Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן העשור לצמיגים על ידי CAR AND DRIVER

vader
שימו לב! השרשור הזה בן 6710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם פרסמתם כאן את המבחן הנ"ל אבל הוא נותן תשובות לכל אילו שמתלבטים מהו הצמיג הטוב ביותר היום.

מבחן שלא נעשה כבר למעלה מעשור!!!

GOOD YEAR F1 RULES

תהנו...

http://www.caranddriver.com/article.asp?section_id=4&article_id=10252

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אותי הפתיע דווקא המקום ה-5 [מתוך 11] וזול משמעותית מכל שאר הצמיגים שהיו שם, תוך שהוא מקבל ציונים טובים יותר ממותגים ידועים יותר ויקרים יותר...

הנקוק

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקוק מוכרים אבל לא בטוח שאת הדגם המדובר.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

F1 ללא ספק הצמיג הטוב ביותר

גם נראה טוב

גם זול יחסית (בארץ)

וגם אחיזה מדהימה על רטוב ויבש

אותי דווקא הפתיע BRIDGESTONE POTENZA שנבחר על ידי BMW לצמיג הרשמי והגיע כמעט אחרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי רוב המבחן נעשה על מסלולים רטובים, והדגש הוא על כך. הציון הכללי גם הוא בהתאם.

האם זה רלוונטי לישראל? רוב השנה אני נוהג על כבישים יבשים, למה לא להתמקד בצמיגים שאוחזים טוב על יבש ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתם לעומק ?

הם לא שמו דגש על רטוב, להפך, הם הכפילו את המשקל של היבש.

מה שעניין אותם הוא ביצועים ולכן הם לא שיקללו נוחות נסיעה ורעש אבל הם כן הכניסו מחיר ושחיקה ולכן ההנקוק זכה במקום טוב באמצע. הוא פשוט הצמיג הכי זול שם ובצורה משמעותית (ובאופן יחסי לעלות הוא נותן הרבה מאוד).

ואל תשכחו ששם של חברה או אפילו סדרה ספציפית זה לא מספיק וצריך להסתכל על הדגם המדוייק.

vader - תודה על הלינק :mm_yeah:

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נורא נחמד וחשוב.רק מה?

לכו חפשו את הצמיגים האלה בארץ.

מישהו ראה את הגודייר המדוברים כאן?

קראתי כאן שרשור לפני כמה חודשים שבו הבנתי שיש רביעיה אחת שכל הפנצרמאכרים מנסים למכור.

אני מחפש רביעיה 195.50.15 וב3 מקומות שחיפשתי. המבטים בי היו כמו על איזה דביל.

אחד אפילו ניסה לשכנע אותי שלגודייר יש רק דגם אחד...

אז אם מישהו שמע - אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה את הגודייר המדוברים כאן?

אני מחפש רביעיה 195.50.15

אז אם מישהו שמע - אשמח לדעת.

כן, יש לי על האוטו שלי. קניתי לפני חודשיים אצל 'פורטל' ברחוב ריב"ל בת"א ואם היה לי דולר על כל פעם שכתבתי את זה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ceyal, דווקא לצמיגים האלה נטפלת ? מתוך ה-11 שנבחנו הם דווקא הכי נפוצים אצל חבר'ה מהפורום. חלק מהרשימה באמת לא נתקלתי בכלל בארץ.

ואמנם היו פה שרשורים על הבעייתיות שבלהשיג אותם (אני חושב שאתה אפילו מדבר על שרשור שלי) אבל בסופו של דבר יש פה המון אנשים שמרכיבים אותם על הרכב (כולל אותי) אז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...