Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשוב_ למתקיני הדלקנים

vik014
שימו לב! השרשור הזה בן 6682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. כדאי זה מאוד נוח וגם מקבלים הנחה סתם ככה. כל אחד יכול. אבל..

אין תחרות אמיתית בין החברות סונול מציעה 30 אגורות הנחה לליטר בנזין ללא כל תשלום נוסף אחר. החיסרון של סונול - פריסת דחנות דלה.

דלק ופז לאחר מיקוח קל מציעות 24 אגורות הנחה לליטר. פז דורשת גם תשלום אחזקה חודשי אל תסכימו הם מתכופפים בסוף.

לכל השואלים - אין בעיה גם לתדלק חופשי כשיש דלקן.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שהעובדה שכתבת "חשוב" בכותרת של כזו הודעה סתמית מעמידה אותך בסכנה של תביעה משפטית על מצג שווא?
אני מקווה שהביטוח שלו כולל יצוג משפטי במקרה של אחריות פלילית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הציניקנים שמבינים אבל לאט:

בעיקבות כך שמישהו כאן אמר שקיבל הנחה של 18 אגורות לליטר ושילם גם דמי התקנה ואני לא יודע עוד מה.

רצוי שתדעו מה מקובל ומה ניתן להשיג. שלא תהיו פריירים. ברור.....אני מקווה שעכשב אני זכאי.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לארגן את הסיפור בצורה נכונה,

פתיח, הקדמה

גוף הסיפור,

סיום, סיכום,

דעה אישית. (אם יש)

ולא לשכוח!! הזיח אינו זניח!! חשוב לשים זיח בתחילת כל פסקה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שלמרות שזה קל ונוח, הרי החשבון מגיע הביתה כל חודש - ולגבי שכיחות תחנות ניתן ללמוד בקלות את מיקומן של רוב התחנות הרלבנטיות בצירים העיקריים שכל אחד נוסע ולתכנן לפי זה את התדלוקים ולא שצריך לתדלק כל יום (אלא אם כן אתה נהג מונית )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, אל תהיה ציניקן.

כולנו נשמח לראות פרוייקט מצולם ומפורט - "תדלוק רכב עם דלקן".

ידוע שפעולת פישוק מכסה הדלק, החדרת פיית השאיבה ושפיכת הדלק הינן ביטוי לסובלימציה של ליבידו מודחק. בוא לא נפריע לזה לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז, אם תרצה גם פרוייקט מצולם של תהליך הרכבת ריחן לאוטו אני מוכן לצלם.

ריחן איירוויק לאוטו, 20 שקלים ברוב החנויות, רק אצלי ליד הבית 13 שקלים, אל תהיו פראיירים!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לכל המבינים בנושא הדלקנים:

האם יש כמות מינימאלית של דלק, או לחלופין סכוםכסף מינימאלי שאני חייב לשלם בכל חודש?

האם יש עלות התקנה?

האם יש הגבלה בהתקנת דלקן לסוג רכב/שנתון וכדו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב ניתן לחבר דלקן/פזומט.

ישנו תשלום חודשי, אבל איינני זוכרת בדיוק מה גובה התשלום החודשי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...