Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הייתם עושים אם רק האוטו נישאר

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב תראו אני בכלל לא מרגיש נוח אם זה להביע רגשות דרך הפורום,זה פעם ראשונה שאני עושה את זה,אבל אמרתי אולי תוכלו להגיד לי מה הייתם עושים במקומי :roll: טוב תראו המצב לא טוב אצלי פיתרו אותי מהעבודה ואני חודשים מחפש עבודה.בוא תגיד שעד לפני חודשים הייתי דיי אופטימי ובאמת שניסיתי אבל בלי הצלחה. אף פעם בחיים שלי לא הייתי במינוס כזה גדול בבנק,והשיא היה שהתקשרו אלי ורצו לדעת מה קורה הסברתי להם את המצב.ומבחינתם זה לא משנה הם רוצים לבטל לי את האשראי :!: בקיצור אכלתי אותה מכל הכיוונים. היום אחרי הטלפון של הבנק והאיומים שלהם הבנתי שהסתבחתי קצת,והחלטתי לרשום את מה שעבר עליי היום. טוב אז אחריי כל הבלאגן הזה אני חושב מה לעשות.להמשיך לחפש עבודה או למכור את האוטו הדבר שאני הכי אוהב בחיים ובאמת שהיה לי ממש קשה למצוא אותה (שנה של חיפושים)מה אתם הייתם עושים :?: אני ממש בדיכאון לגבי העניין הזה של להיפרד מהאוטו,בא לי פשוט היום ללכת לאיזה פאב לדפוק את הראש אם איזה 4 כוסות ווסקי ולשכוח את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע...

קודם כל, יש לך אולי נכס אחר? למשל, אם המינוס ממש ברמה גבוהה, ויש לך בית ששייך לך, אז אפשרות למשכן אותו...למרות שזאת לדעתי לא בטוח אפשרות טובה, מה גם, צריך מן הסתם שהבית יהיה בבעלותך ולא בשכירות.

בקשר לאפשרות השנייה... אני לא יודע עד כמה אתה במינוס או משהו כזה ומן הסתם זה לא ענייני, אבל הצעתי היא שתתחיל לעבוד. לא משנה איפה, רק לעבוד... תכניס קצת כסף, תראה לבנק שאתה מכניס כסף יותר מאשר אתה מוציא, זה ירגיע אותם, וירגיע אותך.... בו זמנית שתעבוד בעבודה הזו, תחפש עבודה רצינית שמתאימה לך ותכניס לך יותר ותיהיה לך עבודה קבועה. אם למשל הייתה בצבא בחיל קרבי תוכל להיות שומר עכשיו, מקצוע מבוקש, תכניס קצת כסף כל חודש, תעבוד כמה שיותר, ותנסה בו זמנית למצוא עבודה חדשה.

חוץ מזה, להפסיק לאכול זאת אפשרות מעניינת...תחשוב עליה....:).

בהצלחה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מצטער לשמוע דבר כזה...

במקומך הייתי הולך לעבוד בכל עבודה מזדמנת!!!

קח אותי לדוגמא, עובד בתחזוקה של סופר(נקיון), במקביל לזה שאני לומד במיכללה.

אם אני הצלחתי למצא עבודה כל אחד יכול הבעייה שיש אנשים שלא מכבודם לעבוד בניקיון למרות שהמעסיק שלי מחפש עובדים.

GO TO WORK

OR STAY BROKE

זה מסר שמכוון אל כלל האנשים לא ספציפית אליך (מקווה שהבנתם משהו על מצבינו העגום)

גלעד

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל, השכלה, איזה עבודה מחפש?

אם אפשר לעזור בשמחה...

בן 25 ,כבר כמעט לא משנה לי איזו עבודה,השכלה אני מתכנן ללמוד אחרי שאני יסיים את כל הבלאגן הזה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי פיטרו לפני כשבועיים וחצי. וזה לא שקשה למצוא עבודה, פשוט א י ן עבודה, בתחום המקצועי כמובן. למזלי קבלתי פיצויים נחמדים מאוד ולכן אני לא מתכנן למכור את הרכב.

אין סיכוי שבעולם, אני מאוהב ברכב הזה.

בכל מקרה, ניתן לעבוד בעבודות "שחורות" כמו בניין, חקלאות, מלצרות,ברמן (דווקא נחמד - בחורות ועוד הרבה בונוסים ) ועוד הרבה דוגמאות.

עד שמוצאים כיוון חדש בחיים, כמו "עבודה אמיתית" או לימודים או חו"ל וכדומה.

עופר אל תתייאש יש עבודה פשוט צריך להתפשר.

אם אתה רוצה לצבוע כבישים תמורת 4500 שקל ברוטו בחודש, תודיע לי.

המצב בחוץ חרא כך שלמי שנגמר המזל בעבודה בקרוב כדי שיתחיל למצוא עבודה מעכשיו.

אל תשכחו שעומדים להיפלט מצבא הקבע מאות ואולי יותר שכבר הודיעו להם שמפטרים אותם באוגוסט :twisted:

אני מת לעבוד עכשיו במוסך/סדנא/חנות בתחום הרכב.

אם מישהוא יודע על משהוא יכול לפנות אלי בה"פ בשמחה.

בהצלחה

אייל

שראה 3 סרטים במחשב היום - איזה כיף שיש קו מהיר אין עבודה :wink:

המהירות היא רוע השטן, הסיבובים הם אהבת האלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא התשובה שאתה מחפש, ובאמת כדאי לצאת ולחפש עבודה וקצת לצמצם בהוצאות אבל-

אולי תבקש עזרה מההורים?

אבל באמת שאני לא מכיר אותך ככה שזה די קל לדבר... עבודה באבטחה זו עבודה מצויינת אם אתה מוכן להשקיע הרבה שעות.

הכאב הוא זמני - הגאווה היא נצחית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא התשובה שאתה מחפש, ובאמת כדאי לצאת ולחפש עבודה וקצת לצמצם בהוצאות אבל-

אולי תבקש עזרה מההורים?

אבל באמת שאני לא מכיר אותך ככה שזה די קל לדבר... עבודה באבטחה זו עבודה מצויינת אם אתה מוכן להשקיע הרבה שעות.

יש לציין שהעבודה די מסוכנת.

אבל, וזה אבל גדול, תנסה באינטרנט למצוא עבודה.

גש לאתרים: סלקום, אורנג', פלאפון, איתוראן, YES וכו', תמיד צריכים שם עובדים.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עופר.

אני מצטער לשמועעל הפיטורים.

לא ציינת אם אתהגר עם ההורים.אם כן-אשריך וטוב לך.כשזה מגיע לפיננסים,איןעל לגור אצל ההורים.

דבר שני-תקפיא את הביטוח,תכסה את האוטו ותשכח ממנו לכמה חודשים.

דבר שלישי-זה הזמן לעבודות שחורות.זה לא קל,אבל זה יכול להיות נחמד.אל תהיה לי ילד צפונבון.לפעמים מ2 עבודות שחורות אפשר להוציא כסף טוב.זה לא קל,אבל זה מה יש.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצליחים למצוא עבודת מלצורת במקום טוב אז זה שווה אפשר לעשות שם כסף טוב.

שמירה ואבטחה, ישנם חברות שהמשכורות שם בסדר והתנאים טובים (לא ממומלץ לרדת לזנות ולשמור על סופרים מוסדות ממשלתיים ומוסדות חינוך, הכסף קטן והטרחה מרובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון - מלצרות יש בשפע ובכל מקום (בעיקר באולמות אירועים). זאת העבודה שהכי קל למצא. נכון, זה לא הכי מכובד - אבל זה יכול להיות פיתרון זמני עד אשר תמצא עבודה יותר מכובדת. אפשר לעשות סכום נאה - רוב הכסף מגיע לא מהמשכורת, אלא מהטיפים.

אני מציע ללכת לאולם הקרוב לביתך, לשאול אם צריכים עובדים, ולהתחיל לעבוד. כמו שכבר אמרו פה - תתחיל להכניס לאט לאט כסף - כדי שהבנק יראה שאתה לא מתכוון למשוך את החוב.

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר, מצטער לשמוע על פיטורייך, אני גם בגילך ללא עבודה מסודרת, וגם אני מתכנן ללמוד עוד השנה (אם אצליח להשיג לי מימון).

לגלעד T, כל הכבוד שאתה עובד באחזקה של סופר כדי לממן את עצמך - אני מעריץ ומעריך אנשים כמוך.

איילון , מצטער לשמוע על פיטוריך גם.

אני במשך שנה וחצי עובד רק לילות באבטחה (6 לילות בשבוע) כדי לממן את עצמי וכדי להחזיר את ההלוואה שלקחתי לרכב . למעשה , אני מחזיר את התשלום האחרון החודש (ברוך שפטרנו) ואני אוכל לנשום קצת אוויר. גם אני עבדתי בעבודה שחורה בנוסף לעבודה הקיימת, עבדתי בניקיון הבניין שלי.

אחרי אתמול, נשברתי מהעבודה, קשה לי, פיסית, נפשית - אני כבר לא עומד בזה.

קשה לי עם הלילות ,וכל השומרים שהם סטודנטים לא מוכנים לוותר על משמרות הערב והבוקר - אז מה שנשאר לי זה רק לילה. חיפשתי מקומות אחרים אך ללא הצלחה. קיבלתי החלטה שאני אשאר אבל אחפש עבודה חדשה בו זמנית, שאוכל לשלב בה לימודים ועבודה.

אין מה לעשות, המצב קשה - ויהיה עוד יותר קשה לאחר התוכנית הכלכלית, צריך לעבוד בכל עבודה.

אבל למכור את הרכב ? אין סיכוי - עופר, אל תוותר על דברים שאתה אוהב.

מקווה שיהיה בסדר.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה אזור אתה יכל להיות שיש לי הצעה נחמדה מאוד בשבילך....

לכיוון צפון קצת אחרי צומת רעננה צפון....ישנו ישוב בשם בני ציון(כל מי שגר בסביבה וודאי מכיר...)

יש שם חנות בשם "אליטל"- חנות נעליים ענקית הכי גדולה באזור השרון....

בקיצור הם כל הזמן צריכים שם עובדים, ואפשר לדפוק שם שעות חופשי כמה שאתה צריך.....בוא נגיד שאני גם סטודנט ולומד וגם עובד שם ומוציא מסכורות גבוהות....

בקיצור אם בא לך, ואני ממליץ במיוחד אם אתה צריך, כך ת'מס: 09-7416329

יש רק קץ' אחד- בתמורה לזה שנותנים לך לעבוד כמה שעות שבא לך באמצע שבוע אתה חייב לעבוד אצלם בימי שבת!!!(מבאס קצת אבל כשאין ברירה וחיבים כסף גם על השבת מוותרים....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...