Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למכונה שעושה פוליש וקס ושאלה על אקונומיקה

omri75
שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , רכשתי מכונה של פוליש וקס כדי לעשות את זה נוח ומהיר יותר, השאלה שלי היא כזאת , ולא לא מצאתי במדריך מה עושים קודם.

עם המכונה (והתוספות שבאות בנפרד) ישנם שתי סוגים של מטליות שמתחברות אליה, יש בד "גס" וקשה, ויש בד מלא יותר ורך כמו צמר גפן, השאלה היא ככה:

במה אני צריך להשתמש ? האם להשתמש בבד הרך , בתחילת ביצוע העבודה, ואז להשתמש בבד הקשה שסימתי כדי להוריד את הווקס מהאוטו, או להפך?

הגיונית נשמע לי שצריך להשתמש בקשה כדי למרוח את הווקס על הרכב עם המכונה, ואחרכך להלביש את הבד הרך ע"מ לנגב אותו, האם יש למישהו את המכונה ויוכל להגיד לי איך התוצאות שלה? ואיך בדיוק משתמשים בה כהלכה?

נ.ב

ברוב טיפשותי, לקחתי מהשכן ששטף באותו זמן ביחד איתי את הרכב שלו דלי מים ו (כן זה אידויטי לא ידעתי) אקונמיקה. אחרי שסימתי לשטוף עם זה את האוטו , הוא נזכר להגיד לי שזה" אני שותף ככה את האוטו שלי כל הזמן" זה מוריד כתמים, היום אני מגלה מין כתמים של חלודה על הרכב, בגלל זה קניתי את הווקס. זה לא חלודה, זה רק "כתמים" אם אני משפשפף את זה זה יורד.

האם שטיפה טובה + וקס תפתור לי את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהספוג הקשה זה לפוליש, על מנת להוריד שכבה דקה של צבע.

הספוג העדין זה לווקס לפנק ולתת ברק לצבע שנגלה לאחר הווקס.

את החומרים (פוליש ווקס) אני חושב מורחים עם מטלית (ידני) ונותנים להם להתייבש ורק לאחר שהיתייבשו עוברים על הרכב עם המכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה איך שהבנתי אתה מעוניין להוריד את הכתמים הכתומים מהאוטו, ולהבריק את הצבע!!

דבר הכי הכי ראשון לפני פוליש ווקש זה אתה חייב פלסטלינה, שהיא בעצם עושה את האוטו חלק,כלומר מורידה אבק קשה, ולכלוך היא עושה לך צבע חלק חלק (כמו טוסיק של תינוק) אחרי שעשית פלסטלינה, אתה צריך לעשות פוליש, עכשיו עם יש לך צבע רכב בהיר כגון: לבן, כסף, שמפניה, תכלת......וכו...

אתה צריך לקנות פוליש גס, הוא מוריד לך את כול הכתמים הכתומים ומשאיר לך צבע נקי כמו ביום הראשון של האוטו, עכשיו עדיף למרוח את הפוליש עם מכונה, ואחרי זה לשטוף עם מים וסבון!

אחרי שאתה מייבש את האוטו, (ממולץ אחרי הניגוב להחזיק את האוטו כרבע שעה בשמש), אחרי זה אתה לוקח את האוטו למקום מוצל, מורח ווקס עם שרמטוט על כול חלק באוטו, ועם ספוג עדין של המכונה מוריד את הכול!!!

טיפ: עדיף לעשות כול דבר בנפרד, אל תמרח את כול האוטו בווקס ואחרי זה תתחיל להוריד אלא חלק חלק, מכסה מנוע , אחרי תתחיל בכנף שמאל, דלת שמאל וכן אלא.....!!

בהצלחה!!!

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המכונה קיבלת 2 פדים:

1. פד עם שכבת אטימה בחלקו הפנימי - עם פד זה עליך למרוח את הווקס או הפוליש (תלוי מה אתה עושה) על הרכב.

2. פד כותנה רך (מירוק) - עם פד זה עליך להסיר את החומר מהרכב. עליו להיות יבש לחלוטין. אם לאחר עבודה מסויימת איתו הוא מתחיל להשאיר סימנים, או שאינו מבצע את עבודתו כראוי, הסר אותו ממשטח המכונה והפוך אותו לצידו השני.

טיפים: אין צורך להפעיל לחץ על המכונה, משקלה אמור לספק כאשר היא מונחת אופקית על פח הרכב.

כמו כן, השתדל שלא להפריז בכמויות החומר שאתה משתמש בו.

אחד מהיתרונות בשימוש במכונה הוא חסכון בחומר - מה שבנוסף מוביל מאוחר יותר לעבודת הסרה קלה יותר של החומר מהפח.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...