Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך חוות דעת.

שימו לב! השרשור הזה בן 7865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רדיו דיסק פיוניר 4300 RB

רמקולים קידמיים אודיו לאוטנינג ( חברת בת של רוקפור )120 וואט

רמקולים אחוריים פיוניר 220 וואט

מגבר 100 לכל יציאה ( 2 יציאות ) AQUA

חוטים מאוד מאוד עבים

השאלה היא איך אני יכול לשפר את האיכות במחיר נורמאלי !

ולא לא לא לא....בלי סאב !

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הלייטנינג אודיו הם באמת ברמה גבוהה. ( הם חברת בת של רוקפור ) והם עולים יותר מהאחוריים :roll:

המגבר הוא חברת בת של אלפיין ( כמו שסיפרו לי....ייתכן ואני טועה ! ) ויש לו כיוונים פנימיים.

וקרוס אובר....מה הנזק ואיפה אני יכול לקנות ! ( מקום שאתה ממליץ ) ותשתדל לפרט לי את הנזק ושם הדגם....

אגב אצלי חוץ מהמגבר הכל !!!! חדש !!!!!!!!! ( המגבר היה של חבר )

אגב , תודה מראש :beerchug:

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייטנינג אודיו לא נחשב לציוד איכותי במיוחד, אמנם מדובר במותג ידוע, אך בעיקר בתחום הקבלים וכ"ו. ניתן לשדרג לרמקולים איכותיים יותר במידה ואתה לא מרוצה מהסאונד.

לגבי המגבר, אני בחיי לא שמעתי על מגבר aqua ואני מאמין שמדובר במגבר סיני פשוט שהודבק עליו שם. במידה וזה המצב, זוהי הנקודה החלשה של המערכת שלך וכדאי להיפטר ממנו.

לפני שעוברים לקרוס חיצוני (הרי יש לך פנימי במגבר) עדיף שבמפגש הבא אני אנסה לעשות קצת כיוונים, נראה אם נגיע למשהו טוב.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת בת , זה בד"כ תרוץ הנועד למכור ציוד פשוט תוך כדי שימוש בשם של

ענק סאונד ידוע ובעל שם.

אני לדוגמא, קונה ציוד אודיו לפי האוזן , ולא עפ"י מה שרשום עליו.

ככה בחרתי את המגבר שלי, שהוא של A.D.M

שנתן תוצאות הרבה יותר טובות ממגברים של חברות טובות וידועות....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם :beerchug:

אני חושב ( סתם...אסור לי לחשוב....) שאני אגיע עם הרכב למפגש ואז אני אקבל חוות דעת כמו שצריך !

לפוקו , תודה מיוחדת , ואשמח אם תנסה לכוון אותה כמו שצריך , רק שיש בעיה קטנה ,אתמול היא נכנסה לסדנת קליניקה און ( למטרת פרו ורבו....) אז נחכה שהיא תצא....

ושוב תודה .

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...