Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות משיפוץ הברנדה

maier
שימו לב! השרשור הזה בן 4666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה כמה תמונות שצילמתי תוך כדי השיפוץ

אשמח לקרוא תגובות /רעיונות לשיפוץ.

השיפוץ ימשך כ שנה עד שנה וחצי לערך (מה לעשות ,??? יש אישה וילדים בבית שצריכים קצת יחס אחרי יום עבודה ארוך).

כמו כל אחד ששיפץ את הרכב ישנה היתלבטות לגבי הצבע החדש ,אשמח ליקרוא תגובות .

ברנדה 1.jpg

הסבתא.JPG

הסבתא2.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי הפירוק נראת שהולכת להיות עבודה רצינית.

לגבי צבע:

לכל צבעי רכב יש קטלוג צבעים. תיסתכל (מומלץ בשמש) על הקטלוג צבעים ותיראה מה שנראה לך הכי מתאים. תזכור שצבע כהה יוצר אשליה של הקטנה וצבע בהיר יותר אשליה של הגדלה.

אני לא החזרתי דברים לא מקוריים שהיו על הרכב מראה R ועוד..... למעט המערכת שזה דבר שלא היתפשרתי ושמתי משהו שאני נהנה ממנו (לא הכי טוב אבל מספיק טוב בשבילי :wink:).

בהצלחה בשיפוץ

משה.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! אכן נראה שמתוכננת עבודה רצינית. אשמח לקרוא על ההתפתחויות + תמונות כמובן.

לענין הצבע, יש ברשת + אצל הצבעי paint chips שהם לוחיות קטנות של צבע שמסודרות לפי יצרן ודגם ושנה. אם הכחול-מגרש-ג'ינים לא לרוחך, אני הייתי בוחר צבע מקורי ונכון ל mk2 בגוון שונה, אבל לא מחליף למשהו לגמרי לא נכון לאוטו.

בהצלחה!

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים!!!

כל הכבוד,פירוק רציני עשית שם.

קח תזמן ותהנה מהשיפוץ ,אין לך לאן למהר...

בנוגע לצבע,ברגע שתראה את הצבע הנכון אתה תדע שזה מה שאתה תצבע בסופו של דבר.

תהנה ,ובהצלחה

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון בהצלחה בשיפוץ ומקווה שייצא בדיוק כמו שאתה רוצה,כמו שכבר ציין לירון אין כל טעם

למהר,שיפוץ שכזה לא נעשה מסביב לשעון,וכמו שכבר אמרו חכמים הסובלנות משתלמת.....

אלוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר על צבע של מאזדה 3........

צבע כזה...

עידן.

על מזדה 3 הצבע נראה יותר יפה :p

בכל אופן אני לא הייתי חורג מהצבע האורגינל שהיה קיים באותו הדגם.

אבל זה אני או ש...

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שיהיה בהצלחה. אשמח לעזור אם תצטרך.

ולגביי הצבע אנ חושב ששחור זה הצבע הכי יפה לרכב. אל זה מה שאני חושב ואתה צריך לעשות מה שאתה חושב.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפירוק נראת שהולכת להיות עבודה רצינית.

לגבי צבע:

לכל צבעי רכב יש קטלוג צבעים. תיסתכל (מומלץ בשמש) על הקטלוג צבעים ותיראה מה שנראה לך הכי מתאים. תזכור שצבע כהה יוצר אשליה של הקטנה וצבע בהיר יותר אשליה של הגדלה.

אני לא החזרתי דברים לא מקוריים שהיו על הרכב מראה R ועוד..... למעט המערכת שזה דבר שלא היתפשרתי ושמתי משהו שאני נהנה ממנו (לא הכי טוב אבל מספיק טוב בשבילי :wink:).

בהצלחה בשיפוץ

משה.

מושון, בגלל זה כל התחתונים שאתה קונה לבנות?-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפוץ ניראה מקיף ויסודי כל הכבוד! לגבי הצבע, קח בחשבון שצבע כהה ורכב ללא מזגן = גהינום בקיץ.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...