Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק במניפולד...HELP?

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומים שמת לב לסדק במניפולד,ממש כזה קרוב קרוב לסעת בעצם ממש ליד הברגים אבל לא בדיוק עליהם,עכשיו חשבתי על מניפולד חדש חדש=2600-3000 ש"ח,ואני רוצה בקרוב להתקין טורבו אז כנראה שלא בדיוק מניפולד סטנדרט יעזור לי פה.

הדבר היחיד שחשבתי עליו הוא אפוקסי שחור שהוא שני חומרים אפור ושחור פלסטלינה ולסתום עם זה את הסדק הבעיה היא שהסדק מפריע לי יש רעש מעצבן של בריחת גזים מהסדק וזה נשמע כמו ככה טקטקטקטק...,מה אתם אומרים יעזור האפוקסי?

שכן שלי אמר שהיה לו חור באגזוז ושנה היה לו אפוקסי עליו והכל עבד כמו שצריך,לחבר שלי אחר היה בבלוק של האופנוע אפוקסי שהחזיק את כל המנוע כנראה נגד נזילות וסדק בבלוק זה היה בגיל טיפשעשרה עם TSX50 אין כסף יש קומבינות :)

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא אמר רק ריתוח יציקה..או מישהו שמתעסק עם זה שהוא מקרר את זה..

שניסיתי להגיד לו נו לא נורא תנסה CO2 הוא לא רצה ביכלל..

להחליף זה רק שיהיה לי את הטורבו ביד או שאני אקנה את זה ביחד עם הטורבו,אלבל בנתיים לא טוב לנסות עם אפוקסי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גם ככה מתכנן לשפר - תמתין עם זה עד שתגיע לשיפור ואז תחליף לסעפת רצינית יותר (כל זאת במצב שכרגע אין לך שום בעיה והכל מתפקד כרגיל).

אגב, ברשתות "עשה זאת בעצמך" ישנם דבקי אפוקסי מעולים עד 1000 מעלות צלזיוס - אם אתה בכל זאת מעוניין לבצע איטום, תיעזר בהם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באיזה רכב מדובר.

אם מדובר ברכב עם קרבורטור - בד"כ אין ירידה משמעותית בהספק - אבל לרוב כן יש בעיות וחייבים לתקן בכל מקרה.

אם מדובר ברכב עם הזרקת דלק רב נקודתית - בד"כ מייד תשים לב לסחיבה גרועה וסלד סרק נמוך או לא יציב.

במערכת הזרקת דלק קיים חיישן זרימת אויר בתחלית סעפת היניקה, מייד לאחר מסנן האויר.

במידה וסעפת היניקה אינה אטומה כמו שצריך, המנוע ינוק אויר דרך הסדק ולא דרך התעלה ומד זרימת האויר לא ימדוד את כמות האויר הנכונה שנכנסת למנוע. לפיכך הוא עלול להעשיר/להוריד את תערובת הדלק - מה שיפגום בביצועים.

האפוקסי עליו אני מדבר הוא מעין מוט פלסטלינה שצריך ללוש לפני השימוש. אני בטוח שתמצא אותו בקלי קלות בכל רשת 'עשה זאת בעצמך'.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע הסיפור אתמול בלילה לקחתי את האפוקסי שמתי אותו בגאווה הכל טוב ויפה על כל הסדק,באים בבוקר קליק ומניעים פותח מכסה מנוע ומה אני שומע "טקטקטקטקטק" שאחרי שכל הסדק אטום סגור כמו שצריך..,בסופו של דבר שמתי את היד ככה אולי נרגיש אוויר ומתברר שהייתה בריחה של אוויר מהסעפת הראשונה ושהאגזוז ביכלל משוחרר לו בסבבה,הוחלף אטם (איי רותח)וחוזק בחזרה האגזוז והכל עובד טוב וללא רעשים.

תמיד אני נופל על הדברים הלא נכונים אבל שקניתי את האלפא זה היה הדבר הכי נכון. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שקרה לחיים_K עם האלפא שלו... הוא בהתחלה חשב שמשהו דפוק במנוע אך מבדיקה ראשונית שלי ראיתי שהאגזוז שלו משוחרר ויש בריחת אויר. חיזוק שלו פתר את הבעיה כליל.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...