Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר 5 הילוכים

ARTHURZ
שימו לב! השרשור הזה בן 7638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה יש לי פיאט אונו שנת 88 מנוע FIRE 1000

הגיר האורגינלי של האוטו הוא 4 הילוכים.

מה אתם אומרים שווה כדי להחליף לגיר 5 הילוכים .

1. מה היתרונות

2. מה החסרונות

3. האים המהירות הסופית תהייה יותר

בתודה מראש

ארתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה רק אם אתה מסתובב עם גיר גמור וחייב במילא לשפץ/להחליף. אחרת זה סיפור לא זול.

ובכל מקרה, זה מומלץ רק במידה ולמנוע הספציפי ברכב הספציפי הייתה אופציה של גיר 5 הילוכים במקור. אם לא כך הדבר - ההתאמות יכולות להיות סיפור לא פשוט ולא זול. אם ההאוזינג של התיבות לא זהה, צריך לבצע השתלה של גיר בתוך האוזינג (אללה יסתור - נדיר שזה עובד) כדי שהוא יתאים למנוע. אם הוא מתאים להרכבה על המנוע, אז יכול להיות שהתושבות לשאסי לא יתאימו.

בקיצור - אם האופציה לא הייתה במקור - סיפור מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק כמה דברים:

1. כמו שאשפוז אמר - אם הגיר מתאים לאוטו מבחינת המארז (האוזינג) והתושבות - ההחלפה יכולה להתבצע.

2. יחסי העברה - אם תחליף לגיר עם יחסי העברה ארוכים יותר - האוטו יסחוב פחות טוב ויתאמץ יותר. יחסי העברה נכונים יעזרו למכונית להאיץ טוב יותר תוך פחות מאמץ, באמצעות יכולת לשמור את המנוע בטווח הפעולה היעיל.

3. המהירות הסופית לא תעלה - ההילוך החמישי יהיה הילוך יתר, שלמנוע לא יהיה כח לסחוב איתו את האוטו עד הקו האדום.

4. סיפור לא זול - כדאי לבדוק מחיר לפני ההתחלה, תוך השארת רזרבות לבלת"מים

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהחלפת התיבה לבעלת חמישה הילוכים, פשוט משנה את יחסי הכח/הילוך,

אבל לא מוסיפה בכח.

למשל אם היה 10/4=2.5

אם יהיה 10/5=2.

מה שאולי ישתפר זה הצריכת דלק במהירויות גבוהות.

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...