Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דחיית אירוע חנוכה של חברי מועדון החמש, ל-31.12.05, יום שבת

מועדון החמש
שימו לב! השרשור הזה בן 6696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי מועדון החמש,

בשל תנאי מזג האוויר הוחלט לדחות את אירוע חנוכה, הגביע הנודד,

לשבת, ה-31 בדצמבר.

עדכון מפורט לחברים יצא בתחילת השבוע הבא.

ההרשמה לאירוע נמשכת בינתיים.

בברכה

סמדר

מזכירות מועדון החמש.

מועדון החמש - מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל

רח' ארלוזורוב 25 ר"ג, ת"ד 1193 גבעתיים 53111. טל: 03-7318818

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עברתי על הקלאסיקון כדי להיתעדכן בפרטי האירוע, אני לא מבין איך רשום שלא יהיה חיבלול למרות שבאירוע האחרון נישרטו רכבים, נשברו אנטנות, היו פרופסורים שדפקו על רכבים (אולי מישהו יפתח את הדלת ...אתה לא רואה שאין אף אחד בפנים!! אידיוט!) כדי לדעת מאיזה חומר המרכב, ואים הוא "מטויח" או שעשו עבודה מקצועית... ואנשים פתחו רכבים כאילו הרכבים שלהם ("זה תצוגה מותר!!"), ולמרות שהובטח שיופקו לקחים להבא.

לסיכום, התייחסויות כה מכובדות וענייניות ייזכו בהכרח לטיפול ויועלו שוב, במסגרת הפקת לקחים, כפי שוועד המועדון עושה לאחר כל ארוע.

הציטוט מפה (תגובה מספר 44) : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=90367&page=3&pp=15&highlight=%E1%E9%FA+%E2%E5%E1%F8%E9%EF

אם הייתי שם לב מהתחלה שלא יהיה חיבלול לא היתי נרשם..... עכשיו אני שוקל אם להגיע עם פלסטיקנוע או עם הסובארו המושקעת שלי (שעל סף האספנות)......

אני חושב שאירוע כזה נועד כדי להנות ולא שאורחים יהנו ואנחנו נשמור על הרכבים (אירית לדוגמה היתה זקוקה ליום ספא מפנק אחרי אירוע סוכות :wink:).

נכון שחיבלול לא יבטל את התופעה המכוערת של לידפוק על רכב. לפתוח דלתות ונדליזם וכו' אבל זה יצמצם את התופעה בצורה משמעותית.

אם יש בעיה של כוח אדם אז אני ממליץ שיתנדבו אנשים כל אחד שיכול לאירוע אחד בשנה.

אני מוכן לוותר על התענוג של לנסוע בשיירה פעם בשנה ולעזור בארגון אירוע גלאי כל שנה (יש לי נסיון של שני אירועי גלאי :wink: ועוד את האירוע שהיה במודיעין ואת חגיגות ה 20 בפארק ר"ג ועוד...).

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עברתי על הקלאסיקון כדי להיתעדכן בפרטי האירוע ואני לא מבין איך רשום שלא יהיה חיבלול למרות שבאירוע האחרון נישרטו רכבים, נשברו אנטנות, היו פרופסורים שדפקו על רכבים (אולי מישהו יפתח את הדלת ...אתה לא רואה שאין אף אחד בפנים!! אידיוט!) כדי לדעת מאיזה חומר המרכב, ואים הוא "מטויח" או שעשו עבודה מקצועית... ואנשים פתחו רכבים כאילו הרכבים שלהם ("זה תצוגה מותר!!"), ולמרות שהובטח שיופקו לקחים להבא.

אם הייתי שם לב מהתחלה שלא יהיה חיבלול לא היתי נרשם..... עכשיו אני שוקל אם להגיע עם פלסטיקנוע או עם הסובארו המושקעת שלי (שעל סף האספנות)......

אני חושב שאירוע כזה נועד כדי להנות ולא שאורחים יהנו ואנחנו נשמור על הרכבים (אירית לדוגמה שהיתה זקוקה ליום ספא מפנק אחרי אירוע סוכות).

נכון שחיבלול לא יבטל את התופעה המכוערת של לידפוק על רכב. לפתוח דלתות וכו' אבל זה יצמצם את התופעה בצורה משמעותית.

אם יש בעיה של כוח אדם אז אני ממליץ שיתנדבו אנשים כל אחד שיכול לאירוע אחד בשנה.

אני מוכן לוותר על התענוג של לנסוע בשיירה פעם בשנה ולעזור בארגון אירוע גלאי כל שנה (יש לי נסיון של שני אירועי גלאי בזה :wink: ועוד את האירוע שהיה במודיעין ואת חגיגות ה 20 בפארק ר"ג ועוד...) .

משה.

צודק משה, בעבר דובר על כך רבות,לאלה מאיתנו שנגרמו נזקים באירועים השונים מוריד חוסר החבלול מעט את המוטיבציה,אם קונים את החבלים והתומכים, הרכוש נשאר בידי המועדון לאירועים הבאים.

יום טוב-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוישהל'ה צודק בהחלט,

וכבר נטחן הנושא פעמים לרוב.

אין חיבלול = יהיו נזקים = פחות חברי מועדון באירועים הבאים, וחוזר חלילה.

אני לא אגיע לאירוע כזה ללא חיבלול, כבר היתה לי התנחלות של "משפחה שנכנסה לאוטו להצטלם. אז מה . . ." כאשר נטשתי את הרכב לכמה דקות באירוע גלאי קודם,

וממש לא מפצה אותי הסיפור של כניסה חינם לפארק אפק תמורת התצוגה וסריטת הרכב.

אין חיבלול - אין השתתפות. חייבים לבדוק אפשרות של הפלת תיק החיבלול על המקום המזמין/המארגן/האינטרסנט וכד'. או לרכוש ציוד אחת ולתמיד כפי שכתב זאב.

בברכת הנאה לכולם - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוישהל'ה צודק בהחלט,

וכבר נטחן הנושא פעמים לרוב.

כמו עוד מספר נושאים שנשארים בגדר תחינה (ולא של הפלאפל :yum:) ....

אין חיבלול = יהיו נזקים = פחות חברי מועדון באירועים הבאים, וחוזר חלילה.

אז לפי הנ"ל בקרוב המצב הרגיל באירועים יהיה הפוך רכב שניים אספנות והשאר פלסטיקים חדשים (שכן היום מגיעים שנים/שלושה פלסטיקים והשאר אספנות)???

אני לא אגיע לאירוע כזה ללא חיבלול, כבר היתה לי התנחלות של "משפחה שנכנסה לאוטו להצטלם. אז מה . . ." כאשר נטשתי את הרכב לכמה דקות באירוע גלאי קודם,

אז אתה השני שידוע לי שלא יגיע בשל חוסר החיבלול.

וממש לא מפצה אותי הסיפור של כניסה חינם לפארק אפק תמורת התצוגה וסריטת הרכב.

רק התיקון וההתאמה של הצבע לרכב אצל איש מקצוע טוב עולים יותר מכל העלות העצמית של ההשתתפות (כולל מה שנחסך)

אין חיבלול - אין השתתפות. חייבים לבדוק אפשרות של הפלת תיק החיבלול על המקום המזמין/המארגן/האינטרסנט וכד'. או לרכוש ציוד אחת ולתמיד כפי שכתב זאב.

שאלה:

ערכת החיבלול מאירוע 20 שנה בפארק ר"ג למי היתה שייכת???

בברכת הנאה לכולם - אבי.

משה אזולאי.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון לי אליכם.

מרכיבים:

1.חבר מועדון בעל רתכת

2.ברזלים

3.צבע

4.רצון טוב

5. סרט סימון (ססל) עלות נמוכה (יש הרבה סגנונות וצבעים). הום סנטר ACE אופיס דיפו.

תוצאה:

(שימו לב לדוגמנית הבית)

2005-12-21_150636_100_6954.jpg

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון לי אליכם.

מרכיבים:

1.חבר מועדון בעל רתכת

2.ברזלים

3.צבע

4.רצון טוב

5. סרט סימון (ססל) עלות נמוכה (יש הרבה סגנונות וצבעים). הום סנטר ACE אופיס דיפו.

תוצאה:

(שימו לב לדוגמנית הבית)

ורק איזה חוצפן עומד בתוך תחום החבלול....הייתי מסלק אותו משם מיד וקורא לאבטחה!

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם האירוע פתוח גם לאנשים שאינם חברים במועדון? (ואינם חוצפנים מידי כדי להיכנס לרכב של מישהו) ואם כן, איפה זה יתקיים?

תודה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון לי אליכם.

מרכיבים:

1.חבר מועדון בעל רתכת

2.ברזלים

3.צבע

4.רצון טוב

קובי:

חיבלול היה נפוץ במספר אירועי עבר של המועדון דוגמת האירוע במודיעין:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=9830&highlight=%E0%E9%F8%E5%F2+%EE%E5%E3%E9%F2%E9%EF בתמונה התחתונה ניתן ליראות את החיבלול שתי התמונות הראשונות הן בזמן סידור התצוגה.

פשוט הפסיקו עם החבלול מסיבות שונות (שאין לי מושג מה הן) וחבל.

האם האירוע פתוח גם לאנשים שאינם חברים במועדון? (ואינם חוצפנים מידי כדי להיכנס לרכב של מישהו) ואם כן, איפה זה יתקיים?

תודה

האירוע פתוח לקהל הרחב בתשלום.

ההישתתפות עם רכבי אספנות היא לחברי מועדון ה-5 בלבד ועוד הטבות בחינם.

אתה יכול להגיע לפארק ברה"ע להכיר את האנשים שמאחורי המסך ולהנות מהאירוע ובהזדמנות זו להיצטרף למועדון ה-5.

פרטים מפורטים יתפרסמו עד אמצע שבוע הבא להערכתי.

משה.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור הנזקים שהיו בארוע האחרון אני ממליץ שלכל רכב יהיו עמודים וחבלים. שלא כל אחד יוכל לגשת לרכבים ולעשות נזקים. אני מקווה שנלמד מהארועים הקודמים, על הנזקים שנגרמו בכל מיני ארועים.

(לכל חברי המועדון בארוע שיהיה של גלאי, אני ממליץ בחום ובאהבה לשקול את ההגעה, אם לא יהיה חיבלול לרכבי האספנות ) להנהלת המועדון אני מקווה שתידאגו לזה בתודה אבי גרוסברג חבר מועדון ה-5

סוסיתא 10 מבציר 1965.

רום כרמל מבציר 1978.

טנדר סוסיתא 1965.

:-Dטנדר סוסיתא12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמגיע בלי רכב אספנות אבל הוא חבר מועדון...?,אז הוא גם משלם בכניסה?

עידן.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להנהלת המועדון,

אני ממליץ שארוע גלאי יתקיים במפגש השבועי באוניברסיטה ברמת אביב.

לדעתי ולדעת הרבה חברים נוספים במועדון, בימי שבת מגרש החניה פנוי לחלוטין מכל רכב וכמו חן מבחינת תנאי המקום אפשר להקים מערכת חבלול בצורה נוחה. אירוע שאין בו מערכת חבלול ושמירה מנימלית על הרכבים המוצגים בכל אירוע של המועדון גורמים לכך שאנחנו בעלי הרכבים המציגים מהווים מעין כלבי שמירה של הרכבים שלנו וכתוצאה מכך בעלי הרכבים המציגים לא נהנים מהארוע.

אני מקווה לאחר כתיבת דברים אלו הנהלת המועדון תגיעה סוף סוף להחלטה שבלי חבלול ובלי שילוט מחייב ובלי שמירה לא יתקימו אירועים.

יורם מקובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להנהלת המועדון,

אני ממליץ שארוע גלאי יתקיים במפגש השבועי באוניברסיטה ברמת אביב.

לדעתי ולדעת הרבה חברים נוספים במועדון, בימי שבת מגרש החניה פנוי לחלוטין מכל רכב וכמו חן מבחינת תנאי המקום אפשר להקים מערכת חבלול בצורה נוחה. אירוע שאין בו מערכת חבלול ושמירה מנימלית על הרכבים המוצגים בכל אירוע של המועדון גורמים לכך שאנחנו בעלי הרכבים המציגים מהווים מעין כלבי שמירה של הרכבים שלנו וכתוצאה מכך בעלי הרכבים המציגים לא נהנים מהארוע.

אני מקווה לאחר כתיבת דברים אלו הנהלת המועדון תגיעה סוף סוף להחלטה שבלי חבלול ובלי שילוט מחייב ובלי שמירה לא יתקימו אירועים.

יורם מקובר.

עוד לא ענית לי אם אתה מקבל אותי כחבר מכובד במועדון הסוסיתות,עם הרליאנט שלי כי הוא מפיבר-גלס.

חן חן-זאב.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...