדיין אני טוען שהיבואנים שולטים במכס ועל משרד התחבורה אני ממש לא רוצה להתחיל לזמר . . .

תראה, המצב היום הרבה הרבה הרבה יותר טוב ממה שהיה פעם, משנה לשנה המצב רק משתפר אבל עדיין חוץ מזה יש לי ביקורת ארוכה על משרד התחבורה . . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי, כי אני זוכר מה היה קודם, אני יודע להעריך גם כמה דברים. גם לי יש ביקורת על המשרד וגם אני חושב שהם משרתים את היבואנים, אבל לשרבב את נושא רכב אספנות, שזה לדבריך, אחד הבודדים בו יש התקדמות, זה מיותר.

האם אתה באמת חושב שהמשרד רוצה להוריד רכב אספנות מהכביש? ומקרה יחיד לא מעיד על הכלל. שמעת בכלל מה המשרד אומר? אתה תמיד "פוסק" רק אחרי שאתה שומע צד אחד? ויכול כמובן להיות שהמשרד שוגה. זה איום ונורא לאזרח הנפגע אבל זה לא מעיד על כלל המערכת. וחוצמיזה אמרת שהמשרד הולך לקראת האזרח למרות שעל פי התקנות כנראה יש להם Case. אבל מה זה לעומת השמצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי, כי אני זוכר מה היה קודם, אני יודע להעריך גם כמה דברים. גם לי יש ביקורת על המשרד וגם אני חושב שהם משרתים את היבואנים, אבל לשרבב את נושא רכב אספנות, שזה לדבריך, אחד הבודדים בו יש התקדמות, זה מיותר.

האם אתה באמת חושב שהמשרד רוצה להוריד רכב אספנות מהכביש? ומקרה יחיד לא מעיד על הכלל. שמעת בכלל מה המשרד אומר? אתה תמיד "פוסק" רק אחרי שאתה שומע צד אחד? ויכול כמובן להיות שהמשרד שוגה. זה איום ונורא לאזרח הנפגע אבל זה לא מעיד על כלל המערכת. וחוצמיזה אמרת שהמשרד הולך לקראת האזרח למרות שעל פי התקנות כנראה יש להם Case. אבל מה זה לעומת השמצות?

ההתקדמות שהייתה בנושא רכבי אספנות הייתה בגלל אנשי המועדון (ואני מבין שאתה היית אחד מהם) שעמלו הרבה זמן בשביל להוציא את משרד התחבורה מהקוביה שבו הוא היה תקוע !!!

שוב, אני לא מדבר על מקרה בודד אלא על הרבה מקרים ששמעתי !!! משרד התחבורה עושה מה שהכי קל לו ולא מה שהכי טוב לשאר האנשים (זה תקף גם לעוד הרבה גופים כגון משטרה, השרים שלנו וכו') . . . .

תראה, במקרה של ד' אני מבין שיש חשד שמשהו לא בסדר ושיש סיבה מוצדקת לבדוק את העניין אבל היחס שהוא קיבל והצרות שהם עשו לו כמעט גרמו לו לוותר על המכונית !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...