Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לחייפה מפגש

oferbz
שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי האחרון בשעת בוקר התנעתי את הלארק 63 שלי ושמתי פעמיי לעבר המרכז לבקר חבר,בשעה שלוש אחהצ נסעתי לעבר מחלף הסירה בהרצלייה שם החלו להאסף כמה מכוניות של חבריי מועדון החמש,יצאנו בשיירה לעבר חייפה למפגש עם החברים מהצפון לא עוברים את ה 90 קמ''ש,בדרך מספר פקקים לא גדולים במיוחד,יורדים ימינה לכוון הכביש לזכרון יעקוב וממשיכים ישר,הכביד ממש טוב נסיעה כייפית צפירות עידוד מרכבים חולפים,ב חמש וארבעים הגענו בשיירה מסודרת לצומת הצ''ק פוסט הקבלת פנים מרגשת מסתדרים בחנייה שצרה מלהכיל את המכונייות,היה ממש כייף להחליף חוויות עם החברים,מספר חברים נשאו דברים

ב סביבות 8 בערב נפרדנו ונסענו חזרה דרך העיר חייפה לדרום הגעתי הבייתה לירושליים

ב 11 אחריי נסיעה כייפית :)

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכל החברה

היה אחלה מפגש

היו הרבה צפוניים וכן גם הרבה מהמרכז משהו משהו . אין אחד שלא נהנה

לא נורא מי שלא בא ...... לא היה מקום חניה :-)

עד כדי כך היתה הענות טובה .

היו כבר כאלו שהחנו על המדרכה או על האי תנועה המפריד בין הכביש

הראשי לכביש השירות .

המסעדה החדשה נפתחה , השרות היה 10 + הבנות המלצריות יצאו החוצה עם מגשים וכוסות יין וחילקו לכולם , כולל כולם , אורחים חברי מועדון , פשוט

מי שהיה שם .

אני אומר לכם - משהו משהו .

אמרתי תודה לכל הבאים , קדמיאל (יו"ר ) דיבר נאום לעינין , אפילו לא שכח לברך את החולים בהחלמה מהירה ! אני אומר לך - ממש מחמם את הלב .

המועדון הזה יודע להיות משהו ! :-)

תמונות בקרוב באתר !

תמסרי לכולם במרכז ובועד את שביעות רצוננו המלאה - ואני מדבר בשם הרבה חברה

ושאנו נתכנן נסיעה למרכז אליכם .

ביי ורק בשמחות ! :-)

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...