Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה VS פיג'ו 106 VS קליאו RSI

shaiko1987
שימו לב! השרשור הזה בן 6696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שה-306 שלי הושבתה שלא באשמתי,

ואני צריך אוטו...

אני מתלבט בין 3 סוגיי מכוניות:

1. סיאט איביזה GTI או בנפח 1.6-2.0 משנים 94-97

(כמובן שאני מעדיף את ה-GTI על פניי הנפחים הנמוכים יותר)

2. פיג'ו 106 XSI או ראלי 94-97

3. רנו קליאו RSI מהשנים 95-97

אנא תנו דעתכם בנושא...

מה עדיף?, אמינות, איכות נסיעה, וכל מה שחשוב.

תקציב?

נגיד ש-30K

כמובן שאני מחפש שאסי נקי, אוטו לא שחוט מדיי!

תודה רבה לכל מי שנותן מעצמו ועוזר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לעשות חיפוש, דיברו הרבה על המכוניות הנ"ל. המנוע של האיביזה מיושן (אם אני לא טועה זה משהו כמו 115 כח סוס אבל אני לא בטוח), על הראלי לא נרחיב במילים כי זה יהיה לטחון מים ולפי דעתי יהיה הכי כל למצוא קליאו במצב טוב ופחות שחוטה. (כמובן שהכל יחסי...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קליאו שנת 95

הרכב נוח יציב מהנה לנהיגה, הרכב לא חזק 110 סוסים ונחנק בסלד גבוה וגם לא כל כך גבוה, אם אני זוכר נכון מעל 4500-4700 הרגיש ממש חנוק, ולא רק הרכב שלי.

הרכב לא היה אמין ואז הוא עוד היה בן 5 היום שהוא בן 10 בערך יכול להיות בעיתי, אבל לא היה לי רכב אחר ממה שצינת כך שאני לא יכול להשוות מבחינת אמינות

תיבדוק טוב את הגג הנפתח לא מעט רכבים כאלו סבלו מבעיות והתיקון מאוד יקר, מצד שני אפשר לחיות בלי זה

סה"כ לא חזק מידי לא אמין כל כך אבל בהחלט מהנה לנהיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...