Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה מיאטה MX5

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת מה דעתכם על המזאדה מיאטה למי שיצא לו פה לנהוג!! ואני מדגיש לנהוג על הרכב...

בכל אופן אימי רוצה לקנות רכב ספורט וחשבתי על הרכב הנ"ל...

עכשיו אני מדבר על גירסאת האוטומט מאחר וזאת אימה שלי.. ואני משער שבגיל 56 כבר אין כוח להחליף גיר ...

בכל אופן רציתי לדעת דעות לגבי חווית הנהיגה של הרכב לעומת רכבי קבריולט\ספורט אחרים בסכום הנ"ל של הרכב.. (אני מדבר כאן על רכב חדש מהחברה!)

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת מה דעתכם על המזאדה מיאטה למי שיצא לו פה לנהוג!! ואני מדגיש לנהוג על הרכב...

בכל אופן אימי רוצה לקנות רכב ספורט וחשבתי על הרכב הנ"ל...

עכשיו אני מדבר על גירסאת האוטומט מאחר וזאת אימה שלי.. ואני משער שבגיל 56 כבר אין כוח להחליף גיר ...

בכל אופן רציתי לדעת דעות לגבי חווית הנהיגה של הרכב לעומת רכבי קבריולט\ספורט אחרים בסכום הנ"ל של הרכב.. (אני מדבר כאן על רכב חדש מהחברה!)

בתודה מראש.

חבל על הכסף :!:

אם הולכים על אוטומט, זה אומר שהרכב נועד בעיקר לפוזה ורוח בשיער.

בשביל זה, 206CC עדיפה: היא זולה יותר, יש לה גג קשיח מתקפל, היא זולה יותר, וגם זולה יותר. גם לה יש אוטומט והיא גם תהיה חסכונית יותר ב1.6 סביר להניח. שהיא זולה יותר, כבר ציינתי? :roll:

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה, 206CC עדיפה: היא זולה יותר, יש לה גג קשיח מתקפל, היא זולה יותר, וגם זולה יותר. גם לה יש אוטומט והיא גם תהיה חסכונית יותר ב1.6 סביר להניח. שהיא זולה יותר, כבר ציינתי? :roll:

אכן ציינת מספר רב של פעמים שהיא זולה יותר. חבל שהיא - לא זולה יותר.

לפחות לא לפי מגזין "אוטו". לפי נטקאר היא אכן זולה יותר, אבל מדובר על דגמי 2003 ומי יודע מה יהיה בדגמי 2004 (זמן ההמתנה גם הוא די ארוך למיטב ידיעתי)

בכל מקרה לשאלה - המיאטה האוטומטית איננה מכונית ספורטיבית. אני גם מבטיח לך שאמא שלך לא רוצה מכונית ספורטיבית אלא מכונית פתוחה ויפה. וזה בסדר גמור.

במיאטה צריך לשים לב למחירי ביטוח יקרים ולגג שדורש תחזוקה (וקורא לגנבים וונדליסטים). לא נהגתי על המיאטה החדשה אבל הביקורות עליה מצוינות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ציינת מספר רב של פעמים שהיא זולה יותר. חבל שהיא - לא זולה יותר.

לפחות לא לפי מגזין "אוטו". לפי נטקאר היא אכן זולה יותר, אבל מדובר על דגמי 2003 ומי יודע מה יהיה בדגמי 2004 (זמן ההמתנה גם הוא די ארוך למיטב ידיעתי)

אני לא יודע מה לגבי זמני המתנה, מה שאני כן יודע:

פיז'ו 206CC מנוע 1.6 אוטומטי עולה* 143 אלף שקל.

מאזדה מיאטה 1.8 אוטומטי עולה* 160 אלף שקל.

זה 17 אלף שקל הפרש, לפני שמתעסקים בזה שהמיאטה קבוצת רישוי 4 והפיז'ו 3, צריכת דלק ועוד.

זולה יותר או לא?

(אגב, 206CC מנוע 2.0 עולה 3000 שקל יותר מה1.6 בלבד, נראה לי עדיף, למרות שהיא כבר קבוצה 4 מה שמייקר אותה אח"כ)

לגבי שנת דגם 2003 מול 2004 - גם ייקור משמעותי של ה206 (שאיננו סביר יתר על המידה) לא יביא אותה לרמת המחירים של המיאטה.

*הנתונים ממוטוקאר ונטקאר

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נכון 2 ליטר אין אוטומט לכן אני מדבר על המיאטה שהוא רכב יותר חזק מבחינת מנוע...

זהו רכב פוזה בלבד, ואני מודע לכך וזאת המטרה בלבד!... אל תשכחו שמדובר כאן בגברת בגיל 56 ... היא לא צריכה לחטוף התקף לב בגיל כזה מעודף אדרנלין :)

בכל אופן רציתי לדעת לגבי נוחות הנסיעה בכביש וכו'.. ואם ישנה כתבה איפשהו אז לתת לי את הלינק שלה בבקשה.

ואגב לפי בירור קטן המיאטה עולה כיום כ 140 K וה 206 CC עולה באיזור ה 150

זאת לאחר בירור בסוכנות פיזו היום! הייתי אצלם ודיברתי איתם לגבי 1.6 אוטו'...

ככה שה 206 CC התיקרה מאוד.

בכל אופן המיאטה לדעתי הרבה יותר נראית ספורטיבית ויותר מושכת תעין שזאת כל המטרה של הרכב בעיקר.. כמובן שחשובה איכות הנסיעה :) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעת מבחן על המיאטה האוטומטית, אוטו נחמד.

נסיעה די חלקה, אבל מתלים קצת קשים (כמו שמכונית ספורט צריכה להיות) אז כך את זה בחשבון (בהתחשב באימא שלך). פשוט טלפן למזדה וקבע נסיעת מבחן, או שתיים לך ולאמא שלך. נסה ותוכך בעצמך.

אישית אני העדפתי את הדגם הידני, ולכן חיכיתי.

מחיר אכן 160K , ואים אני לא טועה אים לידני MT-6 ואים לאוטומטית.

ביטוחים אחן יקרים, ויש חברות שלא מוכנות לבטח.

בכול אופן אים אתה מחפש רכב נוח וזול יותר לך על ב CC. המיאטה עשויה לעייף קצת את אימא שלך. שלא לדבר על הגג החשמלי ב CC לאומת הידני במיאטה שמצריך קצת שרירים שאתה יושב.

בהצלחה...

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה האוטומטית בעייתית בעיקר עקב הילוך שני ארוך מדי, ולכן קשה יותר לשמור אותה בטווח סל"ד יעיל. בטוח שהגרסא הידנית תהיה מהירה יותר בפיתולים, אולם גם את הגרסא האוטומטית יכולה לספק פאן בכמויות מטורפות אם משתמשים בהילוכים בצורה נכונה, דבר המצריך אימון. לא נסעתי ב-206 אבל אני מאמין שאין לה הגה מתקשר כמו למיאטה, חדות, בולמים ורמת אחיזה כמוה. אני לא מסכים שהמיאטה האוטומטית טובה למטרות פוזה בלבד. על אף שהיא אולי פחות מהירה, יש לה יכולות גבוהות מאוד בכבישים מסויימים (כביש הצפון, מלכישוע, אלקוש), ומעבר לסוג ההילוכים, יש לרכב הזה עוד המון מה להציע.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו כבר המונית מידי מה גם ששמירת הערך שלה בטח תהיה על הפנים וסופו של דבר ההפרש בינה לבין המיאטה ייטיב עם המיאטה וכולנו יודעים שהמיאטה תחזיק יפה. זה שהיא בת 50 ומשהו לא אומר שיש לה הליכון בתא מטען, שתהנה קצת בחיים מה רע?. אם היא הולכת לקראת גג פתוח והיא יודעת מה העלויות שכלולות בדבר אז שתהיה בריאה.

אז ה206 שימושית יותר ונוחה יותר, מי אמר שזה מה שאמא שלו מחפשת?, חוץ מזה שהבנאדם שואל על חווית נהיגה, אוטו' או לא עדיף מיאטה, פונקט.

אני יודע שאילו הייתי שוקל לרכוש מכונית פתוחה לא הייתי חושב פעמיים מול ה206 ואץ לדלק מוטורס. כמובן שיש לעשות נסיעת מבחן לפני שקונים.

נ.ב.

לעומת רבים אני לא נמנה עם חסידי הMX5 אבל יש גבול להעדיף 206 על מיאטה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...