Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשבות גורליות

בועז וולקן
שימו לב! השרשור הזה בן 7841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם

אני צריך עזרה נפשית יש לי דילמה רצינית .

בוא נגיד שמחר בבוקר תקומו ותגלו שיש איזה רכב שאתם מאוד רוצים כבר הרבה זמן למכירה .ואתם הולכים לראות את האוטו ומגלים שהוא במצב נדיר ואתם ממש רוצים אותו .ולאוטו הזה קוראים פיגו' S16 .

ואז אתם מדברים עם המוכר ומגלים שהוא רוצה 9 מעל המחירון גם בגלל מערכת מאוד יקרה שמותקנת באוטו וגם בגלל שהאוטו פצצה .

ואז אתם אומרים לעצמכם רגע רגע רגע עם כול הכבוד ל S16 היפה המחיר קצת מוגזם לא? והמחיר גורם לכם לחשוב פעמיים האם כדאי למכור את הוולקן שהושקע עליה מעל 13.000 ש"ח בשנה והיא במצב ממש טוב ולעבור ל S16 ?

ואז החישובים מתחילים .כדי לגייס כסף ל S16 אני צריך לגרד את כול שכבות הטיח בבית בתקווה למצוא כספת נטושה שהדירים הקודמים השאירו .ולעומת זאת אני יכול לקחת את הנסיכה שלי להשקיע עליה עוד 10.000 ש"ח בשיפורים ודיי להתקרב ל S16 (השיפורים לא כוללים כח מנוע אלה רק שילדה ) ועדיין להיות מאוד רחוק מהמחיר של הS16

ברור לי שאין לי סיכוי להגיע לרמה של ה S16 עם האוטו שלי מבחינת הנאת נהיגה אבל השאלה היא האם ההבדל כל כך גדול ?

האם הוולקן שלי לאחר שיפורים משמעותים כגון הנמכה טובה, גנטים 15" ,ומערכת פליטה ברמה לא תעמוד בכבוד ליד ה S16 (ואני לא מדבר על הרכב של רוני כי זה לא בעיה ) .

יש לקחת פרט חשוב לרכב שלי יש 170.00 ק"מ ול S16 יש 70.000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וותר,במחיר כזה,במצב של היום,צריך לקחת דברים בפרופורציה.S16 רכב מעולה,אבל לא מדובר ברכב עם ביקוש אסטרונומי שנוסעים כמוהו רק 2.

חכה שבוע\שבועים ותנסה להתקשר שוב,אבל תשמע אדיש ואל תגיד שדברת איתו כבר,שלא יחשוב שאתה נואש. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאתה מקנא :wink:

מאיזו שנה ה-S16 הזאת? 9 מעל מחירון זה או קרוב ל-50 אלף או קרוב ל-60 אלף, תלוי בשנתון.

זה אומר שתצטרך להוסיף המון על הוולקן שלך, בשביל תוצאה לא בהרבה יותר טובה...

70000 ק"מ ל-306? זה ממש מעט - אתה בטוח שזה אמיתי? תן עוד פרטים על הרכב, ספר קצת איך אתה יודע שהוא במצב טוב, כמה בדיוק הוא דורש, וכולי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח מישהו שיש לו אוטו כזה (רוני ?) לסיבוב, 70,000 לאוטו כזה נשמע חשוד ביותר. תבקש מהמוכר את כל הטיפולים ולך למוסך פיז'ו שאתה מכיר ותבקש את ההיסטוריה של הטיפולים (כל המוסכים מקושרים ברשת ללובינסקי).

תשאל את המוכר מתי הוא עשה טיימינג ואיפה.

הלוואי והיה שאפשר לעשות MULTICAST ולהשתיל דיסקט חדש במוח של 99% מהישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני - לא להיחפז, רוני עוד עלול לחשוב דברים חיוביים על המכונית שלו, ואנחנו הרי לא רוצים שזה יקרה.

לענייננו, השאלה היא כנראה על טיב הקשר הרגשי בינך לבין הוולקן.

כי:

- חישוקי "15 ומתלים של 16V יטפלו בכל ענייני האחיזה שלך.

- החלפת מנוע ל-8V טורבו (שמעתי - מרוני נדמה לי - שיש לבני קומבני מוכנים כאלה, עם קרוב ל-200 כ"ס) או ל-16V, אפילו דור שני.

- שדרוג בלמים לאלו של 16V או של 16V Mk2.

* בשבוע שאני קניתי את סוזנה, שמעתי שמישהו ריסק 16V אחרת, משופרת. טוטאל לוס, היא נמכרה לחלקים. יכול להיות שהרבה חלקים (לרבות מתלים, בלמים, מנוע) עדיין נמצאים למכירה, או במגרש זה או אחר.

כל אלה הופכים את הוולקן שלך לקרבית בדיוק כמו כל S16 (ואם אתה מחליף מכלולים, אזי הקילומטראז' שהמכונית שלך עברה אינו רלוונטי כמעט).

בעיה אחת - היא עדיין תישאר מכוערת זוועה.

ושוב - לא לשכוח לחשוב על התוצאות - רוני עוד עלול לחשוב שהאוטו שלו שווה משהו...

בטאמן

(-;

ה-ZX שלי דווקא לא נראית כל כך זוועה, היא סתם מלוכלכת...

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קצת מאמץ, יהיה לו גם אוטו מעולה :lol:

להנמיך, להגדיש (ולהוסיף הנעה אחורית) :D

הלוואי והיה שאפשר לעשות MULTICAST ולהשתיל דיסקט חדש במוח של 99% מהישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תראו אתם מדברים פה על שיפורים מאוד רצינים כגון החלפת מנוע או התקנת מגדש ,ברור לי ששיפורים האלה הכן ניתנים לביצוע וגם יתנו תוצאות טובות אבל אסור לשכוח שהם גם יקרבו אותי למחיר של ה 16 S

ובגלל זה התלבטות הגדולה ולכן אני מתייעץ איתכם .

ורוני לשאלתך

הרכב שנת 95 הקילמטרז הוא 70.000 וזה בדוק ,המוכר טוען שהוא קנה את הרכב לפני מספר שנים מטרייד אין של פיזו' ולטענתו הרכב עמד שם כשנה ולכן הקילמטרז הנמוך .

חוץ מדוד אחורי של רימוס אין לרכב שיפורים והוא במצב מדהים מדהים מדהים .

הצבע שלו חדש לגמרי ובוהק והוא שמור מאוד גם בפנים בקיצור מדהים כאילו יצא מהחברה לפני שנה.עכשיו אני יודע שיש ביניכם כאלה שסיפור הצבע יחשיד אותם אבל על דאגה אני מכיר את הרכב הזה כבר שנתיים והוא נמצא כמעט תמיד בחניה מקורה והוא תמיד היה נראה טוב .

שכחתי לציין שהרכב יד שניה !!!

בקיצור הדילמה היא קשה כי הוא רוצה באמת הרבה כסף אבל מצד שני הוא בהחלט יכול לדרוש את זה צריך לבדוק אם הוא מוכן לוותר על המערכת .

בקיצור אנשים תתחילו לשפוך עצות :lol:

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בועז, קח בחשבון שאת ה-S16 תמיד תוכל למכור ביותר כסף מאת הוולקן, כך שהכסף לא הולך לפח. אני לא בטוח שאם תשפר את הוולקן תקבל את כל הכסף בחזרה במכירה, אם בכלל.

מצד שני, אוטו יקר יותר מחייב בד"כ ביטוח יקר יותר ואובדן הערך הוא רב יותר.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בועז, קח בחשבון שאת ה-S16 תמיד תוכל למכור ביותר כסף מאת הוולקן, כך שהכסף לא הולך לפח. אני לא בטוח שאם תשפר את הוולקן תקבל את כל הכסף בחזרה במכירה, אם בכלל.

מצד שני, אוטו יקר יותר מחייב בד"כ ביטוח יקר יותר ואובדן הערך הוא רב יותר.

שי

אני עם שי... ה S16 תחזיר את ערכה כאשר תמכור. למרות שהביטוח ושאר הדברים מסביבו עלולים להיות יקרים יותר...

בהצלחה..

ספר לנו מה החלטת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש איזה 306 gti

בפינה מאשר להתעסק עם ה s16

אשר מבחינת מנוע היא רצה על אבטיפוס .

בכל מיקרה אני ההיתי נשאר עם הוולקן ...

למה להכניס את הראש למיטה חולה...

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין ה וולקן 16V המרוסקת ..

היא כבר פורקה לחלוטין ומרבית החלקים שלה מותקנים כיום בוולקן שהיתה במקור 1.8 סטנדרטית (3 דלתות) ועוברת בימים אלו "הסבה" ל 16V,

המנוע כבר שם, מתלים, קוסמטיקה, ועוד..

לבועז,

לדעתי ההבדל בין ה S16 לוולקן לא משמעותי מספיק בכדי להצדיק את ההשקעה הכספית.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם קטן, אה? (-:

בכל מקרה אני עם רוב האחרים - עדיף כבר להשאר עם הוולקן, שאותה אתה מכיר היטב. צריך רק לדאוג שמישהו מוכר יקנה את ה-S16 הזאת, שהיא לא תהרס אצל איזה ערס...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...