Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי הם תומקאר בהוד השרון למעשה?

qil
שימו לב! השרשור הזה בן 6709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי האתר של tomcar.co.il הבנתי שמדובר בחנות שממוקמת במושב רינתיה.

אבל פה באתר חיפשתי וראיתי המון המלצות חמות על המתקין תומקאר והלכתי לחנות בהוד השרון ורציתי לדעת אם הם קשורים לאתר באינטרנט? והאם כל ההמלצות שהיו פה בעבר מדברות על תומקאר בהוד השרון או במושב רינתיה?

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב בפורום שממליצים אני מאמין שממליצים על רמי קרדי בהוד השרון...

ובכן אני אהיה הכבשה השחורה שאחרי שהכרתי את הבחור ולמדתי מה זה העבודות שלו צר לי אבל זה מתקין שיודע נטו לחבר פלוס מינוס ועוד כמה משחקים עם סקאיי ממש לא יותר מזה...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להבדיל.

יש את רמי קארדי וצוותו בתום-קאר מערכות בהוד השרון.

ויש את TOM-CAR כפי שמופיע באתר.

רוב ההמלצות שניתנו פה בפורום זה לגבי רמי קארדי מהוד השרון

G.MR

וגם אני ממליץ בחום עליו.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא (דגש, לא) היה נסיון טוב עם סאונד בלאסטרס בפ"ת...

אבל יש לי חבר שיצא מאד מרוצה.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רמי קרדי הוא מתקין טוב ואני ממליץ לך ללכת אליו....

לי הוא עשה עבודה יפה מאוד, ואני מבסות.

כל אחד יגיד לך געה אחרת לגבי כל מתקין, אבל הרבה אנשים ממליצים פה על רמי מטומקר הוד השרון...

סם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יצא לי לראות התקנה של רמי קרדי בתחרות האחרונה של emma אחת ההתקנות היותר יפות

מתקינים שאני התלהבתי מהם - מצקינטייפ הוד-השרון ממש ליד הכניסה לכפר-סבא

soundstorm - לפי דעתי הוא אחד המדהימים שיצא לי לראות

crazystereo של ניר גורן באוטוסנטר בצומת ירקונים - אמן פיברגלאס ופלסטיקה ברמה מאוד גבוהה.

ויש כאן מישהו שאני, כמעט כולנו חייבים לו המון על המידע שהוא תורם ועל החביבות שלו באופן כללי - עופר - ידוע כאן בכינוי kicker

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל - לגבי הפורום והמפגשים - יש כאן המון חברה טובים וזה טוב וזה נעם וזה נחמד

לפני כמה שנים בארץ כל זה לא היה בכלל - בתור מישהו שכרגע כמעט ואין לו זמן פנוי לבוא למפגשים וזה ממש ממש ממש חסר לי, התחום הזה גדל בצורה יפה מאוד ואני רואה את זה בכל פעם שאני מגיע למפגש ורואה אנשים שאני בכלל לא מכיר ביחד עם הותיקים שתמיד שם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...