Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה... באיך

kobyiso
שימו לב! השרשור הזה בן 7859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתם מעצבים את הסאונד ברכב...

קיצור... אני רוצה להתקין מערכת במוסטנג...

מה הייתם שמים?

אני לא מחפש מערכת דאווין אלה לאזנה איכותית...

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה:

מכשיר MP3 סולידי (פיוניר, קנווד או אלפיין), מגבר 4 יציאות של 100W RMS

לכל אחת, קומפוננט איכותי ביותר מלפנים (MB, CV ,RF) וסאב קטן

להשלמת הסאונד והבעיטות (8 או 10 אינץ' יספיקו).

איכותי וסולידי.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה העיקרית היא מה המיקומים והגדלים המקוריים באוטו (אני לא ממש יודע)

בעיקרון המלצה כללית היא :

1) Head Unit - חשוב שיהיה איכותי, בלי מכשיר איכותי גם הרמקולים הטובים ביותר לא יעזרו. על כן עדיך לוותר על כל עיסקאות ה 800 ש"ח ולהשקיע מינימום של 1500. יש מכשירים מצויינים ל Kenwood, Clarion, Nakamichi אך ההעדפה האישית שלי היא Alpine.

במידה ולא מתכננים להשתמש במגבר חשובה עוצמת היציאות (אמיתית ב Rms ולא חרטה במקסימום. במידה ויש מגבר/ים חשובה כמות היציאות, מתח היציאה ואפשרויות חיתוך הצלילים מהמכשיר עצמו.

2) רמקולים קדמיים - בניגוד לדעה הרווחת, הרמקולים החשובים באוטו הם דווקא הקדמיים. לבעלי היכולת מומלץ להשקיע בסט קומפוננט איכותי אשר ייתן הפרדת צלילים נכונה ויגבייה את במת השמיעה. חשוב אבל לזכור, רוב הקומפוננטים לא מספקים בס עמוק ועל כן רצוי סאב.

3) רמקולים אחוריים - במידה ויש מגבר וסאב , מומלצים קומפוננטים או זוג 5 או 6 אינץ איכותיים. העוצמה צריכה להיות נמוכה מהקדמיים ולתת השלמת מרחב בלבד.

במידה ואין סאב, אין ברירה, צריך משהו שייתן בסים. מומלץ 6X9 איכותיים.

מעבר לכך , מערכות מורכבות עם מגברים וסאבים דורשת התייחסות פרטנית

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה מבין עניין... אפשר לקבוע להפגש באחד המיפגשים שתתן הצצה ברכב ותתן חוות דעת על מה אתה היית עושה?

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הד יוניטס.

אני איתך בעניין אלפיין , לפחות עד הדגמים האחרונים.

הבעייה היא שכל מתקין/מוכר יספר לך סיפורים מפה ועד אילת על כמה זה יותר טוב ,וכמה ההוא יותר מוצלח.

כבר שמעתי שאלפיין נמכרה ועקב המעבר היח' החדשות שלה פחות טובות (לא יודע אם וכמה נכון ,לא שמעתי מכשיר חדש שלהם . מה שכן ראיתי זה יוח' עם מגבר פנימי של 4*60 מקס. שזה יפה מאוד ליח' פנימית ,וכן PRE-OUT ברמה גבוהה (5V כמדומני).

אני מתעניין בעיקר במכשירי ה-MP3 ברמה הגבוהה שלהם ,וזאת מסיבה הפשוטה.

מכשיר רדיו-דיסק MP3 עדיף בעיניי על כל האופציות האחרות , כי ,בניגוד לריו למשל ,שמציע אפשרות אכסון עדיפה ,לזה יש גם אופציה לשמוע דיסק רגיל ,ולחזור לאיכות המקורית (שמתקלקלת עם MP3 , גם אם בהקלטה נכונה זה ממש זניח). כמו כן המכשיר שולט צ'יינג'ר ,כך שיש גם את האופציה הזו.

שמעתי גם דברים טובים על RF , למשל הדגמים 9300 ו9400 , שלא מיובאים , אך מציעים 3 יציאות PRE-OUT 5V , ופנל פשוט וקל לתפעול (אני ממש לא אוהב את כל הצעצועים עם אלפי הפונקציות - מסיח את הדעת מהכביש).

ידוע לי שהיח' מיוצרות עבור RF ע"י AC-DELCO , שהיא חב' מוצרו חשמל רכב אמריקאית בבעלות GM. המגבר הפנימי שלהן חלש יחסית 4*40 מקס.) , אבל לטענת כמה מוכרים הוא איכותי מפיוניר/קנווד ושות'.

מה דעתך?

אתה מכיר מקור אובייקטיבי כלשהו שבו אפשר לקרוא ולהתרשם (אולי אפילו לשמוע) על מערכות. לטעמי ,כל המתקינים שפגשתי עד כה נגועים בדעה משוחדת יותר או פחות על תוצרת זו או אחרת , לפי הקומבינה שיש להם עם הסוכן/יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל RadarJedi - היוניטים של RF בהחלט איכותיים וכמובן אינם נגועים במיני צעצועים וגימיקים (בניגוד לאלפיין שלי שנראה כמו אורגן אורות). אם זה מה שמעניין אותך האפשרות הטובה ביותר שלך היא דווקא Nakamichi- מדהימים ובארץ זולים אף יותר מחו"ל.

מעבר לזאת תוכל לקרוא התרשמויות מחו"ל ב http://www.carreview.com.

מתקינים ככלל אינם אמינים ויש להם נטייה למכור לך את המוצר הנמצא במלאי ושעליו הרווח הגדול ביותר. לצערי אני לא מכיר בארץ חדר האזנות מקצועי בו תוכל להתרשם ממגוון דגמים שונים (לאפריל טקליין יש, אבל רק מוצרים שלהם).

תסתמך על ביקורות מחו"ל ומערכות של חברים.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה מבין עניין... אפשר לקבוע להפגש באחד המיפגשים שתתן הצצה ברכב ותתן חוות דעת על מה אתה היית עושה?

בכיף , אני מגיע כמעט כל יום שישי, תמצא אותי ואני אכנס לראות מה כדאי לעשות.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי גם דברים טובים על RF , למשל הדגמים 9300 ו9400 , שלא מיובאים , אך מציעים 3 יציאות PRE-OUT 5V , ופנל פשוט וקל לתפעול (אני ממש לא אוהב את כל הצעצועים עם אלפי הפונקציות - מסיח את הדעת מהכביש).

רק תוספת קטנה, בזמנו רציתי לקנות את המכשיר הזה, זה דיל מצויין, ניתן להשיגו בפחות מ 200 דולר .

לכל מי שרוצה לקנות את המכשיר,רציתי להוסיף שניתן לשנות את התדרים של הרדיו לתדרים אירופאים, דרך המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנקמיצ'י יכריח אותי לשבור תכנית חסכון שכבר אין לי...

RF ,כמו שראית בהודעה של שלומי , אפשר ב-200 $ (איפה שלומי ,אני מצאתי באיזור ה-300עד 400).

כמו כן יש גם את האלפיין ברמות האלה.

מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנקמיצ'י יכריח אותי לשבור תכנית חסכון שכבר אין לי...

RF ,כמו שראית בהודעה של שלומי , אפשר ב-200 $ (איפה שלומי ,אני מצאתי באיזור ה-300עד 400).

כמו כן יש גם את האלפיין ברמות האלה.

מה עדיף?

ברמות המחירים האלה אני מעדיף את RF. היתרונות האמיתיים של אלפיין באים לידי ביטוי ברמות הגבוהות שלהם.

נקמיצי זול בארץ!!! היה בנטאקשן CD-35Z בפחות מ 1500 ש"ח !!!

דרך אגב, אסור לקנות אלפיין באמריקה (ומי יודע כמוני) כי אי אפשר לכייל את הרדיו לישראל, הדגמים האמריקאיים והאירופאיים שונים.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת הכל תלוי בכמה כסף אתה רוצה להשקיע.

הד יוניט: שוב הכל תלוי במחיר, אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. אם אתה רוצה MP3 אחד היוניטים היותר טובים זה ה JVC 707, במיוחד ביחס למחיר.

מגבר: קנה מגבר 4 ערוצים שיהיה לפחות 4X75 חברות יש הרבה ברגע שתמצא משהו בטווח המחירים שלך תשאל אם זה טוב. ככה תיתן 2X75 לקומפוננט ותגשר 2 ערוצים לסאב שיתן משהו בסביבות ה 250W, תלוי במגבר.

קומפוננט: ההמלצה היחידה שלי לאנשים בישראל - מורל! בארה"ב סט ה -HYBRID של מורל עולה בערך כמו הסטים הטובים ביותר של FOCAL ן MBQ. רק שבארץ הוא עולה חצי מהם. למה? כי אין 71% מכס ועלות יבוא כי הם מיוצרים בארצנו. לך על הHYBRID שהוא הכי טוב ואם אין לך הרבה כסף כל הDOTECH שהוא גם סט טוב.

סאב: שוב אם יש לך כסף, אני ממליץ על JL 12W3. אם אין לך, הסאב של פיוניר 304C יתן לך תמורה הולמת לעלותו הנמוכהץ

רמקולים אחוריים: אין צורך אך אם בכל זאת אתה רוצה תחבר אותם על המגבר הפנימי של ההד יוניט. מספיק רמקול פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור חיפה יש בהרבה חנויות

ידוע לי שיש בבן חמו ליד התחנה מרכזית וגם רדיו ליין נדמה לי.

בכל אופן אתה יכול לשלוח אי מייל ב MOREL.CO.IL ויתנו לך תשובה.

מחירים..... ההיבריד משהו כמו 2000 וה DOTECH משהו כמו 1300. שוב אני לא בטוח כי את שלי קניתי ישירות מהספק, אבל אם אני זוכר נכון זה בערך המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים של מורל באמת זוכים להערכה גבוהה מאוד בארה"ב ונחשבים טובים. חשוב לזכור אבל שהם רמקולים מאוד "צרחניים" מטבעם ויישמעו טוב רק בשילוב מגבר איכותי.

לא לנסות לקנות ולחבר אותם לזבל.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...