Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יתרון של פאנל נופל

eran-go
שימו לב! השרשור הזה בן 6670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתרון הוא עיצובי , פשוט כך התצוגה יכולה להיות גדולה וטובה יותר.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה יותר טוב גם מבחינת אבק ודברים כאלה כי תכלס בפנל נופל לא רואים את הפתח אלא מתי שמחליפים דיסק

hu - alpine 9877 -->front : boston acoustic pro sixsty + morel elate 8" mid bass ==>rear : mbquart 3 way 150-rms -> amps : alpine pdx150.4 , alpine mrd 1005d ,second gel battery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה מכנית הוא לפי מבט ראשון נוטה יותר להתקלקל. למרות זאת שני הרדיודיסקים שלי הם פאנל נופל ולשניהם 3 שנות אחריות.

אני לא שמעתי על תקלות שלהם בחברות מובילות (פיונר,אלפיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות של נופל , אפשרות למסך תצוגה גדול יותר , יותר כפתורים , חסימת כניסת אבק

החסרונות זה תקלות במנוע\במנגנון

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו דיסק נופל נישמר יותר טוב, כי האבק והלכלוך לא ניכנסים פנימה..

החיסרון היחיד הוא שהפאנל הנופל עם הזמן יכול להיות רופף יותר, אבל לי זה עוד לא קרה, ואני לא מכיר מישהו שקרה לו...

סם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, חוץ מזה שפאנל נופל זה גימיק שיווקי ועיצובי נחמד, הוא לא תורם לאיכות המכשיר כלום, חוץ מאשר עוד אפשרות לתקלות מיותרות.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאנל נופל כמו שאמרו, מאפשר תצוגה גדולה יותר,וברורה יותר,

ועוד לא ניתקלתי בתקלות במכלול הזה אולי רק כמה מכשירים שנשביר להם הפלסטיק של הפאנל משימוש לקוי של המשתמש.

אין עם זה בעיה בכלל.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...