Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אוטמים את הרווח בין האמבטיה \ כיור לקיר?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת...

האיטום הקודם שנעשה לפני כמה שנים כבר התפורר לחלוטין ועוד מעט לשכנה רבקה מלמטה תהיה נזילה...

את התואר השני באינסטלציה עדיין לא סיימתי, אז אם מישהו יוכל להגיד לי בעזרת מה אוטמים ומה צריך לעשות לפני זה יהיה מצויין.

תודה!

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרווח לא גדול, אתה אמור להישתמש בחומר שניקרא "רובע". מומלץ להוסיף לתערובת טיפה "ביג'יבון"...

אם הרווח הוא גדול יותר מכמה מילימטרים, אתה אמור להישתמש בחומר כמו RTV. יש RTV שעמיד בפני פיטריות, קנה אותו...

אם הרווח גדול מאוד, ואם ממש בא לך, אתה יכול ליסתום אותו ע"י שימוש בבטון (אם אתה לא "מומחה" גדול, אני ממליץ על תערובת מוכנה של "סיקה", כל מה שצריך לעשות הוא לקנות את התערובת ולערבב אותה עם מים והיא מוכנה. חומר ברמות מאוד גבוהות)..

תעלה תמונות, ואז נוכל לעזור לך יותר!

בהצלחה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפינישים עושים עם רובה, אם יש לך חור נהוג לסתום קודם ואחכ רובע, למשתמש המתחיל סיליקיון לבן יהיה נהדר

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפינישים עושים עם רובה, אם יש לך חור נהוג לסתום קודם ואחכ רובע, למשתמש המתחיל סיליקיון לבן יהיה נהדר
סיליקון לבן הוא RTV... לא מומלץ לקחת "סתם" RTV כי הוא בית ידול לפוטריות, וכעבור זמן לא רב אתה תימצא עליו נקודות שחורות, יש RTV שהוא יותר עמיד לפיטריות, קח אותו. כמו כן, לא לשים רובע על RTV כי הרובע יקבל סדקים...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לRTV יש גמישות בניגוד לרובע. במידה והכיור שלך לא מקובע טוב, אז כנראה יש לו תזוזות קטנות כשנשענים עליו וכו', ובמקרה כזה הוא יפוצץ את הרובע. היתרון של רובע הוא שהוא נראה יותר טוב.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...