Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2000 גנריישן VS גולף V5

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 5705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה יותר חסכוני? שניהם אוטומט ושניהם משנת 00/01

הגנריישן מנוע 2000 . והV5 מנוע 2300.

מה יותר אמין? יותר מאובזר מבפנים?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מנוע 2.0 בלבד:

מנוע ישן מאוד אך גם אמין מאוד. זמינות כוח טובה למרות 115 כ"ס בלבד.

בפאסאט ידנית צריכת הדלק היא ליטר ל-9 ק"מ משולב. וכן, הצצה בנתונים תראה שהבדלי המשקל בין הגולף לפאסאט (שניהם גיר רגיל) קטנים. באוטומט הצריכה תהיה פחות טובה...

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר חסכוני? רב הסיכויים שהמנוע הקטן יותר.

יותר אמין? זה שיתקלקל פחות.

יותר מאובזר? V5.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הV5 האוט' היא מכונית בעלת צימאון גדול ביותר. זה הדבר שהכי שנאתי ברכב אחרי הפלסטיקים המתקלפים. והקטע הכי מבאס זה השעון שמראה לך כמה האוטו שותה. לגולף שהייתה ברשותי היו ג'אנטים גדולים יחסית 215.17 ואני יודע שגם זה משפיע אבל עדיין, ממוצע של 21 ליטר ל100 ק"מ זה המון, היו רגעים שגם ראיתי על המסך 52 ליטר ל100 ק"מ.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו (חודשיים בערך) שאלתי לגבי גולף בשנים האלו. 2000/2001/2002

והתלבטתי בין ה 1600 וה2000 וכולם אמרו שה2000 יותר חסכוני מה1600.

והיות ואני רואה שהV5 המחיר דומה, והוא כנראה יותר מאובזר. אז חשבתי עליו

אבל אתם אומרים שהV5 מחובר באינפוזיה לתחנת דלק?

כמה ה2000 "אוכל" בממצוע, לרכב מטופל ומכוון. (יש הבדל בין הגנריישן לקומפורטליין מבחינת צריכת דלק?)

אגב טויוטה ראנקס ,משהוא יודע כמה הוא "אוכל" ?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הV5 האוט' היא מכונית בעלת צימאון גדול ביותר. זה הדבר שהכי שנאתי ברכב אחרי הפלסטיקים המתקלפים. והקטע הכי מבאס זה השעון שמראה לך כמה האוטו שותה. לגולף שהייתה ברשותי היו ג'אנטים גדולים יחסית 215.17 ואני יודע שגם זה משפיע אבל עדיין, ממוצע של 21 ליטר ל100 ק"מ זה המון, היו רגעים שגם ראיתי על המסך 52 ליטר ל100 ק"מ.

יש לי GTI עם ג'אנט 18 וצמיגים בחתך 235 על 40

המחשב שהראה לך 21 ליטר, או 52 ליטר זהו לא הנתון האמיתי.

זה סך הכל מתאפס באמצע הנסיעה וזה קורה בעיקר בעיר שאתה כל שנייה עוצר , ראשון שני עוצר.

הנתון אינו נכון בשום מובן, אלא רק כאשר אתה משייט רצוף אתה תוכל לדעת את הנתון המדוייק.

המחשב הזה ממש אבל ממש לא ידידותי ובכלל לא מדוייק ומובן.

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גנריישן משנת 2001 ומעלה

V5 משנת 2000 ומעלה

מנוע 2000 115 כוח סוס

V5 170 כוח סוס

הבדלי דלק דיי ברורים שה V5 שותה הרבה יותר דלק

אבזור זההה לחלוטין של ה V5 משנת 2001 לג'נריישן 2001 הבדלי מנוע בלבד

שזה גם תלוי איך הבן אדם הזמין את האוטו מהחברה יש דיי הרבה אופציות.

תרצה לדעת עוד דברים בכיף:-)

GOLF 1.8 20V (ידנית) :-D

GOLF : SMOKE TIRES NOT DRUGS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

תקשיב אחי.. אם הוא אחיך, דברו בבית.

אם אתה מחפש לקנות רכב ולנוח אחרי זה עם חיסכון בדלק ו0 תקלות אז עדיף לך את ה2.0 .

ואם אתה מחפש להשקיע ברכב ולא לישון בלילה אחרי זה מרוב התקלות שיש לו אז עדיף לך את הV5..לV5 יש הרבה בעיות

1- מנוע (המנוע הכי עדין שנעשה לגולף אי פעם)

2- גיר ( לV5 ידוע שיש לו מחלת גירים אפילו אם תלך לחברה יגידו לך את זה..)

אבזור : אם הגולף עם המנוע 2.0 היא גנריישן כמו שאתה אומר אז היא בטוח כ100% אותה אבזור שיש ל V5

ובמיוחד לגולף אין הרבה אפשריות לאבזור.

באבזור של הV5 אתה יכול למצוא עם ריפוד בז' ועם עץ שאתה יכול למצוא אותם אפילו בדגם עם מנוע ה2.0

בבקשה לא לכתוב הודעות שלמות בפונט מודגש. אנחנו רואים אותן מספיק טוב גם בפונט הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

תודה רבה על התשובה.

אבל אני הבעלים של בורה TDI 2002. כבר כמעט שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...