Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקטנת גלגול הרכב לצדדים בזמן פניות...

bub
שימו לב! השרשור הזה בן 6716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא סקודה פיבוריט 92

אני רוצה לציין שאני מאוד מבסוט מהרכב והוא משרת אותי נאמנה ואין לי שום רצון להפוך אותו למטוס, אבל!

אחרי הגדלת רוחב הצמיגים המקוריים ל175/70/13 ,השתלת צמיגים איכותיים יחסית של דנלופ למ 701 וכיוון פרונט יציבות הרכב השתנתה בצורה מאוד מרשימה. ואני מאוד מבסוט מכך.

העניין הוא שבכל פנייה קטנה הרכב נוטה לצדדים בצורה ממש מעצבנת דבר שפוגע בנוחות הנסיעה בצורה מאוד משמעותית.

אני חייב לציין שלא ידוע לי אם הוחלפו אי פעם הבולמים או הקפיצים...

האם יש דרך להקטין את הגלגול של הרכב לצדדים בלי להחליף את כל הנ"ל??? ( אני לא מכין את הרכב למירוצים ככה שאין מה להיסחף!)

ואם אין מוצא אלה להחליף אותם באילו מחירים מדובר והאם צריך להחליף גם קפיצים וגם בולמים וכאלה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין שני המוטות שהצעתם בשני ההודעות מעלי?? רק העובי??

מה טווח המחירים של המוטות?

והאם ניתן להשיג אותם בשביל הרכב שלי??

יש עוד רעיונות???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוויות הגלגול החדשות שנוצרו לך הם כנראה תוצאה של החלפת הצמיגים הקודמים שהיו כנראה יבשים לרמה שהאחיזה כבר לא היתה שם בצמיגים חדשים וטריים שמספקים אחיזה צידית גבוהה יותר.

להקשיח את השילדה ע"י הוספת מוט גישור עליון לא ישנה את זווית הגלגול כי אין קשר בין חוזק השלדה לזוויות גלגול.

להקשיח מוט מייצב ע"י החלפתו באחד עבה יותר אכן יפחית את זוית הגלגול אך השאלה היא אם קונפיגורציית המיתלים המקורית בכלל כוללת מוטות מייצבים או שלא ואם כן אז האם גם מקדימה וגם מאחורה.

התחושה הראשונית שלך היא דווקא הנכונה ביותר בעיניי - האם הוחלפו הבולמים ומקרה שלך בעיקר הקפיצים, במידה והם לא הוחלפו לאורך זמן רב והרבה ק"מ - רענון שלהם יעשה ניסים ונפלאות.

קח בחשבון שאתה חייב לכוון את זוויות הגלגלים מחדש אחרי החלפה.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך צצה שלי שאלה נוספת... האם החלפה של רק בולמים.. ואחרי תקופה (בטוח תהיה לי קצרה) החלפה של הבולמים תהיה בסדר או שיש צורך להחליף אותם ביחד???? (הבעיה היא כלכלית להחליף הכל במכה אחת).

מישהו יכול לומר לי מהם המחירים פחות או יותר לדעת מול מה אני עומד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משתלם לעשות את זה ככה..

אחרי כל פעם שאתה מחליף חלקי מתלה אתה צריך לכוון זוויות מחדש, בשיטה הזו תצטרך לכוון פעמיים (אם לא תכוון אתה עלול לדפוק את הצמיגים החדשים שקנית, חבל)... קפיצים חדשים, מצד שני, הם בד"כ עסק זול למדי... שווה לבדוק מחירים לפני שמתחילים לחפש איך לחסוך.

המלצתי היא אפילו לחכות עוד מעט ולהחליף את הבולמים והקפיצים יחד.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי אני יכול להוסיף שהחלפת בושינגים תעשה לך שמייח (אצלי הורכב סט מלא מפוליאוריטן וההתנהגות השתפרה לאין שיעור).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ושינגים???

ועוד שאלה שצצה לי היום... הבולמים החדשים של פיבוריט הם מאוד רכים יחסית וכנראה שהרבה זה לא יעזור...

האם ניתן להתקין בולמים של רכב אחר טיפה פחות רכים?

נגיד מאזדה?!?!?

במה זה כרוך???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...