Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפחתת מחיר - ליסינג תפעולי מול ליסינג פרטי

shay5119
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לאחר התלבטות לגבי בחירת הרכב הבא שלי (הנוכחי שרייד 93 ידני 1300) בה גם שיתפתי אתכם

נראה לי שצימצמתי את האפשרויות לטויוטה קורולה ומזדה לנטיס בשנתונים 99-01.

לאחר שהתחלתי לחפש גיליתי שרוב גדול מהדגמים הנ"ל בשוק הוא מליסינג לשעבר.

התייעצתי עם סוחר רכב מורשה שאני מכיר באופן אישי(מגרש טרייד אין) והוא אומר כי יש הבדל

מבחינת הפחתת מחיר ממחירון בין ליסינג תפעולי - רכבים שמושכרים ע"י חברות שונות מחברות הליסינג (הוא אומר שברישיון מופיע ליסינג ושם החברה שמשכירה) לבין ליסינג פרטי.

האם באמת יש הבדל מבחינת הפחתת מחיר?

איך מבדילים בינהם?

דייהטסו שרייד 1300 מודל 93 , ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאד להבדיל בין המקרים.

(1)בשני המקרים רוב הרכבים מוחכרים ע"י חברות ליסינג לשני הגורמים(חברות ופרטיים).

(2)חלק מהרכבים בליסינג פרטי ממומנים ע"י בנקים, אך ישנם גם כאלו לחברות קטנות.

(3)ניתן להבדיל בינהם ע"פ חוזה החכירה(ליסינג) ואופיו, אותו כמובן לא תוכל לקבל.

הרכב שברשותי(סיוויק 05'), ננהג ע"י זוגתי רוב הזמן, הינו מסוג ליסינג תפעולי.

האם הוא שווה יותר או פחות מבחינת המחירון, מאחר והוא נמצא בידי אדם פרטי(זו המטרה הרי מלכתחילה)?

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

השרשור עתיק מיין אבל אכתוב פה בכל זאת נקודה (למען מנועי החיפוש):

כאמור מכונית ליסינג שווה פחות מהמחירון. בערך 20 אחוז פחות. מי קבע ? קבעו את זה למעשה חברות הביטוח.

הכיצד ? במקרה של תאונה גדולה (טוטל לוס בלעז) - חברות הביטוח יחזירו מחירון פחות 20% לבעל הפוליסה (ואני אשמח אם יעלה פה סוכן ביטוח ויתקן אותי. כי אני ראיתי מקרים שהם מורידים גם מעל 20%)

מדוע כה מעט : כי הרכב היה בליסינג ולכן ,לטענתם, נהגו בו מספר לא ידוע של נהגים.

ופה הנקודה: זה לא משנה בכלל אם זה ליסינג פרטי או לא.

טענת ובצדק שרק אשתך נהגה ברכב אבל אף חברת ליסינג לא תצייד את היד הבאה של הרכב באישור שהרכב היה בבעלות נהגת יחידה.

זה המכתב שחברת הביטוח צריכה ואף אחד לא מקבל.

מדוע? חברת הליסינג, ברוב המקרים, לא יודעת מעל כל צל של ספק מי נהג ברכב ולכן מכסה את התחת של עצמה ולא מתחייבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שציינת הם אמינים ביותר, כך שתבדוק אותם גיר/מנוע/שילדה ואם הכל בסדר, אז העניין של הליסינג יהווה לך רק יתרון בלהוריד מחיר. הרכב שלי היה השכרה בתחילת דרכו, אני יד3, והרכב נוסע ממש כמו חדש בלי שום בעיות, כמובן שאם הייתה לי אפשרות הייתי משקיע בו קצת לדברים קטנים כמו פחחות והחלפת תושבות(בלאי נורמלי של הגיל). בקיצור, אם הרכב יוצא טוב מבדיקה, תוריד מחיר כמה שאתה יכול וסע לשלום :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...