Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב אמריקאי חדש

Svt
שימו לב! השרשור הזה בן 6711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקציב 300 אלף ש"ח.הדרישות:

כוח

פוזה

פינוקים

כל מה שיש לרכב אמריקאי להציע.

הרכב חייב להיות חדש ואני לא רוצה להתעסק עם ייבוא אישי. מה האפשרויות שלי?ומה מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לרכב אמריקאי להציע? הטובים שבהם הרי עברו ממזמן לפלטפורמות אירופיות ולרוב הם משתרכים מאחורי המקור, אז למה להתעקש?

ואם בכל זאת, אז הדבר היחידי שמתקרב לתקציב שלך זה הקרייזלר 300C (ואני מודה שהיא מרשימה, בלשון המעטה) והקאדילאק CTS. למרות שה300C עולה 380K, היא אופציה לא רעה בכלל, ולו רק בגלל המראה האלים שלה.

היתרון היחידי, בכל זאת, הוא שכיום (עקב שערי מטבעות) אתה יכול לקבל אמריקאית ב100K פחות מאירופאית מקבילה.

בהצלחה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאתה לא עוד ילד בן 12 שמדמיין שזכה בלוטו ורוצה לשתף את כל חברי הפורום ולגזול מזמנם. (לא אישי נגדך)

אם תוכל לארגן עוד 38000 תוכל להתפנק בקאדילק CTS 2.8

עצה שלי - תחסוך לעצמך 5000 ותתחדש בב.מ.וו סדרה 3 2.0.

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ולא. אני לא יכול להיוציא שקל יותר. ה 300 אלף, אז זה לא יכול להיות יותר מזה. יש את הביואיק החדשה ב umi,המאליבו החדשה וזהו? יש לי עוד אפשרויות? או שזה רק אלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה המחיר של הקרייזלרים, אני מקווה שהם לא בונים על שיווק באינטרנט...

בכל מקרה, הנציגות החזקה של האמרקאיות בארץ היא UMI, וגם היא לא משהו... אז זה מה יש.

הרונדוו יכולה להתאים, מפנק ומפואר כמו שרק אמריקה יודעת לתת, 2006 עם מנוע חדש לחלוטין.

אם לא בא לך על ג'יפ כלשהו, הרי שהלהקרוס ב-250K, עם מנוע אדיר [!!!] היא האטרקטיבית ביותר, אך עוד לא הרבה זמן תגיע הלוצרן, היקרה יותר, שתתחיל ב-280K לערך. תוכל לברר ב-UMI מתי היא תגיע ולשקול אם להמתין או לא.

בברכת "אין על אמריקאיות", יואל.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו עברה מתיחת פנים קלה ותוספות קלות בפנים, לא משהו משמעותי. המחיר עדיין פחות מ-165K, היא לא מתחרה ללהקרוס או ללוצרן...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה מיוחדת בגללה אתה מחפש באופן ספציפי את המכוניות הפרמיטיביות האלו בשעה שאתה יכול לרכוש ב.מ.וו סדרה 3?

CTS, STS ו300C אני עוד אבין, אבל לה-קרוס? מאליבו? הביואיק רנדוו המחריד? מה לעזאזל?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...