Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תזכורת:מה-26/11/06 אסור לסרב לבדיקת שכרות (שרשור ישן שהוקפץ, נשאר למעלה בשל חשיבותו)

Philip R
שימו לב! השרשור הזה בן 6151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד מעט יעשו בדיקות צואה אקראיות. אם כבר אתם עושים בדיקה תעשו אותה אם עצרתם רכב שעושה עבירה, או רכב שמזגזג בין נתיבים ומרמז על נהג שיכור. בטח שאם תעשו את הבדיקה לכל אחד גם אם עצרתם אותו לבדיקה שגרתית תגרמו לו אי נעימות... השוטרים האלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוחה שהם לא יבדקו כל אחד, החוק נועד כדי להקל עליהם בבדיקה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GOLF,

בדיקות השכרות אינן מבוצעות לכל נהג שנעצר באמצעות הנשיפון.

הבדיקות נעשות רק לאחר שעולים סממנים ראשוניים לשכרות, לדוגמא: רכב מזגזג (כפי שציינת), ריח אלכוהול הנודף מנהג / רכב שנעצר לבדיקה, בקבוקים פזורים ברכב, נהג שאינו מפוקס לשאלותיך ועוד.

מעבר לכך, קיים טופס בדיקה לשכרות, שעל פי נקודות הבדיקה המופיעות בו מחליט השוטר האם יש צורך בבדיקת נשיפון.

לעיתים השימוש בבדיקה זו מתבצע באופן מאסיבי יותר באיזורי בילוי (פאבים וכו'), ובמועדים ה"חמים", קרי: לילות סוף השבוע.

כך שהבדיקות אינן נעשות לכל אחד, כפי שציינת.

אפי,

מתנדב במשטרת התנועה הארצית.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקות עולות כסף (הציוד) לא נראה לי שיתנו לשוטרים לבזבז את הציוד על כל רכב שנעצר, אלא יעשו סלקציה לרכבים אשר הנהגים בהם מעידים על שימוש באלכוהול.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקות עולות כסף (הציוד) לא נראה לי שיתנו לשוטרים לבזבז את הציוד על כל רכב שנעצר, אלא יעשו סלקציה לרכבים אשר הנהגים בהם מעידים על שימוש באלכוהול.

ל'

תגובתך די תמימה לטעמי :roll:. ההיגיון, השק"ד והמעשים של משטרת התנועה לא ממש עומדים לדעתי ברף המצופה מהציבור ועל זאת יעידו אף לא מעט שרשורים בפורומים השונים והמידיה. כמו כן, בהתחשב בפופוליזם והלוביזם בעניין תאונות הדרכים איזו סיבה יש לשוטר שלא לעצור כמעט כל נהג באיזור הפאבים (לדוגמא) ולבדוק האם הוא ו/או המלווה שיכורים? אדרבא, המשטרה תקבל על כך שבחים והלוביסטים יראו בכך לחימה אקטיבית של המשטרה בתאונות הדרכים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיט, אני צריך להיגמל מהמנהג שלי לשתות עד שאני לא זוכר איך קוראים לי, לנהוג בזיגזג וכשהשוטר עוצר אותי ומבקש בדיקת שכרות להגיד לו "לא תודה אדוני השוטר, אני מעדיף לא לנשוף כי אני עלול להקיא את הנשמה מכל הבירה והוודקה ששתיתי" ולראות שוב את מבטו המאוכזב של השוטר המסכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא מסכים בתופעה של נהיגה בשכרות צריך להלחם ביד קשה , הכי קשה שיש!

את מי השוטרים יחליטו לעצור ואת מי לא זה כבר סיפור אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתך די תמימה לטעמי :roll:. ההיגיון, השק"ד והמעשים של משטרת התנועה לא ממש עומדים לדעתי ברף המצופה מהציבור ועל זאת יעידו אף לא מעט שרשורים בפורומים השונים והמידיה. כמו כן, בהתחשב בפופוליזם והלוביזם בעניין תאונות הדרכים איזו סיבה יש לשוטר שלא לעצור כמעט כל נהג באיזור הפאבים (לדוגמא) ולבדוק האם הוא ו/או המלווה שיכורים? אדרבא, המשטרה תקבל על כך שבחים והלוביסטים יראו בכך לחימה אקטיבית של המשטרה בתאונות הדרכים.

מסכים אם כל מילה

למה לעבוד קשה אם אפשר לעמוד מעבר לפינה אם "ינשוף" ואקדח לייזר :x

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GOLF,

בדיקות השכרות אינן מבוצעות לכל נהג שנעצר באמצעות הנשיפון.

הבדיקות נעשות רק לאחר שעולים סממנים ראשוניים לשכרות, לדוגמא: רכב מזגזג (כפי שציינת), ריח אלכוהול הנודף מנהג / רכב שנעצר לבדיקה, בקבוקים פזורים ברכב, נהג שאינו מפוקס לשאלותיך ועוד.

מעבר לכך, קיים טופס בדיקה לשכרות, שעל פי נקודות הבדיקה המופיעות בו מחליט השוטר האם יש צורך בבדיקת נשיפון.

לעיתים השימוש בבדיקה זו מתבצע באופן מאסיבי יותר באיזורי בילוי (פאבים וכו'), ובמועדים ה"חמים", קרי: לילות סוף השבוע.

כך שהבדיקות אינן נעשות לכל אחד, כפי שציינת.

אפי,

מתנדב במשטרת התנועה הארצית.

"החל ממחר יהיה הנהג מחויב להיבדק גם אם לא עבר כל עבירה, וגם במקרה בו נעצר לבדיקה אקראית. כך למשל יכול שוטר לעצור אתכם לבדיקת רשיונות, ובאותה הזדמנות לבקש אתכם גם לבצע בדיקת נשיפה. זאת, גם אם לא זיהה אתכם מבצעים עבירה".

אני לא ממציא דברים אני קורא מה שכתוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המבצע אכיפה יעשה באזורים המועדים לפרענות, אני אשמח ואפילו אעודד לבדוק כל רכב אם הנהג שמאחורי ההגה אינו נוהג בשכרות.

המטרה היא לבדוק וללכוד נהגים שיכורים, מן הסתם לא יעכבו אנשים שלא שתו לבדיקה.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המבצע אכיפה יעשה באזורים המועדים לפרענות, אני אשמח ואפילו אעודד לבדוק כל רכב אם הנהג שמאחורי ההגה אינו נוהג בשכרות.

המטרה היא לבדוק וללכוד נהגים שיכורים, מן הסתם לא יעכבו אנשים שלא שתו לבדיקה.

ל'

אז זהו שכן !

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...