Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן לקנות MOREL PULSE 6 במחיר הכי זול

barbars
שימו לב! השרשור הזה בן 6711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה ניתן לקנות MOREL PULSE 6 במחיר הכי זול עם הכי הרבה תשלומים

תגיד, אתה רציני?

זה סה"כ מדובר על פולס 6 שעולה 450 ש"ח...

כל הרעש וההמולה על 450 ש"ח???

תיגש לכל חנות ותיקח את זה ב2 תשלומים גג וסגור עניין...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מזלזל, הוא צודק.

לדעתי, 450 זה לא הרבה כסף בתחום הזה, אם אתה לא חושב ככה אז כנראה אתה לא עוסק בתחביב הנכון.

אל תבין אותי לא נכון אני לא מנסה להעליב, פשוט זו דעתי, גם בתור אחד שממש לא מרוויח "אלפי שקלים בחודש".

You can't make something out of nothing.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי - פשוט לא לעניין!

בן אדם שואל שאלה ואתם צוחקים עליו!!! וגם לא עונים לו על השאלה! אני בספק אם לא גרמתם לו לאבד רצון להכנס לפורום הזה פעם נוספת.

וזה נכון - לא לכל אדם יש 450 שקל להשקיע על רמקולים! אז אם כבר רמקולים בזול - שיהיו טובים

ומוראל לא מייצרים זבל!!! יש לי את המילניום ברכב וזה פשוט סט נפלא - אמנם החלפתי אותם עכשיו לסט של אינפיניטי - אבל למוראל יש כבוד!

אני ממליץ לך לנסות את zap.co.il - אתר להשוואת מחירים - למרות שאני יודע איפה זה הכי זול - אני לא רוצה לעשות פרסומת אז פשוט תבדוק בזאפ - בסקציה של "רכב" ורמקולים לרכב...

בהצלחה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם קודמיי למעט אקסנט.

אני חושב שאם גריני היה מזלזל הוא היה אומר לו עזוב פולס לך על הייבריד אוביישן.

מדובר באמת בתחביב יקר ללא גבולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לפומפה - הם חנות שאני דווקא רכשתי אצלם כמה וכמה מוצרים לא רק בתחום המדובר

והם דווקא בסדר גמור - יש להם אפילו חנות שניתן לגשת אליהם ולקנות במקום למי שפוחד להזמין דרך הרשת.

לא כל כך רציתי להגרר לחנויות ספציפיות אבל במקרה שלהם אני חייב לשבח - הנסיון שלי איתם הוא טוב

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לכל החכמים למינהם, בוא נשים קצת דברים בפרופורציה..

אף אחד לא מזלזל ואף אחד לא נכנס לכיס של אף אחד!.

סה"כ מדובר על סט של 450ש"ח, נכון לא לכל אחד יש כסף כמו מים, אבל בוא נניח את הדברים בצורה נורמלית, ואם מישהו נעלב מזה , אז אני באמת מצטער אבל כמו שאמרו פה עוד כמה חברים זה לא הרבה כסף שמדובר בתחום הזה.

סה"כ מדובר באחד הסטים היותר נפוצים והמחיר שלו נע בין 450-500 ש"ח, תאמינו לי ש50 ש"ח לפה או לשם לא עושים אף אחד עשיר יותר, רק הדלק שאנשים יכולים לבזבז בין מקום אחד למשנהו יעלה יותר.

אם הייתם מדברים פה על רכיב כזה או אחר במחיר של 1500ש"ח הייתי אומר שזה שווה בדיקה, גם מבחינת עלות וגם תנאי תשלום.

אבל מבחינתי זה משול בדיוק לאדם שנכנס לפיצוצייה שיש לו 20 ש"ח בכיס, הוא מרים חבילת "שוקולד פרה" ושואל את המוכר:"כמה זה?"---> כמה זה כבר יכול להיות??, מה אם זה יהיה 8 ש"ח ולא 7 ש"ח הוא לא יקנה?

ולכן אמרתי" תכנס לכל חנות תקנה את הסט במחיר של 450 ש"ח , תשלם ב2 תשלומים ותסגור עניין".

על תעשו פיל מעכבר, ותדעו לשים את הדברים בפרופורציה.

ופרופורציה זה 450 ש"ח = 3 ימי עבודה בשכר מינימום,ולא משכנתא ל25 שנה...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של 450 ש"ח לקומפונטט מורל זהו מחיר מצויין בהתחשב באיכות של המוצרים

ואני מכיר יבואן טוב ואמין שנמצא באזור אשדוד אשר קונה ישירות מן היצרן של מורל.

המחיר של 450 ש"ח אשר אתה נדרש לשלם הוא מחיר טוב מאד כי אני בתחום ויודע שאת הקומפונטט הנ"ל מוכרים לחנויות במחיר של 360 ש"ח + מעמ שזה עוד 16.5% כך שאותו יבואן מוכר בזול מאד וכמעט ללא רווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מכיר יבואן טוב ואמין שנמצא באזור אשדוד אשר קונה ישירות מן היצרן של מורל

מעניין מאוד שאתה מכיר יבואן של מוצר שמיוצר בארץ. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם דווקא לא מיוצרים בארץ.......

נכון הם תוצרת ישראל אבל לא מיוצרים כאן

גם הישראלים לא פראיירים למה שילמו יקר עדיף לפתוח מפעל עם תאילנדים בחו"ל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם דווקא לא מיוצרים בארץ.......

נכון הם תוצרת ישראל אבל לא מיוצרים כאן

גם הישראלים לא פראיירים למה שילמו יקר עדיף לפתוח מפעל עם תאילנדים בחו"ל :)

עד כמה שידוע לי תוצרת ישראל= מיוצר בארץ= תוצרת ישראל.

פעם הבאה תקרא את מה שאתה כותב לפני שאתה מפרסם את זה.

ולהבא תנסה לדייק בדברים, כי אתה מטעה אחרים.

למעט הפולס שאר התוצרת של מורל מיוצרת בארץ.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...