Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעות לפרוייקט גמר

nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 6701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה, השנה אני מסיים את לימודי הנדסאי רכב וצריך להגיש פרוייקט גמר אז חשבתי להתיעץ עם חברי הפורום בנושא.

בקיצור תזרקו רעיונות מעשיים לפרוייקט , אולי יש אנשים שעשו כבר דברים דומים שיכולים לתת טיפים לבנייה ואחר כך להגנה עח הפרוייקט.

תודה לכל העונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היא שאין לי כלום אפילו ממה להתחיל .

אני צריך כיוון כללי אפילו.

שלום,

כמנחה הנדסאים וטכנאים בפרויקטים, הערתך שאין לך במה להתחיל , נשמעת מוזרה מאד...

מקובל מאד שביחד עם המנחה, תקבעו את הנושא לפרויקט שיוגש לאשור משרד החינוך.

באיזה מסגרת \ביה"ס אתה לומד?

בכל אופן הנה כמה טיפים...

*תבחר נושא בו אתה שולט הכי טוב ושאתה יכול להציע יעול בתחומה(על מנת שתוכל להגן על הפרויקט).

*כל מערכת ברכב או הקשורה לתחום , יכולה להוות בסיס לפרויקט.

*מניתוח, תיאור עד לפיתוח אחד מאמצעי הבטיחות הפסיבית או האקטיבית ועד למערכת תחליפית לוישרים\מגבים...

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה מקובל להגיש כפרוייקטים להנדסאי, ואלי ההצעה שלא היא לא בכיוון אבל זהו הרעיון:

מערכת נעילה מרכזית ודריכה / נטרול אזעקה באמצעות טביעת אצבע.

באמצעות מערכת זו אין צורך בלחיצה על השלט / הכנסת המפתח לחור המנעול.

כל שעל המשתמש לעשות הוא להגיע ולהצמיד את אצבעו לחיישן קריאה המותקן בדלת, הן לפתיחה והן לנעילה.

בכל ידית משתי הדלתות הקדמיות יותקן חיישן לזיהו טביעת אצבע (זול וזמין בהרבה חנויות אלקטרוניקה).

למערכת יהיה בקר מרכזי, שתפקידו יהיה לאגור את זכרונות טביעות האצבע השונות.

כאשר מתבצע זיהוי - יוצא דיסקריט למערכת הנעילה המרכזית / האזעקה ברכב לצורך פתיחה או אישור.

אפשר לפתח את המערכת לכיוונים שונים, כמו למשל שמעל נסיון שגוי רביעי לפתיחה שלא ע"H המשתמש, לדוגמא, מערכת האזעקה תתחיל לצפצף וכו'.

מקווה שעזרתי.

אם הרעיון הוא לא בכיוון - אשמח להציע הצעות אחרות.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפי תודה על הרעיון נשמע נחמד, אם יש לך עוד בסגנון הזה אני השמח.

magician אני לומד במכללת רופין, העניין הוא שאין למכללה כל כך נסיון עם פרוייקטים מתחום הרכב, אלא יותר במכונות.

עכשיו לנו אמרו שאפשר לבחור כל דבר, רק מה שאני לא הבנתי זה האם צריך לקחת מערכת קיימת ופשוט לשפוך עלייה מידע ,או שצריך לעשות משהו חדש בהסתמך על המערכות הקיימות ,ברור שלא ניתן להמציא את הגלגל מחדש מצד שני אני כן רוצה להראות יצירתיות בפרוייקט ולא כמו תוכי להדפיס חוברת וללמוד אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מזגן חשמלי?

פחות עומס על המנוע - ביחס מסויים, העומס שלו על המנוע בעקיפין דרך האלטרנטור יכול להיות פחות מאשר מדחס מכאני מחובר ישירות למנוע.

כמו כן, ניתן יהיה להפעילו בצורה סולרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מזגן חשמלי?

פחות עומס על המנוע - ביחס מסויים, העומס שלו על המנוע בעקיפין דרך האלטרנטור יכול להיות פחות מאשר מדחס מכאני מחובר ישירות למנוע.

כמו כן, ניתן יהיה להפעילו בצורה סולרית.

במקום מדחס גדול עוד אלטרנטור ומדחס קטן , נשמע מצויין ובר ביצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RedR:

לא נהוג לצטט את ההודעה שמעליך.

ולעניין - א. לא חובה אלטרנטור נוסף - אולי אחד מעט יותר גדול.

דבר שני, ברגע שהמזגן חשמלי - הוא לא חייב להיות ממוקם בתא המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...