Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מכונית אספנות הושמדה (שרשור ישן נושן שהוקפץ מחדש באוף טופיק)

ארנון
שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייבים לעצור את זה:

(מבזק YNET מתאריך 4.12.05 בשעה 8:07)

"""

ניסה לברוח מהארץ ברפסודה בנויה מחצי "סיטרואן"

צוות השיטור הימי של משטרת מחוז תל אביב מצא אמש במרחק של כמייל ימי וחצי מחופי בת ים אדם שניסה לברוח מהארץ באמצעות רפסודה מאולתרת שבנה.

השוטרים שגילו את הרפסודה היו מופתעים לראות שהיא הורכבה מחצי מכונית "סיטרואן" ישנה, חביות, ומלאה אוכל ומים לשהייה ארוכה בים. האיש, תושב חולון בן 40, נעצר לחקירה.

"""

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחר רכב לא נכון.

אמנם קל משקל וידוע באמינותו המופלגת :wink:

אבל היה עדיף הנעה אחורית ואז היה מושך מדחף ישירות מהדרייבשאפט ועם המנוע שלו היה שט הרבה יותר מהר מאשר המנוע מכסחת דשא שהוא שם.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bx??

רחוק הוא לא היה מגיע.....:wink:

נו בטח...היה נתקע על בעיות חשמל...ובטח הדש-בורד היה מתפרק לו...אההה...והמערכת ההידראולית הייתה מתקלקת....פעם הבאה, לברוח לחו"ל רק בתוך אמבטיה :)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 שאלות שישר עולות לי לראש...

1) איך לכל הרוחות הוא הביא את ה"דבר" הזה לים? הרי הוא היה צריך לינסוע עם זה בכביש, לא?

2) למה דווקא סיטרואן????

את האמת, מגיע לאיש פרס על חשיבה יצירתית... איך הוא מסובב את ה"דבר" הזה?!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הוא לא הספיק להתרחק מהחוף משום שהמנוע לא היה מחזיק זמן רב והים היה סוער"אמר השוטר.

"האיש התבקש להפליג חזרה למרינה בתל-אביב, וכפי שצפו השוטרים, באמצע הדרך המנוע שבק חיים"

אמרה המציאות

אומנם המנוע הנוסף שבק,אבל...

מיידע מבפנים:ציפור קטנה לחשה לי שהייתה התערבות בקרב השוטרים(לגבי אמינות הBX) ולכן נתנה לבחור "יד" חופשית לשוט חזרה למרינה בכוחות עצמו,כל זאת ע"מ לראות מי ינצח בהתערבות ויגרוף את כל הקופה.

רן ספר להם מי ניצח...

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גר בת-ים. הים להגיע לים זו לא הבעיה פה.

הבעיה היא שאני לא מבין איך עדיין לא עלו על שותפו למזימה.

שמר, אולי תקום ותסגיר את עצמך?

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הדיוק יש עוד כמה אי אילו שנים לאספנות...

sfina2_wa.jpg

האם יש גם לנו קובנים משלנו???? אולי גם ניסה להגיע לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות???

camion%20chevy%202003.jpg

story.buick.boat.ap.jpg

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים ממנו הבנאדם חשב על נוחות...

מה עדיף fiat????

אם כן הוא היה צריך לקחת איתו את טוני...... והיא היתה מחלידה עוד לפני שהוא היה עובר 1.5 מייל...

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...