Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין שלוש רכבים ניבחרים

zolol
שימו לב! השרשור הזה בן 6704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי אז צימצמתי את הבחירה שלי ל3 רכבים:

1-פיאט פונטו.

2-פיאט בראבו.

3-ואופל קורסה.

מה אתם אומרים יותר כדאי ליקנות?

ללא קשר למובן כמה עולה מה, יש קצת כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק הבראבו, נותנת תמורה מצויינת לכסף, ד"א לי יש אחת כזאת, תאמין לי רכב פצצה, קח קישור שיחזק את דבריי http://fiatbravo.tripod.com/most.htm

בהצלחה

FIAT BRAVO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק הבראבו, נותנת תמורה מצויינת לכסף, ד"א לי יש אחת כזאת, תאמין לי רכב פצצה, קח קישור שיחזק את דבריי http://fiatbravo.tripod.com/most.htm

בהצלחה

ההודעה לפני 7 שנים..בהשאווה למכוניות שהיו חדשות ולא כבר זקנות

גם אני רציתי בראבו אבל הרכב לא אמין בכלל ...

רד ממנו..

אם כבר יש לפיאט רכב אמין..אז זה פונטו..לעומת כל הדגמים..

הילוך חמישי 150 קמ''ש... אתה מוריד לרביעי מגיע ל-180 מכניס חמישי וסגרת...

הונדה

האם אתה בנויי לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף VR6 אתה לא יודע מה אתה מדבר, יש לי את הרכב הזה, בראבו 98, בתור בעלים של הרכב, אני לא רואה מסוך למעט טיפולים תקופתיים כמו 10000, אל תגיד שהבראבו לא אמין אם לא התנסית בו, הוא נותן תמורה מצויינת לכסף וזה מתבטא בביצועים, יופי, אמינות וצריכת דלק.

FIAT BRAVO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, סביר להניח שיהיה הרבה יותר זול להחזיק פונטו מבראבו, מהסיבה הפשוטה שככל שהרכב נפוץ, קל יותר להשיג חלפים, וכנראה גם זול יותר. (פירוקיות וכדומה).

מעבר לזו הבסיס הטכני של הרכבים דומה מאוד, כך שזה ענין של העדפה אישית, ומצב הרכבים בשוק.

מכיוון שיש הרבה יותר פונטו , כנראה שהסיכוי למצוא אחת במצב טוב גדול הרבה יותר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההנחה הבסיסית הזו "זה לא אמין כי ככה אומרים".. בראבו לא אמינה? שטויות. פונטו לא אמינה- גם כן שטויות. הכול פונקציה של תחזוקה . תמצא אחת מאדם שפוי שטיפל ברכב בזמן ובצורה סבירה ואני מבטיח לך שלא תתקבל בבעיות בלתי-הגיוניות. בלאי הוא בלאי וצריך לקחת אותו בחשבון. אבל משם ועד לדלקם "זה לא אמין" כמנטרה קבועה בכל פעם כשאומרים פונטו, פיז'ו, אלפא , אופל או מה שלא יהיה ..זו הנחה שגויה מיסודה.

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...