Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש+ציפוי טפלון ווקס מיצובישי סופר לנסר-תמונות.

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 6709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

היום בבוקר עשיתי לאוטו שלי פוליש + ציפוי טפלון והנה התוצאות,לשיפוטכם(האיכות תמונה לא משהו כי זה מצלמת סלולרי):

10122005.jpg

10122005(007).jpg

10122005(003).jpg

10122005(006).jpg

10122005(005).jpg

10122005(004).jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבה נבהיר משהו-כשאתה אומר שעשית ציפוי וכו' ושם תמונות, אנשים מצפים לראות באיכות טובה את התמונות. מה הטעם לשים תמונות באיכות כזאת שלא רואים הבדל בין רכב נוצץ לבין סתם אוטו עם אבק.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נירא לי שהתמונות שלי ברמה פחות טובה מהתמונות שפה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=95953.

ותאמין לי שיש הבדל משמעותי בין הברק של הרכב לפני ואחרי חבל שלא צילמתי לפני.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שם המוצר? האם זהו מוצר אחד המכיל את שני החומרים?

- הוריד שכבת צבע?

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא מדהים,

איכות התמונה בסדר גמור, רואים שהתוצאה איכותית של הפוליש+ווקס.

עשית עם מכשיר של זה, כמו דיסק?

אפשר אולי תמונה של לפני שנוכל להשוות ל"אחרי"?

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן זהו דיסק בעל סל"ד מתכוונן ועליו יש כרית מיוחדת כמו שעושים פוליש במוסכים. ואין לי תמונה של לפני כי לא חשבתי לצלם נזכרתי כשהיה מאוחר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הרכב של חבר.

S.L.Mafia.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא פשוט מדהים, אפילו הרבה יותר ממדהים!

נשבע לך שאני רואה ברחוב שאני נוסע לפעמים מכוניות מבריקות העיניים שלי מבריקות פתאום ואני לא יכול להפסיק להסתכל זה בעצם הדבר שאולי ועושה את כל הרכב, איך שאתה שומר על הניקיון החיצוני שלו!

אחי אם אתה בבקשה רק יכול להביא לי את השמות של החומרים שקנית

ואת השם והדגם של המכשיר שאיתו עשית פוליס ולצלם אותו ואת הכריות של הפוליש שאני ידע מה לקנות

ולרשום בהודעה קצרצרה את השלבים של הפוליש עצמו...

פשוט אתה אולי יודע איך זה שקונים אוטו חדש ולא מרוצים מהמראה הכללי שלו..

צריך להתחיל לפעול ולעבוד עליו..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אם אתה בבקשה רק יכול להביא לי את השמות של החומרים שקנית

ואת השם והדגם של המכשיר שאיתו עשית פוליס ולצלם אותו ואת הכריות של הפוליש שאני ידע מה לקנות

ולרשום בהודעה קצרצרה את השלבים של הפוליש עצמו...

חחחח

בכל הודעה בפורום כבר השארתי תגובה

פשוט אתה אולי יודע איך זה שקונים אוטו חדש ולא מרוצים מהמראה הכללי שלו..

צריך להתחיל לפעול ולעבוד עליו..

תודה

מצטרף לשאלה !!

יצא מדהים

Nothing But Music

למכירה מגבר 4 ערוצים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=99702

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הפוליש אחלה. כשתמכור תוכל לכתוב "הכי יפה בארץ".
  2. מדוע הורדת את המסכות מאחור? לא תוכל לכתוב "משופרת בטירוף". בנוסף, לא תפריע לרכב הנוסע מאחוריך לראות אותך. לא חבל? בעיקר בערפל סמיך כפי שהיה בלילות האחרונים? עדיף שתכסה לגמרי את הפנסים האחוריים.

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליש אחלה. כשתמכור תוכל לכתוב "הכי יפה בארץ".

היא באמת יפה. אני מקווה שאתה לא ציני שאתה אומר את זה. כם אם אתה מתכוון יש לך עוד כמה דברים ללמוד כנראה. אוטו יפה זה לא רק אוטו נדיר ויקר

מדוע הורדת את המסכות מאחור? לא תוכל לכתוב "משופרת בטירוף". בנוסף, לא תפריע לרכב הנוסע מאחוריך לראות אותך. לא חבל? בעיקר בערפל סמיך כפי שהיה בלילות האחרונים? עדיף שתכסה לגמרי את הפנסים האחוריים.

פה כן השתלטה הציניות עם פיך. אבל סתם יצא משהו מלוכלך. סוג של קנאות מסויימת - כנראה..

אם כל רכב שנוסע היום על כבישי ארצינו היה מטופל ואהוב ע"י בעליו בצורה כזו, דברים היו נראים אחרת זה בטוח.

אלון,

ששונא ציניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=95953

בהחלט נראה יפה, גם אני עובד עם מכונה כזו. הדבר המעביין, אנו מראים רק מכוניות לבנות, זו מגבלה לצילום. ברגע ויהיה לי הזדמנות לפעול על רכב שחור או אדום אני שוב אצלם. החןמר שלי אינו מוצהר כטפלון, אך עד עתה הוא מחזיק שנה וחצי -שנתיים אם לא מנסים להעביר את הרכב כל יומייםם במברשות.

בכל מקרה , קח פירגון..:smilecolr

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...